Polecane posty

Witam 

 Czy ktoś z was stosował lub wie coś więcej o preparacie NHCa DELTA który pomógł w pobiciu rekordu świata 16,5t  w 2015r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Sąsiad stosował i efekty były dużo lepsze: 26,4t.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie głupie odpowiedzi jak twoje mnie nie interesują. ten środek jest dostępny w polsce także sąsiad może próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę że musisz sam sprawdzić, wydziel sobie metr na metr i zastosuj preparat żebt w razie czego straty nie były zbyt duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fezoi    170

Jakie straty ?  Nawóz jest w ofercie Procamu , pytanie czy jest efektywny i wart ceny . Sam jestem zaiteresowany opinią praktyków . Wiadomo co powie przedstawiciel dystrybutora .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

drugi sąsiad stosował i miał niewiele ponad 30t także dla mnie to żaden rekord tylko ty możesz się tym podniecać i takie dziecinne tematy zakładać


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunf    32
Napisano (edytowany)

zapewne nic nadzwyczajnego

Edytowano przez Sunf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilo1888    61

z tego co wiadomo to że przy obnizeniu o 15 % nawozenia azotowego i zastosowanie tego środka róznica plonu wynosiłą 0,5 tony , czyli przy identycznym nawozeniu powinno wyjść około 1 tony , kupiłem na 1 ha czyli 5 L i zobaczymy co to warte w pszenżycie :) podziele działke i zobaczymy czy uzyskac sie coś wiecej :) koszt 88 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Mam w tej firmie 20% akcji i zachęcam do kupowania po 100 i 200l będą zniżki dla najlepszych.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiadomo to że przy obnizeniu o 15 % nawozenia azotowego i zastosowanie tego środka róznica plonu wynosiłą 0,5 tony , czyli przy identycznym nawozeniu powinno wyjść około 1 tony , kupiłem na 1 ha czyli 5 L i zobaczymy co to warte w pszenżycie :) podziele działke i zobaczymy czy uzyskac sie coś wiecej :) koszt 88 zł

i właśnie o takie opinie na ten temat mi chodziło

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Już dziś zamawiam 2000l. na kolejny sezon. pier**le, żadnego azotu stosował nie będę.. bo i po co? przecież mamy Deltę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilo1888    61

czy moderator moze zrobić coś z takimi wypowiedziami ??, Jesli Was ten temat nie interesuje i nie jestescie chetni do testowania to po co dyskutujecie, aby coś zyskać trzeba zaryzykowac samo nie przyjdzie na lepsze , wiec jesli nie stosowałeś to sie nie odzywaj i nie cwaniakujcie tak bo to juz dziecko by predzej zrozumiało niż Wy . Aż  czasem sił brakuje na czytanie takich głupot !  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Chętnie bym wypróbował. Kiedy jak i ile się tego stosuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najpierw zadaj sobie oytanie czy od samego poczatku zrobioes co trzeba czyli odczyn nawozenie npk termin siewu glebokosc siewu pozniej pelna ochrona itp nastepnie pogoda i teraz pomysl czy warto dac 88 zl za opryysk jak to dzisiaj jest 100kg saletry ktora znajac nasza uprawe wiecej zmieni niz cudowny oprysk juz przerabialem efektywne mikroorganizmy po nich to nie trzeba grzyba nawozic tylko kosic jak twierdzil przedstawiciel a moglem dac zamiast nich azot na slome...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Po mojemu sukces tkwi w liczbie zabiegów - nie da najeść się na zapas, aczkolwiek da się przeżyć dłuższy czas bez jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APT    1

Stosuje delte od 2 lat i ją polecam w rzepaku i pszenicy. Wg moich obserwacji pszenica pryskana deltą ma lepsze parametry oraz plonuje ok. 800 kg więcej zobaczymy co będzie w tym roku. Rzepak ma bardzo długie łuszczyny a pszenice są ciemno zielone. Nic tylko czekać cierpliwie na żniwa.


:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrb14    192

a ja polecam dać mocznik po wykłoszeniu albo dołożyć do dobrego T3, bo to sama reklama cudawianków jak z EM i UG ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez center
      Czym pryskacie pszenice na miotełkę i chwasty żeby było tanio i przelecieć raz ??
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez 3kusy3
      Witam proszę o kilka podpowiedzi zdjęcia poniżej. Co jej brak liczę na jakieś propozycje czym ja wspomóc?Dodam że żadnych oprysków jeszcze niestosowalem po tym ochlodzeniu bedziepryskana na chwasty puma to dobra decyzja? 


    • Przez Krystian12351
      witam mam pytanie odnośnie łączenia zabiegów w zbożach ozimych a mianowicie czy można połączyć t1,skracanie i nawożenie mikroelementami?
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj