Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozsiewacz firmy ALTRO opinie

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share hanys

hanys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 04 maj 2016 - 20:49

Mam zamiar wymienić lejka na rozsiewacz dwu tarczowy podoba mi się rauch komet  ma skrzynie  bez przegrody i 330 nie miał by z takim  problemów dzwoniłem z ogłoszenia dobry stan ale ma jedną wadę dziurawą skrzynie na dole ,jak na dobry stan dziwne tanio go za to sprzeda za 2 tys. ale jest podobny polski rozsiewacz tej samej budowy ALTRO bez chydrauliki 600 l.za 4 tyś z dowozem na oko super  i tu moje pytanie czy ktoś ma taki rozsiewacz ,czy równo rozsiewa itd.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozsiewacz firmy ALTRO opinie Dzisiaj, 21:58
  •  

#2 Share zoxim

zoxim

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 04 maj 2016 - 23:42

Rozsiewacz firmy ALTRO opinie posiadam taki rozsiewacz tylko z hydrauliką, i z rozsiewaniem jest tak ze na szerokość rozsiewacza leci więcej nawozu w porównaniu do reszty przejazdu, i przekładnia też nie jest wybitnie wykonana

#3 Share hanys

hanys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 05 maj 2016 - 04:35

wielkie dzięki czyli standard szukać zachodniego w dobrym stanie  ale  :)  wygląd ma super  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share kokoman0

kokoman0

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 604 postów
  • Zainteresowania:Jazda wszystkim co ma koła ale niekoniecznie silnik

Napisany 05 maj 2016 - 06:29

Rozsiewacz firmy ALTRO opinie ALTRO to kopia rotiny. A Rauch to rauch części droższe jak do amazone ale rozsiewacz dobry tylko 2 tys. Za dziurawy rozsiewacz to trochę dużo. Ja akurat mam rozsiewacz ROTINA i pd 3 lat bezproblemowo a dałem za niego 2100 zł i nie dołożyłem przez ten czas do niego ani złotówki. I fakt na szerokość rozsiewacza leci trochę więcej nawozu.

#5 Share zoxim

zoxim

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 37 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motoryzacja

Napisany 05 maj 2016 - 09:28

Rozsiewacz firmy ALTRO opinie zastanawiam się czy Nawóz nie powinien spadać na środek talerza a nie na kant

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share hanys

hanys

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 16 postów

Napisany 05 maj 2016 - 13:48

w miarę jedzenia apetyt rośnie kiedyś był kos, od sześciu lat lej strumyk 400 l nie powiem nie gnije  jak za 700 zł jest dobry ale nierówno sieje i wąsko trzeba nalatać się po polu i szukam czegoś mądrzejszego rauch,kuhn  amazone to takie najpopularniejsze zachodnie a z doświadczenie wiem ze nad tymi zachodnimi ktoś posiedział pomyślał i zrobił tak że robota cieszy mam zgrabiarkę kuhn uciecha zgrabiać -  kiedyś pająk pięcio gwiazdowy wystarczył ,po 26 latach zmieniłem poznaniaka na nordstena   i sieje bez porównania inna bajka ,posiałem zimową pszenice saletrą  tym lejkiem i patrze na te pasy jasno ciemne a nawóz drogi ten altro z wyglądu bardzo fajny lejek żyje  u mnie   bez uszczerbku więc  taki pokręcił by się lata ale polska myśl techniczna daje wpierw sie zastanowić nie 7 a 77 razy zanim się kupi ,dzięki za odpowiedzi  

Edytowany przez hanys, 05 maj 2016 - 13:52.

Dodaj odpowiedź