Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dzierżawy z ANR Brak informacji a poufny przetarg

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share aezakmi666

aezakmi666

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 02 maj 2016 - 20:34

Witam zwracam się z pytaniem odnośnie ANR-u . Sytuacja taka dzwonie pewnego pana z agencji zajmującego się moim rewirem od początku roku średnio raz w tygodniu pytam czy będzie jakieś pole wystawione z mojej miejscowości z możliwością wzięcia w dzierżawe ? Pan mówi nic nie ma dopiero po 1maja będa mieli wytyczne , myśle ok kilka tel ta sama odpowiedź. potem okazuję się że wszystkie dzierżawy z okolicy wzieło 2 bambrów . Myśle kurde co jest nic nie mowił facet że coś wystawią a tu 8 pól z mojej i 8 z nastepnej wsi poszło . wkur dzwonie ale akurat pana nie było . jade do gminy bo mają obowiązek kartkę wystawić  2 tygodnie patrze na tablicy ogłoszeń pusto pytam pani a ona że czasem ktoś zdziera i do domu zabiera ale mówi ze sołtys też powinien wywiesić a sołtys mówi ze dostał listem tą rozpiskę ale nie wywieszał ...

na internecie też było nic wystawione

Pytania

Czy tak słabo poinformowany przetarg jest ważny ?

Czy może je agencja dzierżawić jeśli nie były wystawione  w internecie ?

Czy może doszło do jakiegoś spisku że pozabierali te bambry pozrywali karki ze nikt nie wiedział ? w okolicy tylu rolników a te pola wszstkie facet wzioł co ma spory kawałek coś tu śmierdzi mi przekrętem ale pomóżcie co można z tym fantem zrobić

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dzierżawy z ANR Brak informacji a poufny przetarg Dzisiaj, 09:37
  •  

#2 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2936 postów

Napisany 02 maj 2016 - 20:55

Dzierżawy z ANR Brak informacji a poufny przetarg do CBA z nimi... też bym chciał po cichu pole a tu się na przetargi jakieś słupy zwalają licząc od razu na dopłaty

#3 Share iron

iron

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1596 postów

Napisany 02 maj 2016 - 20:58

Dzierżawy z ANR Brak informacji a poufny przetarg nie ma możliwości aby nie było na stronie agencji info o tym.jak to szukałeś. ? bo ja zawsze jak szukam to daję oferty nieruchomości i zawęzam do powiatu. tylko szukam w chrome bo w muzilli ciągle wychodził jakiś błąd.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share ryki

ryki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 188 postów

Napisany 02 maj 2016 - 21:14

Dzierżawy z ANR Brak informacji a poufny przetarg Sołtys też ma obowiązek wywiesić mogłaby to być podstawą do unieważnienia.

#5 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 02 maj 2016 - 21:18

Dzierżawy z ANR Brak informacji a poufny przetarg jeżeli tak było jak piszesz to powiadom prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share aezakmi666

aezakmi666

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 97 postów

Napisany 02 maj 2016 - 21:22

szukam na Anr i daje oferty i tam powiat mój (zamojski) a tam dosłownie było ok po 5 działeczek z każdej gminy . prawdopodobnie sprawa pójdzie do lokalnej gazety bądź tv ale narazie chcę sie doradzić was czy jest sens w to się pchać

#7 Share marekfarmer

marekfarmer

Marekfarmer

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 03 maj 2016 - 06:17

Jest  sens  i  pisz  do  Ministra  Rolnictwa

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

#8 Share ukaszPrzyby

ukaszPrzyby

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 03 maj 2016 - 08:13

Dzierżawy z ANR Brak informacji a poufny przetarg Z tą agencją to jest jeden wielki syf. mam przy swojej miedzy kawałek 22 ary agencyjnej żeby wszystko do kupy razem przyorac to sprzedać nie chcą a w dzierżawę nie kwalifikuje się bo za mała powierzchnia. Ja kolego na twoim miejscu też do jakichś władz bym z tym szedł.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share jakobek

jakobek

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 69 postów

Napisany 04 maj 2016 - 15:30

Napisz do ministra ładny list opisujący tą sprawę napisz coś że zaciekawisz tym media itp może to go zainteresuje. Lokalne władze nic z tym nie zrobią prawdopodobnie, to jedna wielka banda robiąca ze sobą wspólne interesy.