gregoire9595

Elektrozawory do opryskiwacza sadowniczego.

Polecane posty

Witam, planuję założenie elektrozaworów do opryskiwacza sadowniczego friuli 1600. Dotychczas miałem sterownik tzw. "by-matic" i właśnie chciałbym przesiąść sie na elektrozawory gdyz w rolniczym opryskiwaczu takowe posiadam i jest to bardzo fajna rzecz. I mam pytanie do osob które posiadaja czy też znaja sie na elektrozaworach.
Interesuje mnie zestaw tego typu. http://olx.pl/oferta/zestaw-4-sekcji-sadowniczy-elektryczny-rozdzielacz-sterownik-arag-CID757-IDdbGCW.html#04f5e0e54c

Lecz widziałem też tańszy zestaw na 2 sekcje i myślę, że by w zupełności wystarczył.  STEROWNIK 2 sekcyjny ; http://olx.pl/oferta/panel-sterujacy-2-sekcje-do-opryskiwacza-sadowniczego-z-manometrem-60b-CID757-IDcOsj5.html#0dc97867e4
i ROZDZIELACZ 2 sekcyjny http://olx.pl/oferta/rozdzielacz-2-sekcje-elektryczne-sadowniczy-arag-CID757-IDbVAEh.html#0dc97867e4

I moje pytanie czy sprzęt godny ceny i uwagi, i czy przy zamówieniu tych części musiał bym jeszcze coś dokupować.
Z góry dzięki za odpowiedź.
 
POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

elektrozawory + okablowanie + manometr z przewodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuperIQ    0

Kolego, ile masz tego sadu. Może lepiej gdybyś zainwestował w komputer - pieniądze niewiele większe, a jakość pracy nieporównywalnie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat sadu nie posiadam, uprawiam krzewy typu porzeczka agrest i jeszcze leszczynę. ok 10 ha do pryskania. A jaki komputer mógłbyś polecić? i w jakich pieniądzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuperIQ    0

To zależy jaki. Najtańszy, który tylko pokazuje dawkę (razem z przepływomierzem) to 2200 zł dodatkowo do elektrozaworów. Taki który automatycznie steruje dawką to około 5000 dopłaty. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuperIQ    0

Witam,

 

to bardzo prosty komputer. Jest kilka innych na rynku, znacznie lepszych i w podobnych cenach a może nawet tańszych. Nie chcę publicznie wymieniać żadnych marek, by nie być podrjrzanym o kryptoreklamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez piotromega
      czesc wszystkim. chodzi mi o opryskiwacz 400l z 12 metrowa belką. A konkretnie z jakimi końcówkami go kupić, z pojedyńczymi czy z potrójnymi. Które są lepsze i trwalsze. Proszę o rady. Pozdrawiam agrofotowiczów.
    • Przez kubeix
      Orientuję się ktoś jak w tym komputerze zmienić średnicę koła ?

    • Przez matiz
      Cześć,
      proszę o radę w sprawie regulacji zaworu stałociśnieniowego w Krukowiaku Apollo. Robię kalibrację zgodnie z tym filmikiem i mogę swobodnie wyregulować sekcje 1,2,4,5 a 3 wykecona na maxa i nadal ma za wysokie ciśnienie. Przed kalibracją nie dokręcałem tych zaworków od poszczególnych sekcji na max. Były tak ustawione jak przed zimą..
       
    • Przez misterio26
      Dzień Dobry 
      Mam problem ze sterownikiem Lh agro 4000 nie działa automatyczna dawka cieczy sprawdzałem przepływomierz i czujniki prędkości i podaje napięcie a jednak sterownik nie wylicza dawki. Wydaje mi się że wszystko dobrze wykonuje tzn kalibrację.  Po włączeniu za każdym razem gubi ustawienia oraz wyskakuje napis datafail.
      Jutro postaram się wymienić baterię w nim ale chyba to nie pomoże. 
      Czy ktoś ma podobny sterownik żeby mógł mi coś doradzić? 
      Macie może kogoś kto naprawia takie komputery sterujące? 
    • Przez andzin
      Czy ma ktoś opryskiwacz Biardzki ze Zbuczyna. Jak się spisuje. Chcę kupić taki 600l czy warto bo cenowo nie drogo chyba coś około 3tys. Czekam na opinie.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj