Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obsługa TMS Fendt Vario

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share varimetr

varimetr

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 29 kwiecień 2016 - 17:55

Obsługa TMS Fendt Vario

Panowie mam pytanie co do obsługi czy też korzystania z TMS. Mianowicie wciskając przycisk na podłokietniku z symbolem TMS nic się nie dzieje, kontrolka przy przycisku nie świeci się, na terminalu także nie ma ikony z napisem TMS. Wchodząc w ustawienia TMS jest tylko regulacja liczby obrotów (górna i dolna granica). W momencie kiedy uruchamiam jazdę za pomocą pedału jazdy (pomarańczowy przycisk) TMS załączany jest automatycznie i wówczas ikona TMS pojawia się na terminalu oraz zapala się dioda przy włączniku TMS na podłokietniku co wskazuje na to, że TMS działa. Dlaczego zatem nie mogę uruchomić go bezpośrednio przyciskiem na podłokietniku? Może robię coś nie tak, bądź wprowadzone są ustawienia, które uniemożliwiają jego uruchomienie? Czy TMS można włączać na postoju czy tylko w czasie jazdy? W jaki sposób go uruchamiać?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obsługa TMS Fendt Vario Dzisiaj, 22:51
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Obsługa TMS Fendt Vario Dzisiaj, 22:51
  •  

#2 Share slawek80

slawek80

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 22 maj 2016 - 07:39

Obsługa TMS Fendt Vario

Jeśli masz załączony TMS to albo z pedałem gazu , albo na joysticku (zależy co masz załączone) ciągnik sam dobiera sobie obroty silnika do obciążenia , a jeśli wyłączysz przyciskiem na pulpicie ( ja tam kontrolki nie mam , tylko na panelu głównym wskakuje na chwilę powiadomienie) to wtedy sam dobierasz "przełożenie" skrzyni i obroty silnika. 

Dodaj odpowiedź