varimetr

Fendt Vario Obsługa terminala

Polecane posty

varimetr    2

Witam
Chciałbym zapytać fachowców od Fendta czy wie ktoś może w jaki sposób sprawdzić status systemu widoczny na załączonym obrazku.
Będę wdzięczny za pomoc.

post-187549-0-72205700-1461662916_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
varimetr    2

Potrzebne do weryfikacji.
Informacja zawarta w terminalu a nie w serwisie zatem chcąc nie chcąc jest w obsłudze terminala, aczkolwiek nie należy do codziennej obsługi. Ale temat nie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kimtc    0

Zapłon Off   trzymać razem F1 F3 F5 zapłon na ON Pozdrawiam


A takie pytanie, po co Ci to ?

To nie należy do obsługi terminala tylko serwisu.

 

Można tam porównać motogodziny zapisane w sterowniku z licznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian1978    9

Zapłon Off   trzymać razem F1 F3 F5 zapłon na ON Pozdrawiam

 

Można tam porównać motogodziny zapisane w sterowniku z licznikiem

 

Kolego, motogodziny to prędzej zobaczysz po kierownicy, fotelu. Na terminalu czy liczniku można zrobić ile chcesz. 

 

Potrzebne do weryfikacji.

Informacja zawarta w terminalu a nie w serwisie zatem chcąc nie chcąc jest w obsłudze terminala, aczkolwiek nie należy do codziennej obsługi. Ale temat nie o tym.

 

Nie. Informacja jest dla serwisu. Nie dla operatora maszyny. Nie bez potrzeby jest kombinacja aby wejść w tą nakładkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez MłodyGSportowiec
      Witam, nie chce zaśmiecać forum, więc po uzyskaniu dobrej odpowiedzi usunę post. Mój tata kupił Fendta Vario 818 TMS 2003/2004.Założył się ze mną że pierwszy raz nie będę wiedział jak w ogóle ruszyć tym ciagnikiem. De facto nie siedziałem jeszcze nigdy w takim ciagniku ale zakład przyjąłem.  Czy ktoś mógłby mi opisać jak to zrobić? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. 
    • Przez artur04c
      Witam, mam taki problem, otóż nie działa mi blokada napędu. Czasami się włączy, ale jest to zjawisko bardzo rzadkie, ostatnio udało mi się włączyć blokadę potem przytrzymałem przycisk 2 sek i włączyła się blokada auto, ale częściej jest że tylko kontrolka na tablicy mrugnie lub w ogole brak reakcji na wciskanie przycisku, wiem że musi być spuszczony hamulec, że nie można trzymać wciśniętego pedały hamulca i że nie można mieć mocno skręconych kół, ale na prosto brak reakcji tak jak wyżej wspominałem, mam też błąd hamulca wysokociśnieniowego (Id: 7622) Co może być nie tak? włącznik sprawdzałem multimetrem i jest przejście prądu, wiec włącznik odpada...
    • Przez Wemberr
      Witam,
      Wie ktoś może jak w Arionie Cebis skalibrować impulsy/100m dla radaru? Dla czujnika koła jest w instrukcji, ale czyżby dla radaru bez serwisu się nie obeszło?
      Pozdrawiam
    • Przez MłodyGSportowiec
      Witam, gdzie w Fendzie Vario 818 znajduje się filtr wstępny paliwa? U wuja w 714 jest w okolicach skrzynki gdzie akumulator a w 818 go tam nie ma. Gdzie może być? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. 
    • Przez krzysiekmerc
      Witam mam problem z półbiegami. Pierwszym i czwartym. Drugi i trzeci półbieg przełącza w porządku a także przestał przełączać biegi terenowe i szosowe (żółw, zając). Jak wyłączę zapłon i zgaszę ciągnik i przełączę na pierwszy albo czwarty półbieg i uruchomię ciągnik to będzie pierwszy albo czwarty półbieg ale z chwilą przełączenia na drugi albo trzeci półbieg będzie przełączał tylko drugi albo trzeci, a na biegi żółw zając nie reaguje w ogóle, pozostaje na zającu... Proszę o pomoc jeżeli ktoś zna przyczynę problemu
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj