Taurus83

Sprzedam Środki Ochrony Roślin do warzyw

Polecane posty

Taurus83    889

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pandanger
      Witam. Piszcie co wiecie o kondycjonerach wody, łączeniu z pestycydami, adiuwantami, itp.
    • Przez MateuszZoto
      Witam, wybiera się ktoś może z okolic Gliwic, Mikołowa na kurs jutro i we wtorek?
    • Przez MarcinC360
      Witam,
      Z racji coraz to większej konkurencji wśród sklepów internetowych zakładam ten tema, bo nie jeden może będzie chciał kiedyś skorzystac z takiego sklepu gdy np. w okolicy nie będzie danego środka lub gdy będzie on tańszy.
       
      Mnie interesuje opinia o sklepie aptekarolnika.pl
      Dla przykładu, kupowałem w sklepie stacjonarnym Gold 450 EC w ilości 7L i zapłaciłem 470zł brutto. W powyższym sklepie internetowym zapłaciłbym 370zł brutto. Do tego przesyłka zapewne 25zł za pobraniem by doszła.
       
      Czy rzeczywiście u nich jest tak tanio za pełnowartościowy produkt, czy może jakieś dziwne rzeczy odstawiają?
    • Przez Grandzik
      Witam mam takie pytanie czy można mieszać śor? Chodzi np. o herbicyd+mocznik+antyylegacz+ mikroelemety?
    • Przez Davidmix
      Witam jak to jest z zastosowaniem ŚOR w rolnictwie według prawa czy wszystkie środki są szkodliwe dla pszczół?
      Przykładem jaki chcę opisać jest herbicyd np: Aminopielik D 450 SL.
      Piszą że okres Prewencji dla Ludzi i Pszczół okres zapobiegający zatruciu - Nie dotyczy
      To jak rozumiem mogę pryskać w godzinach południowych z zachowaniem przeciwwskazań?
      Jak wy koledzy dbacie o bezpieczeństwo pszczół.Mieliście przykre przypadki?
      Chcę żyć w zgodzie z pszczelarzami ale też muszę wykonywać swoje obowiązki. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj