adam8056

Szukaj pod kapslem

Polecane posty

adam8056    6

Czy to prawda, że można sprawdzić bez otwierania piwa czy jest wygrana pod kapslem. Czasami mam  takie wrażenie, że w mniejszych sklepach pracownicy(jak szef nie widzi) gdzieś tam na zapleczu trochę przebierają to piwo. Kupione już kilka skrzynek tego w promocji i nic a czasami jak na przykład kupię jedno w tesco  to jest wygrana.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

Nie tylko można sprawdzić co jest pod kapslem ale można otworzyć, wypić piwo, nasikać i założyć kapsel...więc lepiej uważaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam8056    6

Nie tylko można sprawdzić co jest pod kapslem ale można otworzyć, wypić piwo, nasikać i założyć kapsel...więc lepiej uważaj :D

 

Rozumiem ,że już sprawdzone i jak smakowało? Jak  goryczka, nie za słodkie? A może za słone?

problemy ówczesnych Polaków...

 

Nie jest to moim problemem (niestety) pytam z ciekawości.

mają k...a problemy.

 

A problemem każdego forum są ludzie którzy tak odpisują !!!

Dziękuje za odpowiedzi :wacko:

Edytowano przez adam8056

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taurus83    886

ja robię tak. idę do markietu(niemieckiego lub francuskiego, angielskich u nas nie ma) nastepnie otwieram butelka za butelką i jak trafię to je zabieram. idę z nim do kasy a tamte "puste" odstawiam na półkę jak gdyby nigdy nic. i nie mam wyrzutów sumienia bo to nie są polskie markiety. po wyjściu od kasy wp***dol od ochrony ale piwko w gratisie łagodzi wszelki ból. polecam ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Kup piwo i zobaczysz czy da się dojrzeć co jest napisane... Odp.na pytanie- tak da się sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OlaOlla    14

Kiedyś spotkałam się z sytuacją, że pewnie mężczyzni w sklepie podświetlali latarką butelkę piwa od spodu i próbowali wyczytać co jest napisane na spodzie kapsla od butelki. Ponoć działało, ale nigdy nie miałam potrzeby tego weryfikować :P


 

Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie. 

 

:wub: 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilhelm    408

Istna żulernia.. Kupić piwo po to, żeby "wygrać" następną Tatrę albo innego "Harnosia" :D Nie lepiej kupić coś porządnego za 7-8 zeta, uwarzonego w jednym z małych rzemieślniczych browarów ? A tych w kraju jest już sporo... Ale nie, tu przecież chodzi o jedno ; "bele mele"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam8056    6

Nie tak dawno sam warzyłem piwo z prawdziwego słodu i chmielu na własny użytek. Swoje jest dużo lepsze od tych sklepowych nawet tych droższych tylko sporo pracy przy nim i wolną lodówkę trzeba mieć ale satysfakcja jaka :).W tym roku zrezygnowałem bo lodówka coś nawala ale zapowiada się wymiana w kuchni na nową wtedy przenoszę starą do piwnicy i można znów brać się do roboty. Na raz robi się 30 litrów browaru. Ktoś z was też robi swojskie piwko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

W mojej wsi sąsiad wygrał piwo no bo miał kapsel z wygraną i drugiego dnia rano pojechał rowerem do sklepu po wygraną no i wygrane piwo spożył na miejscu bo nie chciał płacić kaucji za butelkę, a wracając do domu policja go zatrzymała i niestety stracił prawo jazdy, wygrał piwo, przegrał prawko i niestety ta wygrana dla niektórych okazuje się przegraną przy braku zdrowego rozsądku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Kara jest do 5 tys.zł ,a sąsiadowi zabrali prawko przed nowelizacją prawa, bo zdarzenie wówczas miało miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

U mnie na wsi w sobotę zatrzymali gościa jak jechał rowerem po piwku i dostał tylko 100 zł. Widziałem mandat na własne oczy, spuścili powietrze z kół i kazali prowadzić rower dalej. Aaa i gość prawka nie miał nigdy, dlatego może tylko 100 zeta dostał mandatu.

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

Kiedyś spotkałam się z sytuacją, że pewnie mężczyzni w sklepie podświetlali latarką butelkę piwa od spodu i próbowali wyczytać co jest napisane na spodzie kapsla od butelki. Ponoć działało, ale nigdy nie miałam potrzeby tego weryfikować :P

to działa ale tylko przy klarownym i nie spienionym piwie , im silniejsza latarka tym lepiej ale producenci piwa się zchytrzają i dają 2 nalepkę na butelkę wkoło szyjki i ciężko dostrzec 

extrabyk

kiedyśtak typa w wiosce oszukali , był podpity i troche zamroczony to podsuneli mu takiego "browara" , przez dłuższy czas nie miał kolegów do picia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mulek15    1

obracasz kapsel puszki o pół obrotu, podnoszisz ( wtedy nie otwierasz piwa) sprawdzasz.. tyle w tym temacie.

robiąc to w towarzystwie obrócić kapsel tak jak był bo każdy sobie urywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Witam ma ktoś pojęcie co się dzieje w centrali w Kole czy to prawda że mają kłopoty?
    • Przez dawidgolf
      Witam państwa może mi ktoś napisać czy da się zarejestrować ciągnik . Sytuacja wygląda tak dwa lata temu zmarł mój ojciec który był właścicielem ciągnika który na podstawie umowy darowizny pojazdu przekazał mi przed śmiercią ciągnik . I teraz tak czy po dwóch latach mogę na podstawie tej umowy przerejestrować go na siebie
    • Przez podkrzysztof
      Witam serdecznie .
      Czy ktoś kto odsprzedawał grunt rolny pod DW 263... Chodzi mi o wcześniejsze etapy które zostały już ukończone.
      Jaką cenę wam zapłacili>???
      2.3_plan_sytuacyjny.pdf
    • Przez rylkoo
      Hej czy ktoś z Was korzystał z usług firm prawniczych, które zajmują się uzyskiwaniem odszkodowań za błedy medyczne? http://prawapacjenta.org/odszkodowanie-za-blad-medyczny-lekarski/blad-lekarza-odszkodowanie/  Możecie mi coś powiedziec na ten temat? 
    • Przez dominikl95
      witam wujek posiada ponad 40 lat płaconych składek a ma dopiero 60 lat i zwiazku z tym mam pytanie bo słyszałem że nie musi już płacić całego krusu tylko składkę zdrowotną i mam pytanie czy ktoś miał taki przypadek bo wątpię żeby oni sami powiedzieli o takim czymś liczę na pomoc
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj