Skocz do zawartości

Zdjęcie

MASSEY-Ferguson 6180

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share bel920

bel920

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 325 postów

Napisany 24 kwiecień 2016 - 19:07

MASSEY-Ferguson 6180

pytanie do użytkowników , co sądzicie o tym modelu i podobnej mocy , zamierzam kupić coś takiego , jak się sprawuje i na co wzracać uwage przy kupnie , jakie ma słabe punkty. Dzięki za odpowiedzi

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MASSEY-Ferguson 6180 Dzisiaj, 15:57
  •  

#2 Share hardkor113

hardkor113

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 437 postów

Napisany 24 kwiecień 2016 - 19:50

MASSEY-Ferguson 6180 Silnik perkins dosyc oszczedny oczywiscie przy normalnej jezdzie i prawidlowo dobranych maszynach.
Na co zwrocic uwage no ogolnie go obejrzec czy sie nic nie leje sprawdz bezpieczniki bo podobno lubia sie topic.Sprawdz kostki i ogolnie kable bo jak jest cos pokombinowane to moze zrobic zwarcie i naprzyklad moze spalic sterownik ktory do tanich nie nalezy.

#3 Share slajders25

slajders25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 24 kwiecień 2016 - 20:27

MASSEY-Ferguson 6180

Przede wszystkim sprawdź skrzynię i rewers. Cały ehr też trzeba sprawdzić. Ja jak kupowałem swój to zabrałem się z mechanikiem. On mi wszystko posprawdzał. A co do ciągnika to bardzo przyjemny w użytkowaniu. Bardzo komfortowy. Półbiegi super sprawa. Dość oszczędny. Moc 120km do pługa 4x48 wystarcza ale zapasu mocy nie ma. Ważne aby miał komplet odważników z przodu bo z pługiem czy agregatem siewnym są niezbędne a nawet jest ich za mało. Przejrzyj forum a sam się zorientujesz na co zwrócić uwagę

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share maciej2013

maciej2013

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 25 kwiecień 2016 - 13:09

MASSEY-Ferguson 6180 kupilem takiego dwa tygodnie temu pojechaliśmy wszystko ładnie pięknie gość nim pryskal na miejscu wszystko sprawne w zeszłym tygodniu podczepilem go do agregatu aktywnego a tu zonk wom pod obciążeniem staje i musze robić kosz przekaźnika ponoć nie mała kasa ,a reszta ok jest
szukam jakiegoś dobrego mechanika żaden którego znalazłem nie chce robić tego u mnie na miejscu tylko traktor do niego trzeba zawieźć

#5 Share Uziu92

Uziu92

Uziu92

• Members
  • PipPipPip
  • 1302 postów
  • Zainteresowania:Żona, rolnictwo, motoryzacja - piękne, szybkie auta i te wolniejsze też :) , mechanikowanie i loty w kosmos :D

Napisany 25 kwiecień 2016 - 18:17

MASSEY-Ferguson 6180

borki kosy, agromechanika, Mariusz Ci naprawi, tylko nie wiem czy na miejscu czy u Ciebie, poszukaj go na forum lub na internecie i sie kontaktuj.

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share slajders25

slajders25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 247 postów

Napisany 26 kwiecień 2016 - 07:24