Mateuszlampo

Instrukcja obsługi poznaniak S043 3Z

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam mam pytanie, mianowicie posiadam taki siewnik jak w temacie, rocznik 88r, i nwm jakiej dokładnie instrukcji obsługi szukać. Całkiem się nie znam na tych siewnikach, i nie wiem czy to poznaniak 2 czy 5 czy jeszcze inny  :)   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

A czego się chcesz z tej instrukcji dowiedzieć????? przecież to prosta maszyna zapinac za ciągnik i w pole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Risto    62

Instrukcja obsługi i katalog części. Siewnik zbożowy zawieszany "POZNANIAK 5" S043/2 i ktoś dodał pieczęć z treścią: Instrukcja i katalog obowiązują również do siewnika "POZNANIAK 6" S043/3 Tak u mnie jest napisane i wydanie z 86r. a siewnik z 88r. Może ci to coś pomoże skupiając się na konkretach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instrukcja obsługi i katalog części. Siewnik zbożowy zawieszany "POZNANIAK 5" S043/2 i ktoś dodał pieczęć z treścią: Instrukcja i katalog obowiązują również do siewnika "POZNANIAK 6" S043/3 Tak u mnie jest napisane i wydanie z 86r. a siewnik z 88r. Może ci to coś pomoże skupiając się na konkretach.

Poznaniak 6 ma chyba przekładnie w oleju więc to nie to, S043/2 nie ma chyba docisku mój ma sprężynowy, więc to tez chyba nie to

A czego się chcesz z tej instrukcji dowiedzieć????? przecież to prosta maszyna zapinac za ciągnik i w pole.

Chodzi głównie o katalog części i tabele wysiewów i odległości międzyrzędzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Tabela wysiewów jest nitowana do pokrywy od środka (Przynajmniej w moim tak jest ) jeśli nie masz podaj maila to ci podeślę zdjecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fza    3

Do regulacji aparatu wysiewającego (dna ruchomego) potrzebny jest wzornik (sprawdzian).  Jakie są wymiary tego sprawdzianu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj