Skocz do zawartości

Zdjęcie

siew grochu po oprysku lancet plus zastosowanym w pszenicy ozimej rok wczesniej?

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share darek8405

darek8405

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 17 kwiecień 2016 - 19:53

siew grochu po oprysku lancet plus zastosowanym w pszenicy ozimej rok wczesniej?

Panowie czy siał kto s  groch siewny po pszenicy ozimej w której był zastosowany lancet plus?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
siew grochu po oprysku lancet plus zastosowanym w pszenicy ozimej rok wczesniej? Dzisiaj, 12:08
  •  

#2 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1700 postów

Napisany 17 kwiecień 2016 - 20:05

Ja sieje już tak 2 rok i nic nie widziałem, ale jest to napisane w ulotce lancetu

rozumie że pszenica była w tamtym roku w poprzenie żniwa wymłucona 

ZETOR TEAM

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
siew grochu po oprysku lancet plus zastosowanym w pszenicy ozimej rok wczesniej? Dzisiaj, 12:08
  •  

#3 Share darek8405

darek8405

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 17 kwiecień 2016 - 20:20

tak pszenica była w ubiegłym roku słoma była zebrana z pola a w tym roku zasiany został groch a w etykiecie lanceta nic nie pisze ze mozna siac groch w pierwszym roku po stosowaniu i troche mnie to zmartwiło :mellow:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share fezoi

fezoi

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 724 postów
  • Zainteresowania:motoryzacja ,rolnictwo,

Napisany 18 kwiecień 2016 - 11:01

W 2015 miałem groch po pszenżycie traktowanym Mustangiem forte , groch trochę chorował , ale 4t dał .