Skocz do zawartości

Zdjęcie

krokodyl jaki szeroki

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share achiles

achiles

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 17 kwiecień 2016 - 15:27

krokodyl jaki szeroki Witam chciał bym się dowiedzieć jakiego krokodyla najlepiej kupić do belarusa 820 interesuję mnie szerokość

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
krokodyl jaki szeroki Dzisiaj, 15:17
  •  

#2 Share kamil84

kamil84

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 17 kwiecień 2016 - 15:45

krokodyl jaki szeroki

dobież  szerokość do długości rozrzutnika wtedy masz łatwiejszy załadunek bo przy małych rozrzutnikach 1,4 m się lepiej sprawdza równiej ułożysz . jeśli do samego obornika to starczy na 1 siłownik ale jak planujesz jeszcze do QQ z pryzmy czy sianokiszonki to na 2 bo szczęka się tak nie łamie. i nie kupuj ziemieślniczych bo to lipa ja mam na MTZ-cie tur i osprzęt z metal fachu już 8 lat i nic się nie dzieje.i jeszcze jedno nie szalej z szerokością bo im szerszy tym łatwiej przewalić ciągnik znajomy ursusa c-380 położył 2 razy jak za mocno podcioł kołami.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share achiles

achiles

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 17 kwiecień 2016 - 16:38

krokodyl jaki szeroki Ok thx za odp u tego co tura kupowałem tez doradzał żeby 1,4 wziąść bo przy 1,6 będzie mu tył ciagnika podnosić ale kto pyta na błądzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share pawelek11

pawelek11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 17 kwiecień 2016 - 21:21

krokodyl jaki szeroki Ja mam przy landini 70km krokodyla 150cm. Teraz jak bym robił krokodyla zrobił bym 180cm ale na kródszych zębach. Kolega taki ma i od bydła dużo lepiej się wypiera obornik.

Dodaj odpowiedź