Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wymiana oleju w przekładni lamborghini lampo 70 w

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Mateuszlampo

Mateuszlampo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 16 kwiecień 2016 - 22:42

Witam mam pytanie, czy ktoś wymieniał olej w przekładni w tym ciągniku? Jeśli tak, to na jaki i ile go potrzeba? I w którym miejscu jest filtr hydrauliki? Z góry dziękuje za pomoc :) 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wymiana oleju w przekładni lamborghini lampo 70 w Dzisiaj, 02:00
  •  

#2 Share puma68

puma68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 18 kwiecień 2016 - 12:37

Mam Same Rollera 70 W rocznik 2006, to bliźniak Lamborghini. Niedawno wymieniłem olej plus oczywiście dwa filtry umieszczone za tylnym prawym kołem. Wymieniłem na półsyntetyk 10 W 30 stosowany w ciągnikach Case Puma gdyż właśnie taki olej jest w większym ciągniku a chcę uniknąć problemów z wymieszaniem różnych rodzajów olejów. Wchodzi ok 40 litrów a poziom widoczny jest z tyłu w szklanym okienku. Tak od siebie to nie radzę wlewać byle czego bo będą problemy z układem kierowniczym szczególnie zimą.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share Mateuszlampo

Mateuszlampo

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 18 kwiecień 2016 - 21:58

Mam Same Rollera 70 W rocznik 2006, to bliźniak Lamborghini. Niedawno wymieniłem olej plus oczywiście dwa filtry umieszczone za tylnym prawym kołem. Wymieniłem na półsyntetyk 10 W 30 stosowany w ciągnikach Case Puma gdyż właśnie taki olej jest w większym ciągniku a chcę uniknąć problemów z wymieszaniem różnych rodzajów olejów. Wchodzi ok 40 litrów a poziom widoczny jest z tyłu w szklanym okienku. Tak od siebie to nie radzę wlewać byle czego bo będą problemy z układem kierowniczym szczególnie zimą.

Ok mega wielkie dzięki :D

Dodaj odpowiedź