ToxicG5

John Deere 2650 Brak mocy na wałku WOM?

Polecane posty

ToxicG5    0

Witam, potrzebuję pomocy z moim jelonkiem. Od razu przechodzę do rzeczy. Gdy jest podłączona np. kosiarka i włącze wom to on nie ma siły kręcić tą kosiarką muszę się zatrzymać przygazować żeby nabrał obrotów i potem jedzie ale jak wjadę w jakąś wielką trawe to znowu kosiarka się zatrzymuje i cały proces od nowa trzeba się zatrzymać gazować i rozbujać tę kosiarkę aby miała dobre obroty. Wie ktoś jaka może być przyczyna? Miał ktoś kiedyś coś takiego? 

Edytowano przez ToxicG5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

kolego przyczyną jest sprzęgło wałka znajduje sie ono w skrzyni biegów jest tam wiele tarczek z takimi przekładkami lub nieszczelności na układzie hydraulicznym wewnątrz skrzyni biegów ( wiesz  że jd ma dwa układu hydrauliczne jeden to zasilający który odpowiada też za wałek przedni napęd półbieg smarowanie skrzyni i zasila pompę główną ) i tobie coś siadło ja obstawiam tarczki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez JacekBiernacki
      witam ma problem z podnośnikiem w swoim jd 2140 otóż sytuacja wygląda tak że podnośnik po wyłączeniu ciągnika opada momentalnie a gdy podpinam cięższa maszynę to na wolnych obrotach nie potrafi jej utrzymać w powietrzu wydaje mi się że to tłok jest winny chyba że zawur
    • Przez Mateusz0110
      Witam
      Mam taki problem w John Deere 3140 że nie mogę zmienić biegów na dźwigni od rewersu czyli żółw zająć i wsteczny .albo muszę wrzucić na luz 1.2.3.4 i dopiero tam wbić albo je jestem wstanie ruszyć bo albo zblokuje biegi albo wg nie mogę zmienić biegu chodzi o żółw zająć i wsteczny .jak odkręciłem to cięgno od lewarka które idzie do tego walka wodzika od skrzyni to cały ten wałek kręci się w koło .czy to będzie uszkodzony ten wałek w środku ?? Podobno bardzo często w tych jelonkach się to dzieje 
    • Przez Paweł20
      Szukam całej tylniej lampy z obudową do john deere 2040
    • Przez RafaHordyj
      Witam czy jest możliwość  zrobienia szybkiej skrzyni biegów w John deere 3040, 
    • Przez Paweł20
      Witam jak odpowietrzyć wysprzeglik 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj