Piotrek1975

Pług do renault 75,34

Polecane posty

Piotrek1975    1396

Panowie kupiłem renówkę 75,34 ma albo 70 km lub 78 km bo są o dwóch mocach, nie wiem którą mam ale dajmy na to że 70 km. Chcę kupić do niej jakiś pług, jaki byście polecili? Czy da radę 4x35 ziemie nie górzyste klasa 4 i 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Panowie kupiłem renówkę 75,34 ma albo 70 km lub 78 km bo są o dwóch mocach, nie wiem którą mam ale dajmy na to że 70 km. Chcę kupić do niej jakiś pług, jaki byście polecili? Czy da radę 4x35 ziemie nie górzyste klasa 4 i 5.

 

Muszę Cię zmartwić Renault ma 68 KM. Co do pługa proponowałbym pług, który zabiera 120-130cm, czyli 3x40.


"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    224

tylko moment obrotowy to nie takie tylko a pro po ile ma km w renówkach jest tak że od oznaczenia odejmujemy pierwszą liczbę i wychodzi ile ma km np. 103.14 odejmujesz 10 i wychodzi 93 km od twojej 75,34 odejmujesz 7 i wychodzi 68 km 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

To wychodzi na to że ci co układają te tabele są imbecylami, tak? Ja osobiście nie jestem aż takim znawcą i ufam tym tabelą, choć by dla tego że wszystkie są zgodne ze sobą. Nie chodzi w tej chwili o te 2 km bo to śmieszne ale o fakt że właśnie tak podają, macie jakieś inne źródła że mają 68 to proszę o link wtedy uchylę czoła.

Jeszcze jedno nie we wszystkich modelach renault tak się odejmuję, w starszych modelach tak nie ma, jakie ma pierwsze dwie cyfry tyle ma kucy., czy tak nie jest?

Edytowano przez Piotrek1975

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlaCapone    5015

Pisałem o tym w temacie: Opłaca się kupić renault 85.14 czy 95.14 dnia 24 marzec 2016 - 18:56., do sprawdzenia na stronie: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76075-opłaca-się-kupić-renault-8514-czy-9514/?p=1769005

post#15

 

„Nie myli się tylko ten, co nic nie robi” – zdarzają się błędy na stronach internetowych; często bywa tak, że jeden autor napisze a reszta powtarza ten błąd bez sprawdzenia źródeł. kj

 

Zasadniczo wiążące są dane z dowodu rejestracyjnego (kolumna P2 moc wyrażona w kW), choć i tam są błędy.

 

[KM = kW *1,35]

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się jaką masz moc ciągnika: przemnóż ilość kilowatów (kW) x 1,35 = moc ciągnika wyrażona w koniach mechanicznych (KM).

Edytowano przez AlaCapone

"Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi Cię do swojego poziomu i pokona swoim doświadczeniem!" - ciągle muszę o tym pamiętać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj