wojtas80

Lamborgini R4 105 czy forterra 11441??

Polecane posty

krzysiu    5

wiesz to jest taka mała różnica w cenie że nie ma co się zastanawiać tylko 11441 a ten mniejszy też starczy ale napeewno w trudniejszych warunkach jak będzie glina miejscami lub mokro gdzie trzeba przyciś będzie szybciej się obciążał i wcale przez to mniej paliwa nie spali ja po niedzieli swój zlitrażuje dokładnie ale tato w sobote zorał 12ha i weszło mu 132l i ja tam nigdy nie powiem że jest to paliwożerny traktor chociarz teraz warunki na orke są za***iste u mnie, a z Uni to ja mam IBIS 36-48cm i na pełnej szerokości przy wadze pługa 1500kg idzie aż miło popatrzeć a ten mniejszy też go uciągnie bo tylko turbo ma inne ale napewno będzie w ciężkich warunkach "piszczał"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Ja zdecydowanie za Zetorem...mam i nie narzekam. Tomb nie chce ci wciskac slow do ust ale gdzies pisales chyba ze sie roszczarowales troche swoim lambo. Zreszta przy kupnie ciagnika nie tyle sie wyglad liczy [choc i ten zetor ma lepszy wg mnie] ale sprawny serwis dostepnosc czesci zamiennych a przedewszystkim zaufanie klientow do produktow a tym zetor z pewnoscia sie cieszy. I prosze nie biadolcie na spalanie bo wcale nie jaet takie wysokie tymbardziej ze wiekszosc ludzi mowiacych o tym porownuje to spalanie do swojej 60tki nie majac pojecia o roznicy mocy i ilosci pracy jaka mozna tym ciagnikeim wykonac w tym samym czasie co mniejszym a praca ta jest niebagatelnie wieksza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viper    6

Z tego co wiem to te zetory z silnikiem Deutza są dosyc dobre, ze względu na ten silnik właśnie, sąsiad ma Forteerre 4 celindorwy silniki chyba najwiekszy z tej serii o ile wiem, ale chyba raczej nie z tym silnikiem, jeździłem nim.


Pawel

Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe... :) Nigdy nie bylem w tym dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

@ Wiper

 

Zetor nie montował silników Deutza tylko w jednym modelu był silnik Lamborgini dokładny model to 11741 88KW 6 cylindrów model silnika to 1000.6WT1 ale jest już wycofany ciągnik był dużo droższy w zakupie a motor 8KM mocniejszy od 11441 4 cylindry a spalanie tam było dużo większe obecnie za ten model z silnikiem lambo jest Forterra 12441 wczoraj takim jeździłem zmiany to lepszy fotel szersze koła i mocniejsze ramiona podnośnika silnik Zetora 4 cylindry o mocy 122KM pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

wycofali go bo napewno nie spełniał normy...


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29
Ja na twoim miejscu wybrał bym R4 110 na 4 cylindrach bo owiele mniej pala paliwa wiele osób z ktorymi rozmawiałem załuja ze wzieli na 6 cylindrach roznica jest spora.No i zetorach jest inny przelicznik koni mechanicznych niz w lampo. Zeby moc była porownywlna to zetor musi miec ponad 130km.Zeby dorownał lampo 110km.

 

tu się mocno mylisz z tym przelicznikiem jest raczej odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodzu    5
tu się mocno mylisz z tym przelicznikiem jest raczej odwrotnie

 

chyba żartujesz :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateo13    0

Bierz lepiej LAMBORGHINI to są dobre ciągniki trochę droższy od zetora ale się opłaca :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

W mojej okolicy są oby dwa (tylko, że R4 jest w wersji 110) i mie mam zdania, który wybrać.

Lamborghini jest droższy, ale może się okazać oszczędniejszy od zetora, natomiast u zetora nie będzię problemu z częściami.

Kupując zetora w cenie R4 możesz go lepiej wyposażyć.

Wybór należy do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj