Skocz do zawartości

Zdjęcie

Komputer Bravo 300-problem

6 odpowiedzi na ten temat

#1 Share PanJoker

PanJoker

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisany 12 kwiecień 2016 - 13:39

Koledzy potrzebuję pilnie pomocy z komputerem Bravo 300 to jest starszy typ komputera. I potrzebuję pomocy w zmianie szerokości belki, ponieważ kupiłem opryskiwacz z belką 18 metrową a skróciłem ją na 15 metrów. I teraz moje pytanie brzmi jaka jest konfiguracja przycisków żeby dostać się do zmiany tej belki. W komputerach brawo 180 i 300s jest to dość proste i jasno opisane że wchodzi się do menu zaawansowanego. A w przypadku Brawo 300 jak to zrobić??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Komputer Bravo 300-problem Dzisiaj, 20:09
  •  

#2 Share mf25

mf25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 327 postów

Napisany 14 kwiecień 2016 - 20:13

Witam KOlego gdy bedziesz wlaczal komputer przytrzymaj dwa przyciski strzalka w gore i w dol caly czas je trzymaj mocno potem wcisnij ESC , jak sie zaswieci komputer pusc ESC ale trzymaj dwa przyciski naraz strzalka w gore i w dol wtedy pojawi ci sie szerokosc sekcji (belki) dalej juz sobie poradzisz jak nie to pisz dokladnie niepamietam bo mam tego kompa od 2 tygodni musialbym zobaczyc ale tam pisze szerokosc sekcji klikasz i redukujesz sobie szerokosc

#3 Share marek1mazury

marek1mazury

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 19 kwiecień 2016 - 14:15

Komputer Bravo 300-problem Cześć. Ma ktoś z was może instrukcje w pdf lub mógłby mi zeskanowac do komputera brawo 300 jest mi bardzo potrzebna a w necie nie moge znaleźć.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Podkarpackie eliminacje zobacz »

•  

#4 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1628 postów

Napisany 19 kwiecień 2016 - 22:22

Tu jest: http://stanimpex.pl/do-pobrania.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1628 postów

Napisany 19 kwiecień 2016 - 22:22

Tu jest: http://stanimpex.pl/do-pobrania.html

#6 Share marek1mazury

marek1mazury

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 24 kwiecień 2016 - 08:23

Dzięki kolego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share Arturos21

Arturos21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 326 postów

Napisany Dzisiaj, 09:27

Witam panowie mam problem z komputerem bravo 300s  nie reguluje w ogóle cisnenia na automacie tez nie mam ustawione 250 a on pryska inaczej na recznym tez nie idzie ustawić cisnienia podczas pryskania dopiero jak sie zatrzymam i przyciskiem od zmiany cisnienia zrobię to zmienia i jak włączę auto po tym zabiegu zmienia sie wydatkowanie jak jade równo niekiedy idzie trafić że pryska 250 ale jak jade wolniej bo nie idzie ujechać to i tak nie zmienia dawki tylko pryska za dużo był serwisant z lemkena myślał ze ten regulator cisnienia ale założył nowy i nie chodzi tylko tak się przycinał jak stary okazał się ze napięcie zamiast 12 jest 6- 6,5 była mowa ze aku może słaby ale podłączył do samochodu i to samo stwierdził że cały sterownik do wymiany z tyłu co przekazuje obraz do komputera bo tam wychodzi za małe napięcie na ten regulator ale wydaje mi się ze to nie to bo sprawdzał to elektryk i stwierdził ze to jest dobre  gdzie może być przyczyna ???? może macie kogoś kto naprawia takie awarie ?? jeste m z woj. łódzkiego powita Wieruszów  koledzy z góry dziękuje za pomoc bo praca w tej chwili tym opryskiwaczem mało przyjemna 

Dodaj odpowiedź