Misiaul

Jaki agregat do 80km ?

Polecane posty

Misiaul    16

Witam
Chciałbym kupić agregat najlepiej aktywny do MFa 3060. Jaki agregat wybrac? Lepszy będzie na nożach czy na bolcach? I chyba ten koń nie da rady pociągnąć 2.7m bo taki mam siewnik a nie chciałbym bym zmieniać. Nie chodzi mi tutaj o nówkę sztukę bo na takiego mnie nie stać.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    211

powiem ci tak, ja mam na bolcach i 80km spokojnie wystarczy kiedyś ciągałem go mtz80, natomiast znajomy ma na nożach jakąś włoską z czepiony z amazonem a ciąga to zetorem 10245 i i słychać nieraz że ma naprawde ciężko, pozatym siewnik nie będzie ci pasował chyba że go zwęrzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaul    16

No to wiem że siewnik nie bedzie pasował. Wujek ma na bolcach 2.5m i chciałbym od niego pożyczyć i przetestować jak będzie sobie radził, żeby po zakupie nie być zdziwionym. Tylko u niego to troche ciężko z pożyczeniem bo że zepsuje albo coś. A jak nie pożyczy to kupi się w ciemno. A jakiej marki polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    211

ja mam Laly jedna z lżejszych, tylko ciężko taką spotkać z pakerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeskw75    118

Trochę odświeżę temat. Chcę kupić agregat typu ciężkie brony plus podwójne wałki strunowe i jaką wziąć szerokość do ciągnika 84km?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

A po co ci taki agregat? weź zwykły uprawowy 3-3,2m i będzie lepiej robił jak te brony jak dla mnie bez sensu taki o jakim piszesz albo brony albo agregat jak brony to 5x20 jak agregat to 3 do 3,2 m w zależności od ziemi i terenów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

ja mam 3m do mojego Forda i w świeżej orce ma co robić i musze o bieg niżej jechać czasami, a tak to prędkość ok 10-11km/h. Ja bym wziął 3.2m żeby mieć zapas mocy. Agregat fajnie spisuje sie na ciężkich glebach, bo elegancko rozbija bryły. Znajomy czasami ode mnie pożycza jak nie może zwykłym agregatem doprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość
      Przez Gość
      Witam szukam opini na temat firmy Janpol która produkuje maszyny rolnicze. Chciałbym kupić ich agregat ale nic niemogę o nich znaleść. Jak z jakością ich maszyn.Mile widziane odpowiedzi na maila. goliat1603@wp.pl Z góry dziękuje.
    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj