Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wypadki w rolnictwie i naszym domu

1348 odpowiedzi na ten temat

#161 Share chopak

chopak

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 06 lipiec 2007 - 20:11

Wypadki w rolnictwie i naszym domu ja mialem kilka wypadkow w moim gospodarstwie,m.in kiedy bylem maly to wlazlem na neptuna i trzumalem sie tego paska co idzie i napedza kolo ktore wrzuca buraki do kosza,niespodziewanie tata zapalil ciagnik a WOM byl wlaczony wiec maszyna sie uruchomila niewidzac ze tam jestem dal gazu za wysokie obroty ja w tym czasie trzymalem sie tego paska pamietam ze zaczal sie robic gorocy w dloniach,nagle pociagnal mnie i lecialem w gore,to cud za puscilem sie go i mi palcow nie ucielo i moge teraz klikac na klawiaturze bylem w powietrzu i wpadlem do kosza z burakami,wtety tata szybko do mnie przybiegl i wyciagnal mnie troche sie potluklem i rozbilem sobie glowe a tak to nawet przytomnosci nie stracilem.albo tez innym razem jechalem ciapkiem tez bylem maly i kubelek przejechalem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wypadki w rolnictwie i naszym domu Dzisiaj, 13:51
  •  

#162 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 06 lipiec 2007 - 22:07

To juz wole swoja spalinowke niz targac dodatkowe kilogramy w postaci kabla. Az strach pomyslec jakby podczas koszenia przecial taki kabelek :) :) :(

E tam, przerabiałem to, darmowa lekcja latania, ale trzeba wiedzieć gdzie spaść-ja wybrałem piasek :)

Nie wiem dokładnie kiedy, ale gdzie w ostatnim miesiącu w okolicach Gdowa k. Krakowa śjakiś koleś jechał traktorem z rotacyjną, i wyjechał bratu kumpla z klasy z podporządkowanej.. Piękna Honda Civic do kasacji, rotacyjna zdjęła dach z samochodu, jakoś tak przeszło że kierowcy nie chwyciło, a jakby był pasażer to by mu głowe odcięło, bo bębny połamały zagłówki i fotele od strony pasażera.. Masakra poprostu.. eh..

#163 Share szymon29

szymon29

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 17:12

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Mojemu ojcu raz kawałak przecinaka odprysł, i trafił prosto w żyłe. Krew to mu na metr sikała. Jak wuja go szybko wiózł do szpitala samochodem, to miał szczęście że z przeciwka jechała karetka, bo ojciec już zaczął mdleć, a tak to szybko udzielono mu pierwszej pomocy i szybciej dotarł do szpitala. A nasz pracownik, którego nie było przy tym zdażeniu, jak zobaczył krew to sie pytał: "Co za debile zabijały kurczaka na betonie" :)
Dawno temu gdy ojciec płukał marchew na przyczepie, poślizgnął się i spadł na wąż strażacki. Połamał sobie żebra, i później za każdym razem gdy kichnął to żebra musiały się zrastać od nowa. A to podobno tak boli że nawet śmiać się nie można :)
Pracownikowi jak podczepiał przyczepe to spadł dyszel na noge, a on nic z tego sobie nie zrobi i cały dzień jeździł ciągnikiem. Jak wrócił do domu to noge miał tak spuchniętą że nie mógł zdjąć buta. Ojciec dowiedział sie o tym dopiero na drógi dzień jak nie przyszedł do pracy. Miał coś tam złamane przy stopie, nie pamiętam dokładnie.

Jak coś jeszcze mi się przypomni to napisze :(

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#164 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 17:29

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Mojemu ojcu się kiedyś rozrzutnik obornika przewróćił- z jednej strony była bruzda, a z drugiej większa kępa trawy czy pień ściętego drzewa (nie pamiętam dokładnie) i jak się przewróciła, (była załadowana) to ciągnik zawisł na hitch'u.

Ojciec opowiadał mi kiedyś jak był młody to gdy układał snopki na przyczepie to spadł plecami na dyszel od przyczepy (było ułożone 8 warstw snopków ~ 4m.) i że nic mu nie było :( .

#165 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 23:16

Wypadki w rolnictwie i naszym domu krs trochew nie chce mi sie wierzyc ze nic mu nie bylo po upadku PLECAMI na dyszel przeciez mialby zlamany kregoslup z tego co wiem przeciez o bylo 4 m albo tata cie w konia robi zze mu nic nie bylo albo nie spadl na dyszel albo juz nie wiem

kiedys jak bylem u kuzyna to wozilismy slome jego tato przyjechal z wozem i pchamy do stodoly (pchamy bo traktorem nie wykreci bo za waskie podworko) i kolo podskoczylo na ceglowce sterta sie zachwiala 3 snopki zlecialy i jeden prawie na mojego kuzyna pociagnalem go za koszulke do tylu jak zobaczylem ze zlatuje sam nie wiem jak moglem zdazc ale zdazylem i kuzyn zyje

co prawda historia nie zwiazana z rolnictwem ale opowiem kiedys na sylwka bylem z kumplami na osiedlu i ziomek jakos dziwnie wystrzelil petarde(rakiete) ze leciala rownolegle do ziemi i akurt w nas leiala i znowu uratowalem kumplowi zycie pociagnalem go za plecak do tylu i tylko uslyszal dzwiek przelatujacej petardy i jej swiatlo (stal w tedy tylem do tych co walneli w nas petarda i w tedy tez my poscilismy z butelki po szampanie najwieksza rakiete jaka mielismy pod baloky bo kumpel zapali lad a drugi jak uciekal zachaczyl noga o bytelke i d*p poszla pod balkony i ssie kolrowo zrobilo hehe
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

#166 Share pucek3

pucek3

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 10 lipiec 2007 - 23:22

Wypadki w rolnictwie i naszym domu jak miałem 10 lat , to nabiłem sie na kolec wycinarki do kiszonki,przebiło mi noge na wylot(kolec przeszedl pomiedzy kościami)
John Deere 6300 :-)

#167 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 12 lipiec 2007 - 13:17

Wypadki w rolnictwie i naszym domu To nie jest związane z wypadkami w rolnictwie. To jest jako przestroga

Link został usunięty na prośbe innych użytkowników.

#168 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 lipiec 2007 - 13:37

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Nie wytrzymałem do końca. Odradzam, naprawdę okropne wypadki.

#169 Share KamileX

KamileX

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów
  • Zainteresowania:fotografia, motoryzacja

Napisany 12 lipiec 2007 - 15:24

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Kiedyś znajomy grzebał przy hederze a ten był załączony, wsadził łeb pod motowidła i mu koszule pozdzierało
i miał plecy trochę zakrwawione ale się trzyma i już łeba nie wsadza tam gdzie nie powinien,
ale dalej sobie bizonkiem jeździ nie martwiąc o nic :(

#170 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 12 lipiec 2007 - 19:15

Nie wytrzymałem do końca. Odradzam, naprawdę okropne wypadki.

Ja koledze to pokazałem i musiałem jeszcze coś zobaczyć tam akurat byłem po obiedzie :P

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#171 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 12 lipiec 2007 - 19:48

Wypadki w rolnictwie i naszym domu jeszcze takich zdjęć nie widziałem.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#172 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 12 lipiec 2007 - 19:52

Wypadki w rolnictwie i naszym domu ja je widzialem duzo wczesniej jak zmiesciliscie link (marcinbelarus mi pokazal)
jak na to sie patrzy to niepszyjemnie sie robi
mysle ze ten link nie powien byc tutaj zamieszczony :P

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#173 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 12 lipiec 2007 - 20:00

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Foty są drastyczne al może ku przestrodze niech będą??

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#174 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 12 lipiec 2007 - 20:03

Wypadki w rolnictwie i naszym domu ja tak sobie marzylem by miec skutera 125ccm, ale gdy zobaczylem te foty to nagle mi sie ,,odechcialo" no i w najblizszym czasie sie moze cos ,,przyprowadzi"

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

#175 Share coolman111

coolman111

Darek

• Members
  • PipPipPip
  • 2869 postów
  • Zainteresowania:Motocykle- choppery,
    radiokomunikacja cb i kf,
    broń palna

Napisany 12 lipiec 2007 - 20:26

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Mnie aż tak mocno nie ruszyła ta stronka z tymi wypadkami. Ale musze przyznać, że jest niezła :P. Ciekawe, czy z tych ludzi zrobią jeszcze dawców organów...

#176 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 12 lipiec 2007 - 20:36

Mnie aż tak mocno nie ruszyła ta stronka z tymi wypadkami. Ale musze przyznać, że jest niezła :P . Ciekawe, czy z tych ludzi zrobią jeszcze dawców organów...

To zależy czy organów ktoś nie ukradnie z drogi.... i na sprzedaż wystawi...

bullet_black.png

#177 Share zetor11441

zetor11441

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 12 lipiec 2007 - 20:46

Wypadki w rolnictwie i naszym domu ja kiedys a dokładnie w 5tej klasie przeszłem ciezki wypadek po którym dochodziłem do zdrowia ponad pół roku a było to tak:
Jak było w szkole sprzatanie świata, to powiedziałem a nie pójde, i pojechałem razem z dziadkiem 4514 i kombiakiem 3,2uprawiac pole, pod koniec roboty ja siedzac na siodełku otworzyłem drzwi i w pewnym momecie odsknąłem sie pod agregatem, miałem otwarte złamanie kości udowej(nad kolanem), oraz zmiarzdzona kośc jarzeniowa prawa.
Od kołyski aż po grób jedna wiara jeden klub John Deere

#178 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 lipiec 2007 - 21:06

Wypadki w rolnictwie i naszym domu @mix Nie no za drugim obejrzałem ale przyjemne to to nie jest. Dobry był ten koń, do samochodu wskoczył :P ciekawe czy ktoś tam siedział?? :P

#179 Share mix

mix

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 310 postów

Napisany 12 lipiec 2007 - 22:20

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Jak będzie wiencej osób które będą chciały żeby usunąć ten link to go usune. Ja jestem pełen podziwu dla osób które były przy tych wypadkach (policja straź karetka). Mi przed komputerem jest źle a co dopiero przy takim czymś.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#180 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 12 lipiec 2007 - 22:24