Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wypadki w rolnictwie i naszym domu

1347 odpowiedzi na ten temat

#1061 Share gawin82

gawin82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 16 sierpień 2010 - 11:59

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Dachowanie kombajnu ;[
http://www.gk24.pl/a...iat06/420387042

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wypadki w rolnictwie i naszym domu Dzisiaj, 01:00
  •  

#1062 Share macursus

macursus

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 304 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 17 sierpień 2010 - 08:38

Wypadki w rolnictwie i naszym domu http://www.gk24.pl/a...MORZE/234358966
Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

#1063 Share Dare0x

Dare0x

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 73 postów
  • Zainteresowania:W moim życiu
    Najważniejsze
    Są 3 żeczy
    1) Prawo jazdy kat b.
    2) Władimirec t25
    3) R•o•d•z•i•n•a

(0-_-0)

Napisany 18 sierpień 2010 - 14:09

Wypadki w rolnictwie i naszym domu TO napisze z życia wzięte dawno temu kiedy miałem 8 lat wujek wywoził złom po wywiezieniu 2 przyczep złomu staną pod sklepem i zrobił drobną imprezkę wszystkie żule z pod sklepu się przyłączyły , a jak to w małej miejscowości bywa każdy sie zna i każdy chce sobie pomagać . Po paru godzinach w silnym stanie upojenia wpadli na pomysł aby jechac po piasek do lasu bo poco tak stać , i tak sie stało pojechaliśmy w 10 Ursusem c - 360. Pojechaliśmy bez łopat , Wujek był bardzo towarzyski i dał kierować ciągnikiem swojemu młodszemu koledze po parunastu piwach . 60 na 5-biegu jechała na maxa jechaliśmy i jechaliśmy aż do czasu , jedyne co pamiętam to krencące sie tylnie koło w powietrzu TAK . koleś wywrócił traktor na bok przy dużej prędkości , każdy ucierpiał lecz nie poważnie jedynie mi nic się nie stało bo leżałem na szybie która leżała na przyczepie i gdy ciągnik sie wywrócił to poślizgiem podjechałem do przedniej burty i nic mi sie nie stało , pamiętam jak szedłem sam do mojego Ojca aby Ostrówikem pojechał dźwignąć ursusa . Nie zapomnę jak wyglądał traktor ze zgniecioną kabiną .

Nie dawno tez gość spadł z dyszla i go fura przejechała z drzewem , zmarł w szpitalu.
---->> Władymirec, nie ma to jak mieć wschód pod domem <<----

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#1064 Share macursus

macursus

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 304 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 18 sierpień 2010 - 14:14

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Koleiny wypadek  ;[ http://www.gk24.pl/a...ORZE/436089967 
Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

#1065 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 18 sierpień 2010 - 18:31

Wypadki w rolnictwie i naszym domu link poprawiony http://www.gk24.pl/a...MORZE/436089967

#1066 Share gawin82

gawin82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 21 sierpień 2010 - 14:27

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Kolejny wypadek
http://www.dziennikw...LASKA/473482375

#1067 Share blawatek98

blawatek98

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,sport,motoryzacja, Zetor Team

Napisany 10 wrzesień 2010 - 12:40

Wypadki w rolnictwie i naszym domu w mojej okolicy ostatnio był wypadek przy podczepaniu przyczepy,dziewczyna miała podczepić przyczepe a że nikogo w domu nie było to wzieła swojego chłopaka,a ten chłopak pierwszy raz traktor na oczy widział i jak podczepiali obślizgneła mu się noga ze szpłęgła,a pech chciał ona znalazła się pomiędzy ciągnikiem a przyczepą i ją przgniotło:(śmierć na miejscu a chłopaka do psychiatryka wsadzili bo psychicznie nie wytrzymał:(szkoda dziewczyny miała dziewietnaście lat a zanlazł ją ojciec jak przyszedł po traktor bo ten chłopak uciekł ale go policja złapała
KPZ "Zetor Team"-Prezes
http://www.agrofoto....adaczy-zetorow/ Posiadacze zetorów zapisywać się :)

#1068 Share rafcio

rafcio

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 67 postów

Napisany 13 wrzesień 2010 - 20:38

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Rolnik wpadł do prasy http://www.remiza.co..._w_Osinach.html

#1069 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 23 wrzesień 2010 - 17:58

Wypadki w rolnictwie i naszym domu http://wiadomosci.ga...__ZDJECIA_.html
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#1070 Share tommot003

tommot003

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów
  • Zainteresowania:Mororyzacja, rolnictwo

Napisany 24 wrzesień 2010 - 18:04

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Gościu robił kiszoke i wsadził noge w wałek od rozrzutnika który był bez osłoy i mu wciągneło i połamało pozrywało ścięgna i wogule :D

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1071 Share DejmondSamWDolinie

DejmondSamWDolinie

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 300 postów

Napisany 24 wrzesień 2010 - 20:33

Wypadki w rolnictwie i naszym domu u mnie kolo kosił QQ coś mu się zapchało na kemperze chciał to popchnąć nogą i nogę rozj**** :/

#1072 Share KojotZ056

KojotZ056

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów
  • Zainteresowania:pirotechnika, pożarnictwo, rolnictwo, kolekcjonuję modele strażackie.

Napisany 25 wrzesień 2010 - 16:51

Wypadki w rolnictwie i naszym domu to u nas było coś podobnego jak pati podała.
Gościu jechał c330 z pełnym Meprozetem nie wyhamował przed przejazdem i wbił sie po pociąg mial takiego farta że obcięło cały przód po samej kabinie jemu nic sie nie stało . prawdopodobnie uratowało go to że beczka była pełna i go przytrzymała. Gosciu kupił nową c330 i dalej pompuje szambo xD
W księżyca blasku czerwienią gra.
Jego kombajn Bizon!!

Bizon Z056 - nasza polska siła od szatana!!!

#1073 Share Pawel6610

Pawel6610

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo itp;)

Napisany 25 wrzesień 2010 - 18:30

Wypadki w rolnictwie i naszym domu U mnie w czwartek ok godz. 17 wujek poszkodowanego włączył rozrzutnik nie zauważająć że na nim był dziesięcioletni chłopak. Chłopak został rozszarpany ui zmarł na miejscu. W radiu o tym teraz mowią (radio centrum-Kalisz).http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/10866/kalisz,tragiczna,smierc,10,latka/
Kilka tygodni temu szesnastolatka wciągnął siewnik. Nie wiadomo czy da mu się uratować ręce gdyż były całe w zaprawie(pisano w gazecie kaliskiej).http://lublin.com.pl/artykuly/pokaz/10426/blizanow,14,latek,wciagniety,przez,siewnik,rolniczy,(zdjecia)/
Dwa lata temu w pobliskiej wsi rozrzutnik wciągnął kuzyna dziadka. Czyścił rozrzutnik i wciągnął go adapter. Jednak przyczyną śmierci był zawał.

#1074 Share Bartek1961

Bartek1961

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo a szczególnie wypadki przy pracy

Napisany 26 wrzesień 2010 - 17:48

Wypadki w rolnictwie i naszym domu W okolicach Moniek doszło do wypadku w czasie koszenia kukurydzy. W czasie próby wskakiwania na sieczkarnie samobieżną 55-letni rolnik spadł pod koła maszyny. W wyniku przejechania połamało mu żebra, doszło do uszkodzeń narządów wewnętrznych. Nieprzytomnego helikopter odtransportował do szpitala w Białymstoku.
I po co było wskakiwać na pomost??????????????????????????/

#1075 Share hermes

hermes

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 159 postów

Napisany 26 wrzesień 2010 - 18:08

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Jak czytam o myciu pracującego rozrzutnika to mnie nerwizna bierze ,że ludzka głupota nie ma granic i bardziej dbanie o maszynę niż o własne zdrowie.Przecież wystarczy po skończonym wywozie obornika pozostawić rozrzutnik kilka dni aż resztki uschną ,pozamiatać pomalować przepalonym olejem i po kłopocie .

#1076 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 26 wrzesień 2010 - 18:34

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Można przecież przed myciem ściągnąć łańcuch napędzający adapter i myć sobie spokojnie <_< .

#1077 Share tomaszs88

tomaszs88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 455 postów

Napisany 26 wrzesień 2010 - 19:32

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Kiedyś jakieś 18lat temu jak kosiliśmy jeszcze snopowiązałką siedziałem z tyłu na jakiejś belce czy coś podobnego...wiadomo jak to kiedyś na polu równo nie było bo maszyn były jakie były...i mnie podrzuciło że spadłem i wciągnęło mnie miedzy dwie taśmy między którymi przedostaje się słoma i zaraz dalej jest aparat wiążący i iglica... całe szczęście że dziadek świętej pamięci to zobaczył i szybko tata się zatrzymał...byłem między tymi taśmami to nic kompletnie nie widziałem...tak poza tym to wszystko wporządku...

#1078 Share zeberka363

zeberka363

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 26 wrzesień 2010 - 19:57

Wypadki w rolnictwie i naszym domu

Jak czytam o myciu pracującego rozrzutnika to mnie nerwizna bierze ,że ludzka głupota nie ma granic i bardziej dbanie o maszynę niż o własne zdrowie.Przecież wystarczy po skończonym wywozie obornika pozostawić rozrzutnik kilka dni aż resztki uschną ,pozamiatać pomalować przepalonym olejem i po kłopocie .

Jak bym to powiedziała teściowi to by mnie wyśmiał i powiedział że same debilizmy czytam bo "przecież rozrzutnik trza umyć".... <_<

#1079 Share farmersNHtd95d

farmersNHtd95d

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 802 postów
  • Zainteresowania:Fan marki NH i ogólnie nowinki techniczne o maszynach rolniczych.

Napisany 26 wrzesień 2010 - 20:30

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Jaka różnica czy rozrzutnik postoi brudny tydzień czy dwa dłużej ? Co od razu spróchnieje ? Ja też czekam aż obeschnie.
Ostatnio sąsiad ucinał kawałek blachy szlifierką i rozciął sobie lewego kciuka od góry, miał trochę nadcięte ścięgna :D . Ale już rusza palcem :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1080 Share dawid12

dawid12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 06 październik 2010 - 16:15

Wypadki w rolnictwie i naszym domu http://www.wspolczes...REG21/393155738
Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.