Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wypadki w rolnictwie i naszym domu

1348 odpowiedzi na ten temat

#81 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 21 styczeń 2007 - 20:52

Wypadki w rolnictwie i naszym domu przeżył?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wypadki w rolnictwie i naszym domu Dzisiaj, 16:20
  •  

#82 Share kostek

kostek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 21 styczeń 2007 - 22:14

przeżył?

ten koleś co orał to nie przerzył <_<

#83 Share Farmer

Farmer

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 23 styczeń 2007 - 17:29

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Ja w tym roku przejechałem kosiarką 3 kilkudniowe małe sarenki 1 zobaczyłem w trawie i uratowałem ale po jakimś czasie mi uciekła lub coś mi ją zagryzło. Jak byłem mały dokładnie nie wiem ile mogłem mieć lat chyba z 10 to jechałem z moim sąsiadem z burakami do cukrowni i w mieście odpieła nam sie druga przyczepa wielkie szczęście ,że z przeciwka nic nie jechało bo skończyło by sie to tragicznie. W tam tym roku odpinałem łeżke z tura był gdzieś 5 cm od ziemi i akurat mój palec pod nim pociągłem za wajche a on padł mi na palec był troche płaski potem czarny ale dzisiaj jest już dobrze gdyby nie ojciec i sąsiad to nie wiem co by dzisiaj z nim było bo szybko podnieśli tura , przy śrutowaniu mojemu bratowi pasek od śrutownika porwał mojemu bratowi spodnie naszczęście ojciec to zauważył i szybko wyłączył silnik i skończyło sie za małych ranach

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#84 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 23 styczeń 2007 - 21:18

Wypadki w rolnictwie i naszym domu http://galeria.andre...ls.php?album=19
oto link to sie stalo jakies 40km odemnie <_<

#85 Share leszek

leszek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 23 styczeń 2007 - 21:44

Wypadki w rolnictwie i naszym domu 1. kilka lat temu mój brat jak budowaliśmy ściane chciał poprawić żyłke bo była słabo naciągnieta jak poprawiał to gwóźdź wyrwał się ze ściany i trafił go prosto w oko. Pszeszedł operacje zszywali mu siatkówke oka żeby nie wypłyneło. Dziś prawie nic nie widzi na to oko na szczęście to drugie ma sprawne.

2. W sąsiedniej wsi jakieś 10 km odemnie w tamtym roku gościowi przywieźli wysłodki buraczane i wywalili je na pryzme. Na drugi dzień jak wszyscy byli zajęci swoimi sprawami na gospodarstwie to chłopak właściciela (jakieś 5 lat )kopał sobie tunele w tych wysłodkach i w pewnym momencie jak wszedł do połowy do tunelu to się zawaliło o ile sie nie myle to babcia tego chłopaka to widziała i chciała go wyciągnąć ale zanim podleciała i go wyciągł to było za późno. Był to jedynak.

#86 Share U1224

U1224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 277 postów

Napisany 23 styczeń 2007 - 21:49

Wypadki w rolnictwie i naszym domu U nas ze 3 lata bedz jak znajomy budowal chlewnie i mial prawie polozony juz dach wiec wszedl na gore i nieszczesciem sie posliznal i zlecial na dół i niefartem kregoslupem trafil w murek (ok 30cm) i do dzis jezdzi na wozku...
c330, 5120, 155.54 MLT626T & E514

#87 Share kaczorek

kaczorek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 256 postów

Napisany 24 styczeń 2007 - 14:38

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Kilka lat temu kolesia przewiózł byk na rogach. Koleś kilka tygodni leżał w szpitalu połamany. A w lato 2006 temu kolesiowi spadł przekaźnik od prasy na dłon, odciął mu 2 palce <_<
Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

#88 Share wojtas

wojtas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1194 postów

Napisany 24 styczeń 2007 - 18:11

Wypadki w rolnictwie i naszym domu u nas w tym roku jednemu łepkowi ( coś koło 25 lat ) urwało ręke w belarce metal fach.nie ma jej do barku ale szybko doszedł do siebie i teraz już widziałem jak jeżdzi zetorem .szkoda chłopaka

#89 Share Tomecek

Tomecek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 25 styczeń 2007 - 13:12

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Ja pare lat temu wywrocilem kombanj do gory kolami i spalilem nh tx 66 <_< i tyle z wyopadkow moich:]

#90 Share piootr

piootr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1267 postów

Napisany 25 styczeń 2007 - 19:57

u nas w tym roku jednemu łepkowi ( coś koło 25 lat ) urwało ręke w belarce metal fach.nie ma jej do barku ale szybko doszedł do siebie i teraz już widziałem jak jeżdzi zetorem .szkoda chłopaka

niedaleko mnie była podobna sytuacja ale urwała nie belarka tylko mengele sieczkarnia gość wrzucał kukurydze wyciętą z poprzeczniaka , złapało go za ubranie a rodzina zobaczyła jak pocieta ręka wyleciała na przyczepe <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#91 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 25 styczeń 2007 - 20:36

Ja pare lat temu wywrocilem kombanj do gory kolami i spalilem nh tx 66 <_< i tyle z wyopadkow moich:]

Gdybym ja to zrobił nie wiem czy bym się tak cieszył B)

#92 Share Tomecek

Tomecek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 25 styczeń 2007 - 21:37

Wypadki w rolnictwie i naszym domu wtedy plakalem teraz to juz smieszne....

#93 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 25 styczeń 2007 - 22:14

Wypadki w rolnictwie i naszym domu U nas na wsi jeden dzieciak chciał jak ojciec wejsc do cignika który jechał i spadł z drabinki ale naszczescie przejechało mu tylko po nogach

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#94 Share pioter

pioter

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3151 postów

Napisany 26 styczeń 2007 - 13:53

Wypadki w rolnictwie i naszym domu u mnie zawsze sie wrzuca kukurydze do sieczkarni z poprzeczniaka... <_<

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

#95 Share 1rajdzik

1rajdzik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1087 postów
  • Zainteresowania:hektary i konie mechaniczne

Napisany 26 styczeń 2007 - 14:02

Wypadki w rolnictwie i naszym domu jak byłem dzieckiem to bawiliśmy sie orkanem, znaczy sie ciągneliśmy za paski klinowe (ale człowiek był głupi) i nie fortunnie podłozyłem palec pod koło i zgniotło mi serdeczny prawy. na szczęście obyło się bez amputacji ale widać że palec jest po przejściach:) Myślę że obrączkę będzie sie dało żałożyć <_<
all rights reserved

#96 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 26 styczeń 2007 - 14:04

Wypadki w rolnictwie i naszym domu u mnie jakieś 2,5 roku temu mama odpinała rozrzutnik (dwuosiowy) od ciągnika i zaczep opadł jej na duży palec u prawej nogi. Szedł jej paznokieć chyba 3 razy. do diś trochę narzeka na palec.
w te same żniwa z tego samego rozrzutnika spadł chłopak mojej siostry który zwalał słomę na stóg. spadł z 9 warstwy nad burto wtaz z połowo słomy, na szczęście nic mu się nie stało.
kilka miesięcy temu moja ręka miała bliskie spotkanie z krajżago. Miałem założone ok 30 szwów.
Dodany obrazek
We wrześniu zawoziłem do nowej szkoły gałęzie do dekoracji sceny i już pod szkoło jak się zatrzymywałem spojrzałem do tyłu a to chłopak który siedzi na przedniej burcie leci na dyszel a potem na kostkę brukową. Aż mi się gorąco zrobiło. Na szczęście nic mu się nie stało.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#97 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 14 luty 2007 - 15:02

Wypadki w rolnictwie i naszym domu u wuja we wsi facetowi obcielo nogi pila jak drzewo cial i zanim przyjechala karetka facet sie wykrwawil na smierc.
2 przypadek to w sasiedniej wsi koles robil cos na dachu i sie zeslizgnal a pod wiata co na niej robil dach bylo siano i oparte widly koels spadl i sie nadzial na nie,smierc na miejscu. :)
aha i jeszcze jedno..koles bral zetorem bele lapami a po belach dzieci skakaly on je przegonil ale jeden malec wpadl miedzy bele te co on bral i scisnal tego malca razem z bela wzial do gory i jak to zobaczyl to zemdlal i dziecko zmarlo w gorze bo nikt tego nie widzial bo te bele byly daleko od domu i dopiero matka tego dziecka poszla go szukac no i znalazla dziecko niezywe i rolnika w ciagniku nieprzytomnego,reszta dzieci uciekla do domu bo sie przestraszyly,to byly bardzo mlode dzieci najstaszy z nich mial chyba z 7 lat.ten co zginal mial niecale 5.rolnik do dzis nie moze dojsc do siebie choc nie byla to jego wina,a ze zemdlal i nie uratowal malca to juz inna sprawa.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

#98 Share siostrzeniecjara

siostrzeniecjara

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 107 postów

Napisany 14 luty 2007 - 16:13

Wypadki w rolnictwie i naszym domu jak powiem o swoim wypadku :)
wiec u wujka jarka :) przenosilem rozne kamienie to bylo jakies 2 lata temu jaro rozkopywal cos obok cyklopem podloczonym do c360, spokojnie sobie pracuje az dostalem ostro w dupe... pomyslalem ze mi kopa dal ale mysle se jak mu zaraz walne :) odwracam sie a on we mnie lycha :) szkoda ze jarek nie mial wtedy aparatu fajnie lezalem :) a moral z tej historii taki ze mialem wymowke zeby nic caly dzien nie robic i lezec przed tv ;]

#99 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 14 luty 2007 - 17:06

Wypadki w rolnictwie i naszym domu @zetor5340 współczuje temu koleśiowi.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#100 Share Zetor5340

Zetor5340

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1063 postów
  • Zainteresowania:==Rolnictwo==

Napisany 14 luty 2007 - 21:03

Wypadki w rolnictwie i naszym domu a kiedys jak belowalismy to kolega wujka poszedl sprawdzic przekaznik belarki i mu koszule wkrecilo ale wujas zaraz go wyciagnal i jakos nic sie neie stalo.
"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."