Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wypadki w rolnictwie i naszym domu

1348 odpowiedzi na ten temat

#61 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 13 styczeń 2007 - 17:50

Wypadki w rolnictwie i naszym domu niedaleko mnie byla sytuacja, ze ojciec (nie moj, ojciec w sensie, ze rolnik, maz) pojechal ciagnikiem (60 bez kabiny) na mala popitke i nie wracal, to matka wyslala syna (nie wiem dokladnie ile mial lat, ale wiem, ze cos okolo 8-12) po ojca. No i oni jak wracali to dachowali, ciagnik kolami do gory. Ojciec smierc na miejscu a dzieciak (jechal na blotniku) wyszedl z tego bez szwanku.

Moral: Piłeś - nie jedź!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wypadki w rolnictwie i naszym domu Dzisiaj, 11:30
  •  

#62 Share janusz14

janusz14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 168 postów

Napisany 14 styczeń 2007 - 19:15

Wypadki w rolnictwie i naszym domu ja mieszkam w górach i o wypadek nie ciężko.<_< w lato jechał 360 ojciec mojego kolegi, jachał z 5 balotami, zjeżdzał z górki łąką na której była rosa .... popchało go a w traktorze nie miał kabiny ... wyskoczył ale niestety wpadł pmiędzy karę a ciągnik... zginoł na miejscu ...(mózg mu wypłynoł:/)
w miejc=scowości obok ojciec kosił rotacyjną a na błotniku jego syn siedział..... spadł prosto pod kosiarke i przecieło go na pół...:/
jeszcze w innej miejscowości roboli baloty a syn wrócił z wojska ... pewnie cos wypili i syn legł na pokłosie....póżniej zaczeli go szukać a patrzą a z balota krew cieknie....straszna śmierć. B) w rolnictwie o wypadeek łatwo... przede wszystkim wg mnie absolutnie nie braać małych dzieci do pracy oraz osłony wom, łańcuchów i inne...

#63 Share Hvb3000

Hvb3000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 15 styczeń 2007 - 13:23

Wypadki w rolnictwie i naszym domu kiedyś z wujem jechałem po żwir (C - 360), jechaliśmy z górki i biegi wyskoczyły, hamulce były rozłączone i wujowi zaklinowała się noga pomiędzy pedałami, tylko klucze ze skrzynki wyleciały

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#64 Share tomek

tomek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 918 postów

Napisany 15 styczeń 2007 - 13:30

Wypadki w rolnictwie i naszym domu podczas wakacji w sąsiedniej wiosce 2 chłopaków podpaliło ,,niechcący,, stóg z 1000 bel 120x120 zginoł 1 policjant a drugi ciężko ranny <_< (ach te drzewa przy drodze)

#65 Share Wojtek

Wojtek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 242 postów

Napisany 15 styczeń 2007 - 15:56

Wypadki w rolnictwie i naszym domu nie daleko mnie kiedys wciogneła prasa kostkująca rolnika <_< , nikt niewie jak to sie stało bo nie widział ale prawdopodobnie cos robił przy niej z właczonym womem, ktos toz auwarzyła zadzwonili po straz ale nei wiedzieli jak go wycignoć, dopiero jakis rolnik inny siadł i zaczoł dalej prasować i go wypchneło

#66 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 15 styczeń 2007 - 17:28

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Jak sie lamie podstawowe zasady, takie jak zakaz naprawiania maszyn przy wlaczonym WOMie, to tak sie dzieje. Szkoda, ze wielu rolnikow bagatelizuje zagrozenie. Zwrocisz takiemu uwage, to tylko sie usmieje, zes jest niepowazny, ze na takie pirdolki zwracasz uwage. Niektorzy maja taka mentalnosc wlasnie. A szkoda. <_<

#67 Share at_horses

at_horses

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 178 postów

Napisany 15 styczeń 2007 - 18:00

Wypadki w rolnictwie i naszym domu czytając ten post dopiero sobie uświadamiam jak wiele ludzi ginie bądź zostaje kalekami zazwyczaj z własnej głupoty... co innego tragedie z udziałem małych dzieci... dużo sie słyszy o innych wypadkach a o rolniczych cicho... @misiek10 masz racje, łamanie podstawowych zasad bezpieczeństwa ale nieraz też zmęczenie powodują nasze błędy... co innego alkochol... piwko i to nie jedno czemu nie <_< ale PO PRACY!!!
mf 3635... udany sprzet:)

zts12145 z turem.... porazka... ale jeszcze sie nie rozleciał do końca....
jak sie tak dalej bedzie sypał to trzeba bedzie zaprzac szkapy-nieroby do roboty:P

#68 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 15 styczeń 2007 - 18:01

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Misiek10 masz racje,kazdy madry dzisiaj,madry dopoki sie cos nie stanie,a po wodce to w ogóle,mojego kumpla ojciec był napity i pojechał c330 siac nawozy,nie było kabiny,jak schodził to prawdopodobnie zawadził o sprzegło i spadł,zona jak go znalazła ciagnił terkotał mu na klatce piersiowej,osierocił 4 dzieci,najmłodsze miało 3 miesiace

#69 Share łukasz

łukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:Budownictwo i rolnictwo

Napisany 15 styczeń 2007 - 21:45

Wypadki w rolnictwie i naszym domu w mojej wsi pewin rolnik mył rozrzutnik a wom chodzi, za blisko podszedł do ,,rozwalacza" i za kark go złapało pogotowie 400m nie przyjechała i gość zmarł

#70 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 18 styczeń 2007 - 20:26

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Właśnie lukasz mycie rozrzutnika z włączonym womem to kopletna głupota kolege adaper wciągnąl ale w pore ktoś wałek wyłączył i na szczęście był tylko troche pocharatany. Kolega z klasy jak miał 5 lat to wsadził kciuk do tryb w betoniarce do teraz ma krzywy palec

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#71 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 19 styczeń 2007 - 10:46

Wypadki w rolnictwie i naszym domu NA tych zniwach dwoch facetow pojechalo wykosisc pole jeden c-360 i przyczepa drugi kombajn. No i byla sobie gurka a ze facet an tej gorce skosil trawe to 60 podjechala na skosoznej trawce i zaczela w dol leciec naszczesnie kolo tylne od ciagnika sie urwalo i wpadlo pod przyczepa zachamowujac caly zestaw. jakby nie to kolo to ciagnik polecialby w przepasc co prawda nie dduza ale neieiwm czy bylo by co zbierac z goscia z c-360 naszczescie wyszedl bez szfanku. Ale dlugo nie mogl dojsc do siebie <_< i od tamtej pory zawsze mi mwoi zebym do c-360 ne wsiadal ^_^ B)
Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

#72 Share Sebastian

Sebastian

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 791 postów
  • Zainteresowania:Produkcja roślina i technika z nią związana

Napisany 19 styczeń 2007 - 17:05

Wypadki w rolnictwie i naszym domu a jak tam po nocnej wichuze??
u mnie wykerecilo za garazem 1gruszke i 2odnogi 20letnich drzew. ale pierunskie topole zostaly <_<
w miescie na cmentarzu potluklo zlomane drzewo kilka budynkow na sasiedniej wsi zwalilo szczyt w stodole i pare dachow pozrywalo naszczescie nie u mnie B)

#73 Share misiek10

misiek10

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 354 postów

Napisany 19 styczeń 2007 - 17:25

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Jestem z polnocnego mazowsza. U mnie nic. Tylko pieskowi z budy balche zerwalo i jedno przeslo plotu przewrocilo. A poza tym, to drzewo przewroilo sie na linie elektryczna i cala gmina nie miala pradu. Wlaczyli okolo 14. Ogolnie to raczej obylo sie bez rewelacji. Na szczescie.

#74 Share oki39

oki39

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 816 postów

Napisany 19 styczeń 2007 - 17:27

Wypadki w rolnictwie i naszym domu no u mnie tez sie obylo bez wiekszych szkod. w sumie to nic sie nie stalo tylko ze trza dluzej isc do domu pd wiatr B) (dobrze ze nie probowalem na rowerze B) <_< ) ^_^
Wszystkie moje foty chronione sa prawem autorskim.

#75 Share Bagiszon

Bagiszon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 24 postów

Napisany 19 styczeń 2007 - 18:56

Wypadki w rolnictwie i naszym domu U mnie w okolicy tylko pare dachów poszło, kilka drzew i bałagan, a i prądu nie było pozatym spokojnie.

#76 Share Krzys123

Krzys123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 368 postów

Napisany 19 styczeń 2007 - 19:33

Wypadki w rolnictwie i naszym domu U mnie z chlewa i stodoły spadło 7 dachówek <_< i 30 min. prądu nie było

#77 Share łukasz

łukasz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów
  • Zainteresowania:Budownictwo i rolnictwo

Napisany 19 styczeń 2007 - 19:38

Wypadki w rolnictwie i naszym domu w mojej okolicy tylko dachy ,,latały" <_< B) a tak po zatym to całkiem spokojnie było

#78 Share lisek

lisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów

Napisany 19 styczeń 2007 - 19:47

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Drzwi od stodoły na pół się mi złamały, poleciało kilka szyb w oknach i z trzech tuneli folię zdarło. <_<

#79 Share lisek

lisek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 232 postów

Napisany 19 styczeń 2007 - 19:48

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Drzwi od stodoły na pół się mi złamały, poleciało kilka szyb w oknach i z trzech tuneli folię zdarło. <_<

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#80 Share kostek

kostek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 21 styczeń 2007 - 20:18

Wypadki w rolnictwie i naszym domu no ja kiedyś jak miałem 13 albo 14 lat(teraz mam16) jechałem MF 255(PO MOKREJ TRAWIE) z 2 przyczepami z górki i dotego miałem 6 balotów oczywiście nic nie sprawne w ciągniku tylko 1 chamulec sprawny a miałem wrzuconą 1 szosową a dostał takie obroty ze wskazówka sie przekreciła dobrze ze tata wsiadł do mnie on wypadł z ciągnika
a ja całą droge jechałem na 2 kołach a chamulec w podłodze
raz dziadek chciał ustawi dziadek siedział na pługu i tak razem zjechali ze skarpy naszczęście ciągnik nie wywrócił sie
raz koleś orał do pózna w nocy i orał na skarpie starym McCornikiem bez kabiny i sie glebnął rano matka go szukała i znalazła go na polu