Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wypadki w rolnictwie i naszym domu

1347 odpowiedzi na ten temat

#681 Share Vektorrr

Vektorrr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów

Napisany 21 lipiec 2008 - 22:33

Czasem zadaje sobie pytanie-"pech??czy szczescie??" :)

A może głupota...??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wypadki w rolnictwie i naszym domu Dzisiaj, 21:25
  •  

#682 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 21 lipiec 2008 - 22:50

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Glupota?? hmm......napewno nie moja, raz byle tylko pasazerem, a drugi raz ktos mi wyjechal. poza tym mowisz o mojej glupocie, czy kogos innego??

#683 Share rafal91

rafal91

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 21 lipiec 2008 - 23:20

Wypadki w rolnictwie i naszym domu u mnie we wsi gosc jechał ursusikiem c360 pod wpływem ałkoholu ni trafił na płot rzerdz przeszła obok niego wyszła tyłem kabiny odbił w las traktor przełamał i sam wyszedł bez szwanku

Nie cytujemy poprzedniego posta... - krolikNH

Edytowany przez krolikNH, 22 lipiec 2008 - 08:05.
Cytowanie poprzedniego posta

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#684 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 22 lipiec 2008 - 10:34

Wypadki w rolnictwie i naszym domu kilka tygodni temu niedaleko płocka był wypadek facet wiózł siano na przyczepach i nagle się zapaliło. prawdopodobnie iskry z tłumnika. siano zaczeło spadać z przyczep to on to szybko odpiął i turem zaczął zgarniać wszystko z jezdnie. a w tym momencie z za zakrętu wyskoczył koleś na motorze i wbił się w widły od tura......... poturbowany porządnie ale przeżył

#685 Share pawlus224

pawlus224

Rolnik z zamiłowania :)

• Members
  • PipPipPip
  • 1982 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki i maszyny rolnicze czasów PRL-u:)

Napisany 23 lipiec 2008 - 14:35

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Mi raz kolega opowiadał ze chłop wiózł siano , zachaczył o kabel od pradu a ono się zapaliło , nie zauwazył i wjechał na podwórko , ale nie pamiętam czy spalił się jakiś budynek . Jedną przyczepe zdążył wykiprować a drugiej chyba nie ...

ZAKUPIĘ KOSIARKĘ ROTACYJNĄ FAMAROL 1,65M

WYŁĄCZNIE WOJĘWÓDZTWO LUBELSKIE .

#686 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 23 lipiec 2008 - 15:52

Wypadki w rolnictwie i naszym domu 15 lat temu koleś jechał c360 ze sportową kabiną ;) (taka mała blaszanka) i wyrobiło się na zwolnicy że koło tylne odpadło i tak nieszczęśliwie się ułożyło że ciągnik oparł sięna tym kole tak że z błotnikiem weszło do kabiny kabina jak puszka po piwie wgieła się do środka i zagniotło chłopine, mój sąsiad był tego świadkiem ręcznie próbował sam podnieśc ciągnik

#687 Share tomekzet

tomekzet

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 579 postów

Napisany 25 lipiec 2008 - 21:37

http://www.24opole.p...wnews&news=1960
chyba nie trzeba komentowac? w ten dzien spalilo sie 40ha i jeszcze jeden kombajn
kumple rozmawial z jednym z kierowcow tego kombajnu i mowil ze o 15 skonczyl zmiane i za 30min patrzy a na polu wielka chmura czarnego dymu... mowil ze teraz juz zamowili na zniwa dwa nastepne claasy

http://www.allegro.p...exion_480_.html to chyba nawet ten kombajn....

#688 Share mf255

mf255

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 26 lipiec 2008 - 10:00

Wypadki w rolnictwie i naszym domu ...
NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

#689 Share Bartek1961

Bartek1961

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo a szczególnie wypadki przy pracy

Napisany 29 lipiec 2008 - 22:32

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Przykład wypadku z dnia wczorajszego. Lat 23 porażony prądem elektrycznym przy rozładunku zboża za pomocą przeniśnika ślimakowego. Dotknął obudowy i go popieściło. Co z nim będzie jeszcze nie wiadomo bo pogotowie po reanimacji przywróciło go do życioa ale nie wiadomo czy nie doszło do zmian w mózgu. A wszystko dla tego że domorosłemu elektrykowi pomyliły się kabelik i prąd poszedł na masę!!!

#690 Share DawidMalw

DawidMalw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze. A w szczególności Ursusy.

Napisany 29 lipiec 2008 - 22:35

Wypadki w rolnictwie i naszym domu No to będzie miał elektryk kłopoty najwyraźniej...
U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#691 Share JD5620

JD5620

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 248 postów

Napisany 30 lipiec 2008 - 06:30

Wypadki w rolnictwie i naszym domu a mówili elektryka prąd nie tyka a tu o widać skutki
Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

#692 Share DawidMalw

DawidMalw

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze. A w szczególności Ursusy.

Napisany 30 lipiec 2008 - 10:17

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Nie tyle elektryka,co przypadkowego chłopaka...
U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

#693 Share silver105

silver105

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 238 postów
  • Zainteresowania:samochody, motorowery, nożna, kosz, siatka i oczywiście rolnictwo

Napisany 30 lipiec 2008 - 12:11

Wypadki w rolnictwie i naszym domu zdarzenie z dziś tata jedzie bizonem na pole mały kawałek jakeś 0,5km i stała naczepa na poboczu a tata z hederem jechał zatrzymał się do omijania za nim koło dziesięciu samochodów(mieszkam przy ruchliwej drodze) :) ojciec rusza bo już było pusto i tuż przed hederem jakiś dupek VW jettą pcha się mu :angry: ja byłem na rowerze jako "asistance" to myślałem że mnie krew zaleje ;) :) :) :angry: :) a potem wina kombajnisty bo heder nie na wózku przecież jak by był to żadnej różnicy by nie było

#694 Share wojtek693

wojtek693

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 30 lipiec 2008 - 13:21

Wypadki w rolnictwie i naszym domu jakieś 3 może 4 lata temu mój wujek jechał ciągnikiem po podwórku a na jego drodze stanął ich pies, ale on go nie zauważył i niestety pies tylko zaskomlał i zdechnął ;)

i jeszcze jedno zdarzenie. mój kolega z klasy(miał wtedy 11 lat) pomagał ojcu przy przyczepie a zaczep był podparty deską. i jego tato stanął na zaczepie a deska zjechała i zaczep uciął mu pół kciuka, na szczęście udało się go uratować i dzisiaj jego duży palec wygląda całkiem normalnie...

NIE PISZEMY POSTA POD POSTEM

Edytowany przez wsk125ccm, 30 lipiec 2008 - 13:59.
łączenie postów

Nic nie brakuje

#695 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 30 lipiec 2008 - 20:11

Wypadki w rolnictwie i naszym domu http://www.bezpieczne-gospodarstwo.pl/ obejrzyjcie filmik. ;)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#696 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1957 postów

Napisany 31 lipiec 2008 - 21:55

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Mi w tamtym roku u kumpla rozwaliła żmijka zbożowa lewego kciuka po prostu jego ojciec zapomniał że ją przenosimy i włączył do prądu... prawą łape udało mi się zabrać a lewą niestety skończyło się na paru szwach... W tym roku sąsiad też włożył rękę do żmijki no i jemu urwało palca i wyciągło rękę z barku... zabrał go helikopter... Mi dzisiaj wałek od prasy rozerwał krótkie spodenki... poprostu chciałem sobie w ciągniku przeczyścić szybę tylnią no i stanąłem koło wałka... no i wciągną by mnie ale ma się tochę siły a więc skończyło się na podartych spodenkach....

#697 Share bigos123456

bigos123456

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 01 sierpień 2008 - 11:24

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Mi sie tylko spaliło z 1 ha ścierniska + 14 balotów. Cudem nie zjarała mi sie prasa z ciągnikiem. Najgorsze jest że nie wiem od czego zajęła się słoma? Zaczęło mi się palić przed podbieraczem. Trochę dziwna sprawa.

#698 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1957 postów

Napisany 01 sierpień 2008 - 13:07

Wypadki w rolnictwie i naszym domu bigos a gaśnice gdzie miałeś??? Ja mam w zetorze dwie jedną 0.5kg a drugą 4 kg w tym roku zresztą jak co roku legalizowane.... u mnie wczoraj paliło się w trzech miejscach... najpierw las... później słoma na polu a później baloty... Aż strach do stodoły wieżdżać....

#699 Share maciek08 maciek08

maciek08
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 01 sierpień 2008 - 17:50

Wypadki w rolnictwie i naszym domu wczoraj w sąsiedniej wiosce zpalił sie nowy zetor i nadpaliła się prasa i poszło jeszcze kilka ha słomy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#700 Share Bartek1961

Bartek1961

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo a szczególnie wypadki przy pracy

Napisany 01 sierpień 2008 - 18:49

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Popieram wożenie gaśnicy ! Najlepiej proszkową o masie 4kg. Taka samochodowa to tylko pożar w zarodku zgasi!