Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wypadki w rolnictwie i naszym domu

1348 odpowiedzi na ten temat

#501 Share dominik93

dominik93

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 05 luty 2008 - 20:45

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Rok temu jak wujek wychodził z traktora nadepł na widły, które przeszły przez stope na wylot B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wypadki w rolnictwie i naszym domu Dzisiaj, 11:50
  •  

#502 Share jasiekt

jasiekt

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów
  • Zainteresowania:mechanika naprawy rolnictwo

Napisany 05 luty 2008 - 21:46

Wypadki w rolnictwie i naszym domu mój ojciec wsadziłniechcąco kciuk pod pasek klinowy B) ale i tak miał szczescie paznokiec mu tylko zszedł

#503 Share bogys

bogys

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów

Napisany 05 luty 2008 - 21:47

Wypadki w rolnictwie i naszym domu jakieś 10-12 lat temu podczas ugniatania kiszonki postawiłem C-360 na dachu.Całe szczęście że kabina solidna.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#504 Share Bartek1961

Bartek1961

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo a szczególnie wypadki przy pracy

Napisany 06 luty 2008 - 07:15

Wypadki w rolnictwie i naszym domu bogys - B) Całe szczęście że Twój Ursus miał kabinę ! Pomyśl co by było gdyby nie miał?

#505 Share ursuss

ursuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 511 postów

Napisany 06 luty 2008 - 08:17

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Ja kiedyś tak też zrobiłem podczas ugniatania kiszonki i ciągnik się przewrócił do góry kołami i nie maił kabiny i zdążyłem wyskoczyć a gdyby miał jakąś słabą kabinę to chyba by gorzej było . B)

#506 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 06 luty 2008 - 08:19

Wypadki w rolnictwie i naszym domu U goscia jak kosiliśmy kuku mu to prawie też sie wywalił MF w razie czego podłożyliśmy opone pod bok żeby na nią upad
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#507 Share matirolnik

matirolnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 luty 2008 - 15:01

Wypadki w rolnictwie i naszym domu mój tato opowiadał ze u niego w pracy tir kiprował ziemie i go przewróciło B) przewruciło go na malucha :) kiper w ciężarówce był do kasacji bo ta naczepa spadła na tego malucha B)

#508 Share matirolnik

matirolnik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 06 luty 2008 - 15:05

Wypadki w rolnictwie i naszym domu u nas jak mój kuzyn czyścił rozzutnik to jego młodszy brat siedział w c-385 do którego był podczepiony B) i włączył wom :) B) jak kuzyna przewruciło to prawie nie żył ale mój wujek na szczęńśćie wyłączył wom :) :)

#509 Share zetor5321

zetor5321

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 764 postów

Napisany 06 luty 2008 - 15:17

mój tato opowiadał ze u niego w pracy tir kiprował ziemie i go przewróciło B) przewruciło go na malucha :) kiper w ciężarówce był do kasacji bo ta naczepa spadła na tego malucha B)

ale to był widoczek.
szkoda że tego nie upamiętnił twój tata.

#510 Share maniek1480

maniek1480

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 294 postów

Napisany 06 luty 2008 - 15:18

Wypadki w rolnictwie i naszym domu 3 lata temu mojemu sasiadowi prasa wciagla rece i teraz ich nie ma ale jezdzi ciagnikiem jak niejeden kierowca z rekami a rok temu mojego kolegi tata bronowal na gorach 30-tą bez kaminy i na zakrecie ziemia sie osunela i pad niestety umarl na miejscu B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#511 Share dawid12

dawid12

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 163 postów

Napisany 06 luty 2008 - 15:18

Wypadki w rolnictwie i naszym domu 2 lata temu tato pryskał przenżyto jesienia glinem i potem pojechał płukac opryskiwac i juz opłukał i składał lance i mu palca małego zmiazdzyło ;/ i teraz niemoze go ani zginac ani wyprostowac do konca
Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

#512 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 08 luty 2008 - 11:21

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Mój tata w 2006 roku woził gnój na pochyłe pole i było mokro i najpierw rozrzutnik zsunęło i wywaliło a potem mojego władka wywaliło ale nic się nie stało.

#513 Share Bartek1961

Bartek1961

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 255 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo a szczególnie wypadki przy pracy

Napisany 09 luty 2008 - 13:02

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Witam !
Maniek14803 Chyba troche zalewasz bo jak mozna kierowac ciagnikiem bez rak? - lata temu mojemu sasiadowi prasa wciagla rece i teraz ich nie ma ale jezdzi ciagnikiem jak niejeden kierowca z rekami.

#514 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 10 luty 2008 - 10:52

Wypadki w rolnictwie i naszym domu ja kiedyś weszłem na głożdz 4 calowego ale wtedy bolało :D

#515 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 12 luty 2008 - 10:54

Wypadki w rolnictwie i naszym domu podczas dorabiania sieczkarni do mijego NH 1520 mój brat ciął szlifierka tak na wysokosci głowy.zakleszczyło tarcze odbiło i poszło mojemu bratu po głowie łuku brwiowym i policzku....efekt 17 szwów.rok czasu mu sie oko nie zamykało jak spał ale teraz jest juz ok.

#516 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 12 luty 2008 - 15:50

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Witajce , ciekawy temat:)

Rok temu moj sasiad sadzil kartofle i chcial wyskoczyc szybko zeby rozgarnac je w sadzarce a za kierownica mial byc jego 10 letni syn, i jak wyskakiwal to jedna noga zaczepila musie za pedal sprzegla a droga spadl na ziemie i kolo mu najechalo, i zaczelo go w kroczu rozrywac bo nie mogl tej drogiej nogi wyciagnac a jego syn nie mogl nacisnac sprzegla zeby zatrzymac bo jego taty noga blokowala a zanim zgasil ciagnik to juz bylo po sprawie i rozerwalo mi sasiadal, ale przezyl jakos go posszywli:| Nie mily widok byl:(

A w zeszle zniwa ciagnolem fendtem 615 dwie przyczepy ze zbozem i w tej pierwszej zaczep tylny do ktorego byla przyczepiona ta droga urwal sie i droga przyczepa zatrzymala sie na Deutz-Fahr ktorym jehal za mna mojego dziadka pracownik ale naszczescie deutz mial tura i duzo nie narozrabialeem:)

JAkies dwa miesiace temu wiozlem od sasiada ktory chandluje nawozami dwa worki z nawozem tylko to byly te duze worki nie te 50kg tylko te co maja chba z 500kg, i byly na prawej burcie bardziej i jak cofalem to przyczepa sie odczepila i tylnymi kolami wpadla w row a przednie skreciloi przyczepa sie na prawy bok wywrocila i jeden worek szczelil:|

Moj dziadek kupil sobie audi a8 i jechal za ciagnikiem z przyczepa i nagle przyczepa sie odczepila i zaczelajechac w dziadka bo to bylo lekko z gorki ale go nie dogonila bo uciekal na wstecznym i po jakis 15m wjechal w boczna polna droge a przyczepa jakies 5-7m od niego skrecila do rowu:)

#517 Share marcin_kost1

marcin_kost1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 265 postów

Napisany 12 luty 2008 - 18:39

Wypadki w rolnictwie i naszym domu @damian9 człowieku zrób cosz tymi zaczepami, bo kiedyś kogos zabijesz jak ciagle będą Ci sie te przyczepy odpinać
. . .

#518 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 12 luty 2008 - 19:04

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Tylko się zastanawiam nad jednym.... Z czego sie cieszysz... co kawałek uśmieszek....
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#519 Share farmtrac11

farmtrac11

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 83 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z ROLNICTWEM

Napisany 16 luty 2008 - 11:49

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Muj tata 3 razy dachował Ursusem c-360 naszczęscie kabiny czeskie były solidne i nic się nikomu nie stało.
Raz jechaliśmy 360 drogą publiczną i było pod góre. Z góry jechała ciężarówka tatra i nagle pod jej koła wyskoczyła sarna i gościu odbił gwałtownie w lewo i prosto w nasz ciągnik tata połamał pare żeber a ja złamałem rękę.
Mojego dziedka zabiła 330 Jechał do pola i najechał na wysoką bruzdę ciągnik się przewalił a był bez kabiny i dziadek zginął na miejscu

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#520 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 16 luty 2008 - 12:05

@damian9 człowieku zrób cosz tymi zaczepami, bo kiedyś kogos zabijesz jak ciagle będą Ci sie te przyczepy odpinać

ja tez sie nie raz dziwię czemu ludzie nie zabezpieczają bolcy, albo nie podłączają hamulców ,,bo nie warto"...

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047