Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wypadki w rolnictwie i naszym domu

1348 odpowiedzi na ten temat

#401 Share wojt

wojt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 312 postów

Napisany 30 listopad 2007 - 19:57

Wypadki w rolnictwie i naszym domu mnie tez jak sie widła do palca u nogi wbiła to krew nie leciała, a dziura była mało co na wylot szerokość może z 3mm. A ten filmik to chyba rzeczywiście podstawione, ciekawe kto przy cięciu ani razu ręką nieruszy

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wypadki w rolnictwie i naszym domu Dzisiaj, 19:59
  •  

#402 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 30 listopad 2007 - 20:57

mnie tez jak sie widła do palca u nogi wbiła to krew nie leciała, a dziura była mało co na wylot szerokość może z 3mm. A ten filmik to chyba rzeczywiście podstawione, ciekawe kto przy cięciu ani razu ręką nieruszy

Ojciec miał 2 wypadki na roli i nigdy krew za bardzo nie leciała, dopiero po 10 - 15 min a miał obrażenia twarzy rozcięty policzek a 2gim razem obrażenia rozcięcie na kośći policzkowej i plecach, jeśli nie jest przecięta jkaś tętnica to nie ma krwi a jęśli tętnica no... ;)

#403 Share marcin974

marcin974

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3082 postów

Napisany 30 listopad 2007 - 21:10

niedzielny majserkowicz
http://www.maxior.pl...dek_w_telewizji

///tylko się nie przestraszyć.

eeeee slaby operator -mojemu ojcu jak palca złapało to dokończył ciąć i dopiero przyszedł do domu ;)
no wtedy to nie bylo śmieszne :) -naszczescie obyło sie bez lekarza ale tata teraz żałuje ze nie był na szyciu -porostu ten palec rwie go na zmianę pogody

Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#404 Share Kasztanka

Kasztanka

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 237 postów
  • Zainteresowania:szerokie

Napisany 30 listopad 2007 - 23:52

Nie no faktycznie pic na wodę fotomontaż

Fotomontaż nie fotomontaż- skóra cierpnie na plecach ;) . Codziennie takich rzeczy się nie widuje...

#405 Share abuk14

abuk14

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 828 postów

Napisany 01 grudzień 2007 - 16:22

Fotomontaż nie fotomontaż- skóra cierpnie na plecach ;) . Codziennie takich rzeczy się nie widuje...

Ja niestety raz widziałem. Zebrało mi się na wymioty i o mało co nie zemdlałem, kiedy dziadek wrzeszczał po podwórku, a na krajzedze lezał kawałek palca. Jeszcze innym razem, gdy budowałem garaz dziadek, jak to dziadek, zaczał łazić po rusztowaniu i gdy opowiadałem mu o tym co jeszcze będę robił on dał kroka na koniec deski, a ja w porę zauważyłem i w ostatniej chwili postawiłem tam nogę. Działo się to na wysokości około 4 metrow, więc nie wyglądałoby to ciekawie.

#406 Share gregorychar

gregorychar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Zainteresowania:quady przeprawowe
    komputer
    elektronika cyfrowa

Napisany 01 grudzień 2007 - 16:59

Wypadki w rolnictwie i naszym domu oczywiście że ten palec był przyklejony popatrzcie na końcu jak go zrywa z deski i na desce są jakby pozostałości kleju
I love quad !!!

#407 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 grudzień 2007 - 18:15

oczywiście że ten palec był przyklejony popatrzcie na końcu jak go zrywa z deski i na desce są jakby pozostałości kleju

Właśnie, jakim cudem leżał by na desce odrzuciło by palca daleko a nawet spadł by ze stołu

#408 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 01 grudzień 2007 - 18:51

Wypadki w rolnictwie i naszym domu opis wypadku dla ubezpieczyciela

http://pl.youtube.co...h?v=ak0aXL8L8js
kujawy to jes to!!!!!

#409 Share tomek13

tomek13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 144 postów

Napisany 01 grudzień 2007 - 19:36

Wypadki w rolnictwie i naszym domu mój wujek jakieś 20 lat temu ( nie było mnie wtedy na świecie) wymieniał olej w fiacie 125 w ziemiance (czy jakoś tak , taki dół w ziemi ) i fiat stał na lewarku a wujek był w tym dole i lewarek się przewrócił a fiat spadła na mojego wujka , złamało mu kręgosłup i został inwalidą , lekarze dawali mu najwyżej 1 rok życia ,a wujek żyje do dzisiaj

#410 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 01 grudzień 2007 - 19:37

opis wypadku dla ubezpieczyciela

http://pl.youtube.co...h?v=ak0aXL8L8js

z tym to też cuda wychodzą, ojciec jak miał wypadek to zamiast rozrzutnik to lekarz wpisał śrutownik potem wyjaśnienie trzeba było pisać,

Lekarz który zszywał ojca opowiadał że jak weszły sieczkarnie do kombajnów, koleś chciał zobaczyć czy wygania ziarno kombajn podał papierosa sąsiadowi nadstawił ręce i poleciał za kombajnem z włączoną sieczkarnią efekt taki że przerżnięte obie dłonie na paski wzdłuż po nadgarstki ale pozszywali i chyba nawet obie dłonie udało sie uratować

Edytowany przez andrzej2110, 01 grudzień 2007 - 21:30.
lit

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#411 Share gregorychar

gregorychar

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 179 postów
  • Zainteresowania:quady przeprawowe
    komputer
    elektronika cyfrowa

Napisany 01 grudzień 2007 - 22:28

Właśnie, jakim cudem leżał by na desce odrzuciło by palca daleko a nawet spadł by ze stołu

a tak wogule to ten gościu chyba nie był by taki głupi żeby trzymać w takim miejscu palec by zauważył
I love quad !!!

#412 Share Wojtasek

Wojtasek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 01:11

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Raz jak miałem 15 lat, a moi bracia po 12 i 9 lat to pomagaliśmy tacie w zbiorze siana z pola, ja z tatą wrzucałem snopki na przyczepe a mój 12 letni brat układał je i kiedy już przyczepa była cała załadowana to mój brat próbował zejść i poleciał z 4 metrów na ziemię, wtedy złamał sobie rękę i miał coś z w żebrami. To było rok temu kiedy to podczas siewu jęczmienia jarego mój najmłodszy brat stał na siewniku i rozsypywał zboże do lejków a był w rękawiczkach to mu wciągło rękę i zgniotło ale teraz ta ręka jest sprawna ale czasami go boli.

#413 Share andrzej2110

andrzej2110

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 9407 postów

Napisany 02 grudzień 2007 - 10:14

Wypadki w rolnictwie i naszym domu zboże w siewniku przegarnia sie na postoju !!!!! ja zawsze tak robie. Z reszto w dwóch miejscach na raz nie będę ;)

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

#414 Share SzTyWnY

SzTyWnY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 03 grudzień 2007 - 21:41

Ostatnio czytałem w gazecie o gościu co ma 60hektarowe gospodarstwo . Prasował siano któryś tam już dzień i ostatniego dnie już mu robota wcale nie szła co chwile coś tam sie to zatykało i takie tam ale dochodził do końca roboty i chciał popchnąć siano no i prasa wciągeneła obie ręce urwało mu je tuz za ramieniem (przeżył bo oparzenia zacisnęły mu naczynia krwionośne). Teraz śni mu się tylko jak schyla sie po klucz i coś robi i sie nagle budzi (zgroza)

Tam wcześniej o nim pisaliście ale nie zauważyłem on jest z moich okolic.

Nie wiem czy o tym samym mówie ale przed chwilą było o tym w magazynie ekspresu reporterów na dwójce moze ktos ogladał bo mnie az ciarki przechodziły

#415 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 03 grudzień 2007 - 21:45

Nie wiem czy o tym samym mówie ale przed chwilą było o tym w magazynie ekspresu reporterów na dwójce moze ktos ogladał bo mnie az ciarki przechodziły

oglądałem 5 godzin z rekami w zwijce az zaczeła sie palić. moral z tego taki ze jak chcesz gdziaś włozyc łapy to zgaś ciągnik albo kombajn
kujawy to jes to!!!!!

#416 Share SzTyWnY

SzTyWnY

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 03 grudzień 2007 - 21:54

oglądałem 5 godzin z rekami w zwijce az zaczeła sie palić. moral z tego taki ze jak chcesz gdziaś włozyc łapy to zgaś ciągnik albo kombajn

nie nie tak to było że 5 godz trwało zanim go znalezli

#417 Share tomek665dt

tomek665dt

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 03 grudzień 2007 - 22:49

Wypadki w rolnictwie i naszym domu tez oglądałem dziś ten program... uhh wspołczuje temu Mateuszowi bo tak miał na imie i jednocześnie podziwiam go za zapał do pracy! i ze sie nie poddaje!

#418 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 03 grudzień 2007 - 22:53

Wypadki w rolnictwie i naszym domu No ja tego akurat nieoglądałem, może macie link na net, mama mi mówiła i chciałbym to zobaczyć. Szkoda mi tego gościa.
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#419 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 03 grudzień 2007 - 22:56

tez oglądałem dziś ten program... uhh wspołczuje temu Mateuszowi bo tak miał na imie i jednocześnie podziwiam go za zapał do pracy! i ze sie nie poddaje!

popieram
kujawy to jes to!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#420 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip