Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wypadki w rolnictwie i naszym domu

1348 odpowiedzi na ten temat

#341 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 21:45

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Właśnie wszyscy się dziwili że wycofali.
Słyszałem plotkę(podkreślam że plotka, nie jest potwierdzone, ale i nikt z tego co wiem nie zaprzeczył)że ktoś obiecał załatwić specjalną protezę, że będzie mógł ruszać tą ręką, w zamian za wycofanie sprawy.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Wypadki w rolnictwie i naszym domu Dzisiaj, 22:13
  •  

#342 Share mtracz

mtracz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3275 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 21:54

Wypadki w rolnictwie i naszym domu U mnie sąsiedzi pojechali traktorami po drzewo. Oczywiscie popijali. Dokładnie nie wiadomo czy jednego drzewo przygniotło czy spadł z przyczepy ale teraz jaździ na wózku inwalidzkim. Była szansa żeby chodził ale sami przewieźli go do domu i dopiero wezwali karetke, bo w lesie oczywiscie kradli drzewo i bali sie policji. B)

Jeśli stawiasz kropkę to zaczynaj następne zdanie z dużej litery!!!

Edytowany przez robertbara, 11 listopad 2007 - 22:00.
Błędy

#343 Share Ferdek07

Ferdek07

Ferdek07

• Members
  • PipPipPip
  • 7703 postów

Napisany 11 listopad 2007 - 21:59

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Jeśli wszystko było sprawne, ciągnik ma ubezpieczenie itd to można próbować wyciągnąć odszkodowanie z OC ciągnika, są firmy brokerskie zajmujące się takimi sprawami biorą około 30% odszkodowania i załatwiają zazwyczaj odszkodowania polubownie z firmami ubezpieczeniowymi

Edytowany przez andrzej2110, 11 listopad 2007 - 22:04.
literówki

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#344 Share sebac385

sebac385

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 12 listopad 2007 - 17:49

Wypadki w rolnictwie i naszym domu No więc:
1.Sadzarka wyrwała mi opuszek z 4-ego palca
2.Wylałem sobie wrzątek ma stopę
3.Znajomemu sieczkarnia ucła 2 palce i kawałek kciuka
4.Kolegi ojciec spadł z przyczepy złamał kręgosłup na szczęście wszystko dobrze sie skończyło
5.Ojciec przywalił se siekierom między palce (miał fuksa)
6.Miałem 6 lat drabina spadła mi na głowę ale nic mi nie było
To na razie na tyle albowiem nie wiadomo co się morze na roli przytrafić trzeba bardzo uważać i myśleć co się robi

Edytowany przez andrzej2110, 12 listopad 2007 - 17:57.
różne błędy

#345 Share Grzesiek44

Grzesiek44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 18 listopad 2007 - 19:30

Wypadki w rolnictwie i naszym domu http://pl.youtube.co...h?v=DN-8Oi4cdLg nie ciekawy wypadek zobaczcie

#346 Share Adik_ziel

Adik_ziel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2163 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i Motocross ;)

Napisany 18 listopad 2007 - 19:37

http://pl.youtube.co...h?v=DN-8Oi4cdLg nie ciekawy wypadek zobaczcie

ale mi ciarki przeszły ;/
«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

#347 Share MiRol

MiRol

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 363 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, motoryzacja, mechanika :)

Napisany 18 listopad 2007 - 19:48

Wypadki w rolnictwie i naszym domu :lol: :P
http://www.youtube.c...er/Michalek69pl
Zapraszam do oglądania :D

#348 Share Grzesiek44

Grzesiek44

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 18 listopad 2007 - 19:49

Wypadki w rolnictwie i naszym domu prawda jak 2 samochody się zderzą to tak nie idą ciarki ale jak takie coś zobaczyłem to aż mnie strząchneło

#349 Share dziku

dziku

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 402 postów

Napisany 18 listopad 2007 - 20:46

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Mieliście przypadki ze przy kiprowaniu np. wysłodków albo wapna tir sie przewrócił?? dzisiaj rozmawiałem z jedym z kierowców i opowiedział mi ze kilka dni temu jeden tir kiprował buraki w cukrowni i jakos nierówno zleciały samochód przeważyło i poleciał na bok.... kierowca zginął na miejscu. 2 razy przewrócił im sie tez samochód przy wywalaniu wysłodków ale nic kierowcom sie nie stało.

#350 Share Hinco

Hinco

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 18 listopad 2007 - 22:10

Mieliście przypadki ze przy kiprowaniu np. wysłodków albo wapna tir sie przewrócił?? dzisiaj rozmawiałem z jedym z kierowców i opowiedział mi ze kilka dni temu jeden tir kiprował buraki w cukrowni i jakos nierówno zleciały samochód przeważyło i poleciał na bok.... kierowca zginął na miejscu. 2 razy przewrócił im sie tez samochód przy wywalaniu wysłodków ale nic kierowcom sie nie stało.

Częste przypadki ale na szczęscie nie śmiertelne, nam jak koleś woził drewno z fabryki papierosów burzonej to mówił że kolega podniósł kiper, i drzewo pooprostu sie zawiesiło na pace, zaczął jechać z podniesionym kiprem w naczepie(a to jakieś 12-14m paki w górze) no i nierówność była i sie naczepa przewróciła na osobówke zaparkowaną i miał nieprzyjemności..
Koleś kiprował ziemie przy skraju skraby jakimś kamazem czy coś tkaiego i miał tylną burte taką że sie otwierała po lekkim podniesieniu paki, no i coś sie spsuło i nie otworzyła sie burta i porwało samochód po podniesieniu kipra, na miejscu niestety..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#351 Share Matey

Matey

Bad Moderator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 5199 postów

Napisany 19 listopad 2007 - 16:19

http://pl.youtube.co...h?v=DN-8Oi4cdLg nie ciekawy wypadek zobaczcie

Straszne :/ Nawet nie chce myśleć co czuje ten rolnik.. :/

KS Falubaz

#352 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 19 listopad 2007 - 17:12

Wypadki w rolnictwie i naszym domu moze nie powinienem tego pisac, bo to naszczescie nie byl wypadek ale..... jak sobie przypomne lato-kiedy wchodzilem do zbiornika kombajnu jak kosilem u kogos i zboze nie chcialo wyleciec,wystarczylo zeby noga zeslizgnela mi sie z blachy ktora jest nad slimakiem no i mialbym powazny problem :) albo podczas gdy prasa(z-224) pracowala grzebalem przy aparatach a czasem zdarzylo sie zeby nawet odwijac sznurek ktory zainal sie wokol palca :P Wiadomo...wszystkim kierowal pospiech i chyba glupota.
A pracujac kiedys szlifierka katowa(mala) bez oslony tarczy rozciolem sobie skore a raczej mieso do kosci bardziej do kostki przy palcu wskazujacym, dobrze ze tylko zostala sie blizna :lol:

#353 Share janis12

janis12

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 90 postów

Napisany 19 listopad 2007 - 18:59

Wypadki w rolnictwie i naszym domu mam takiego trochę rypniętego kolesia w klasie co 2 razy tym samym ciągnikiem sobie wkręcił palec paskiem klinowym bo sie oparł.

#354 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 19 listopad 2007 - 20:14

Wypadki w rolnictwie i naszym domu Znam takiego goscia ktoremu pasek klinowy przyczynil sie do straty wszystkich palcow procz kciuka u prawej dloni. A rzecz miala sie tak-dwoch gosci jezdzilo bizonkiem, cos im sie zepsulo, no i wiadomo po naprawie jeden poszedl wlaczyc maszyne, a ten drugi stal i przygladal sie jak to bedzie pracowac, niestety opieral sie reka na pasie klinowym ktory po uruchomieniu kombajnu po prostu ucial mu palce :angry:

/// po przecinku stawiaj spacje

Edytowany przez andrzej2110, 19 listopad 2007 - 21:18.

#355 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 19 listopad 2007 - 22:19

Wypadki w rolnictwie i naszym domu No ja kiedyś sobie naciąłem palec szlifierką kątową (tak jakoś samo się stało :lol: ) ale palec nie był mocno zniszczony, tylko nadcięty i ładnie się zrósł- stało się to na paznokciu (wystarczył plaster, bez żadnego szycia :P)

#356 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 19 listopad 2007 - 23:19

Wypadki w rolnictwie i naszym domu jakies 3 lata temu bylem u kuzyna na wakacjach a jego rodzice pracuja w lesie i pojechalismy z nimi i po odpaleniu rusa wujek kazal mi przestawic takie gowienko (nie wiem od czego gdzies tam obok paska klinowego z lewej strony) i nie umielaem przelaczyc i reka mi sie uslizgnela i mnie popiescilo po 2 palcach ale tylko czulem takie mrowienie czy cos jakby mi ktos mlotkiem przywalil i tak przez godzine ale oczywiscie nikomi nie opwiedzialem ze mnie popiescilo tylko wsadzilem znowu reke i sie wkurzylem i przelaczylem
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

#357 Share Silver

Silver

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 382 postów

Napisany 19 listopad 2007 - 23:22

Wypadki w rolnictwie i naszym domu To w naszym domu: układałem płytki i wybijałem dziure w stropie do piwnicy przecinakiem i tak tłukłem i tłukłem młotem w przecinak aż się ześlizgneła ręka i zamiast przecinak w ręke j*błem oj bolało, ale to nic potem wbijałem kołek młotem 5cio kilowym i ta sama sytuacja tylko w kolano a ja myslałem ze tamto w ręke uderzenie to mocno bolało - myliłem się w kolano bolało bardziej

#358 Share mtz_820

mtz_820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 553 postów

Napisany 19 listopad 2007 - 23:28

Wypadki w rolnictwie i naszym domu moj wujek sobie przywalil w palca takim 5-cio kilowym mlotem (dzialo si to w pracy) nic nie czul bo mial rekawice wyszedl za warsztat zdjal rekawice i palec zmiezdzony i caly we krwi do tej pory ma krzywego paznokcia
drugi wujek przybijal jakis kolek siekiera odwrocil ja i sie zamachnal ale tak nie fortunnie ze jak ciagnal siekiere do gory z za plecow to kantem ostrza przywalil sobie w tyl glowy ale zyje i ma tylko blizne
www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

#359 Share kon23

kon23

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 135 postów

Napisany 19 listopad 2007 - 23:54

Wypadki w rolnictwie i naszym domu a mi cegła taka co sie nią fundameny buduje tzw."emka"na palec wskazujący spadła ,palec zmiażdzony paznokiec wisiał na skurce i głupi byłem że go nie wyrwałem bo mi palec pod paznokciem gnił i z pod paznokcia wydzielał sie nie przyjemny zapach i go po paru dniach wyrwałem i mi sie nawet teraz ładnie zrusł :lol:

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#360 Share black08

black08

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 530 postów

Napisany 20 listopad 2007 - 00:02