przemek0221

Kombajn MF 32-Opinie

Polecane posty

przemek0221    0

Witam koledzy

Potrzebuje opini na temat mf 32 jak jest z awaryjnością tego kombajnu i dostępem do części.

polecacie zakup tej maszyny czy raczej nie???

z góry dziekuje za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego w jakim stanie kupisz maszynę,powiem ci że oglądałem kilka i wszystko jest po sporym przebiegu i wiele rzeczy już tam naprawiano.Najważniejsza jest elektryka,bo wszystko włączamy i regulujemy elektrycznie. Jak chcesz kupic coś wmiarę dobrego szykuj się na 80 -100 tyś.

Jesli dysponujes mniejszą kwotą proponuję rozejrzeć się za starszymi wersjami 29,30,31xp.Można jeszcze znaleść nie zmęczone sztuki

Napisz skąd jesteś?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek0221    0

okolice Kalisza Wielkopolska

wiem że chcąc kupić coś dobrego trzeba 100 położyć tylko to co oglądałem było w średnim stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek0221    0

porównywałem te 32 do innych kombajnów ale czy jd czy nh czy nawet class w tych parametrach i roczniku zaczyna sie od 150 tys a to troche dużo

 


z tym dominatorem zgodze sie tylko on bedzie miał ze 4tys godzin i bedzie mocno zmeczony


czy orientuje sie ktoś gdzie można kupić części do mf 32 w okolicy kalisza albo ogólnie wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej jest znaleść większe modele,przynajmniej takie mam wrażenie.Jest ich więcej na rynku jesli może być większy to możesz się za takimi rozglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek0221    0

wiem widziałem ale mi pasuje szerokość hedera max 4,5m a do tego to 175km to jest wsam raz a nawet za dużo także większy odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Kombajny MF 32 to bardzo fajne maszyny. Ale MF 32 w dobrym stanie technicznym i wizualnym baaaardzo ciężko znaleźć. Jak jest niewypracowany i wizualnie ładny, to kosztuje też stosownie do stanu. No ale wielu woli za te pieniądze kupić zajechanego Claasa. Handlarze też niechętnie przywożą te maszyny w stanie powiedzmy bardzo dobrym, bo na zachodzie one też sporo kosztują, a doliczając koszt transportu i marżę ciężko je sprzedać za taką cenę. Ale jak ktoś szuka maszyny niezajechanej, to chyba warto wyłożyć więcej. Tak więc jeśli maszyna jest z lat 1999-1999, nie jest pogięta, lakier niewyblaknięty, to około 120 tys i wzwyż trzeba zapłacić. Im model wyższy, tzn. 34,36 tym taniej, bo to maszyny na większe areały. A MF 32 jest taki w sam raz z hederem 4,34. Dlatego nie ma ich wiele i ciężko kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kazim11
      Witam czy ktoś z was spotkał się z takim kombajnem ponieważ rozważam kupno tego modelu a wiem że w Polsce jest ich strasznie mało czy ktoś wie jaką pojemność ma zbiornik??
    • Przez Pietras892
      rok Temu kupiłem 29xp. bardzo fajna maszyna chciałbym sie zapoznać z waszymi spostrzeżeniami na temat tego sprzętu gdyż ostatno pojawia się ich coraz więcej na naszych polach
    • Przez trufel11
      witam
      mam w kombajnie założony przełącznik od którego kable idą do skrzyni biegów na skrzyni jest założony przekaźnik i taki jak gdy by silniczek i to połączone jest z linka od załączania biegów i czy możliwe jest ze tym uradzeniem załączą się 3 bieg w tym kombajnie w kabinie mam wajchę tylko na dwa biegi . zdoiłem pokrywę skrzyni biegów i jest tam tam wolna jedna zębatka czy wie ktoś czy ten kombajn ma 3 biegi i czy jest możliwe ze tez silniczek elektryczny załącza 3 bieg???
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
    • Przez lukaszkuc
      Witam mam problem z kodem błędu ehr 3-6 razem z nim występował też kod błędu 2-2 ciągnik to massey ferguson 6120 speedshift
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj