Skocz do zawartości

Zdjęcie

massey ferguson 2620 problem z hamulcami

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lukaszl22

lukaszl22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów
  • Zainteresowania:mechanika

Napisany 10 kwiecień 2016 - 10:22

Witam wszystkich piszę tu pierwszy raz. Mam problem tak jak w tytule a mianowicie wymieniłem uszcelniacze w pompkach hamulcowych odpowietrzyłem dokładnie cały układ na zapalonym silniku i jakiś czas hamulce były. Teraz znów ich nie ma dodam że pompki są suche czyli uczczelniacze w porządku, dodam również że czasami pedał jest ok ale hamuje tylko na jedno koło tylnie a czasami w ogóle i ostatnio zauważyłem że w tym przewodzie zasilającym pompki przezroczystym znajduje się powietrze a po dłuzszym nie użytkowaniu ciągnika olej cofa sie do skrzyni. I teraz pytanie do osób które mieli podobny problem, co może być przyczyną? czy czasami nie powinien być tam zawór trzymający ciśnienie? A i dodam jeszcze że sprzegło jest ok a przecież współpracuje na tym samym zasilaniu, Są również w nim hamulce hydrauliczne. Czytałem wiele o tym na Agrofoto ale nikt nie udzielił sensownej odpowiedzi. Pozdrawiam i czekam na jakąś podpowiedz

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
massey ferguson 2620 problem z hamulcami Dzisiaj, 04:00
  •  

#2 Share bandit1945

bandit1945

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 10 kwiecień 2016 - 12:04

massey ferguson 2620 problem z hamulcami Przerabialem to juz....

Masz zuzyte oringo na cylindrach wyciskowych....
Aby sie do tego dobrac mysisz sciągnac pochwę i tam zibaczysz caly mechanizm hamulcowy...
Trzeba wybienic te duze oringi z tego co pamietam to idzie tam 2 jeden wiekszy drugi troszke mniejszy

#3 Share lukaszl22

lukaszl22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 10 kwiecień 2016 - 12:30

massey ferguson 2620 problem z hamulcami Dzięki kolego też nad tym myślałem może w tym tygodniu się za to wezmę bo narazie mam silnik wyjęty i jest w trakcie składania. A jeszcze jedno pytanie te modele hamują również przodem ? Bo odkąd go posiadam to tylko te jedno tylne koło działało

Edytowany przez lukaszl22, 10 kwiecień 2016 - 12:32.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share bandit1945

bandit1945

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 217 postów

Napisany 10 kwiecień 2016 - 14:12

massey ferguson 2620 problem z hamulcami Hamuja przodem tylko wtedy gdy masz napęd wlaczony...
Wtedy hamowanie przekazywane jest po przez wał na przedni most

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share lukaszl22

lukaszl22

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 10 kwiecień 2016 - 14:20

A ja myślałem że podczas hamowania otwiera sie zawór i daje olej tym przewodem od blokady mostów do przedniego mostu i go blokuje. W sumie to sprawdzę to jak już zrobię te hamulce bo bez nich to przykro się jeździ bo to już spora maszyna a już wiosna i zaraz trzeba sianokiszonkę wozic przyczepą a ja wszystkie łaki mam daleko i musze poruszać się szosą.