pawech1

Dowód rejestracyjny z internetu

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawech1    0

Witam. Natrafiłem ostatnio w internecie na ogłoszenie w którym sprzedawane są dowody rejestracyjne z ciągników (wraz z umową, tablicą, tabliczką znamionową i oc) za ok 1000 zł. Posiadam traktor bez dokumentów więc zainteresowałem się tematem. Czy ktoś z Państwa miał kiedyś do czynienia z takimi dokumentami? Czy da się na ich podstawie zarejestrować ciągnik? a może jest to jakieś oszustwo? przykład takiego ogłoszenia:

http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/482459555/Ursus-C360-C330-i-inne-dokumenty.html 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Dać  się  da , tylko że  gość pewnie  zechce  najpierw  kasę  [ przelewem  ]  , a  potem  wyśle  dokumenty. A   z tym  może  być  różnie ... 

 

 

 

Że  to jest  nielegalne  ,  to chyba  oczywiste ...

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

1. To może być oszustwo jednak dokumenty oficjalnie z ciągnikiem można kupić

2. Jak kupisz i będziesz chciał zarejestrować miej świadomość, że to również jest nie zgodne z prawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ten koleś to ściemniacz i wyłudzacz. Już koledzy pisali, że tylko wpłata przelewem z góry. Nigdy nie chce się spotkać by odebrać dokumenty osobiscie. Olej takiego chyba, że 1000 zł Ci niepotrzebne to możesz mi przelać. Lepiej szukaj ciągnika z papierami, bo chyba nie chcesz być passerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

jak chcesz dokumenty z bardziej sprawdzonego źródła, to podzwoń po szrotach gdzie rozbierają ciągniki na części, podejrzewam ,że tam kupisz i odbierzesz....

ja bym tak robił...


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawech1    0

Dzięki za odpowiedzi. Oczywiście jeśli bym kupował to tylko odbiór osobisty. Śmierdzi na kilometr dlatego pytam! Zdaje sobie sprawę że jest to nielegane ale... zastanawiam się skąd gość ma tyle tych dokumentów??

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kizak    2149

 Zdjęcia  zrobione u,,znajomego '' w urzędzie ;) ,ale pomysł z szukania tam gdzie rozbierają myślę że najbardziej      ,,humanitarny'' czytaj   ,,legalny'' B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maroon    186

jak chcesz dokumenty z bardziej sprawdzonego źródła, to podzwoń po szrotach gdzie rozbierają ciągniki na części, podejrzewam ,że tam kupisz i odbierzesz....

ja bym tak robił...

Taaa jasne- podzwoń  - bo już przez telefon ktoś ci się przyzna do takiego procederu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez suffeks
      wymienili słup i takie coś zostało na polu, należy się odszkodowanie chyba? 

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez Kurwer21
      Witam, aktualnie zaczynam prawo jazdy kategorii B, mam zamiar do żniw dorobić jeszcze B+E, ale nie wiem czy to sie uda, wiec stad te pytanie, czy po kategorii B mogę prowadzić kombajn zbożowy? I jak to wygląda w sytuacji gdy trzeba ciągnąć wózek za kombajnem? Jednak jest na kołach, więc nie wiem jak to się odnosi do przepisów, z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
    • Przez Monisiak
      Witam
      W lipcu 2023 r. Miałam wypadek przy pracy rolniczej w wyniku którego doznałam poważnego urazu lewego podudzia. Dokładniej wieloodłamowe złamanie kości piszczelowej, oderwanie łękotki bocznej. Byłam operowana (4 śruby i płyta tytanowa) po 6 miesiącach -jestem dalej w trakcie leczenia, przyznano mi świadczenie rehabilitacyjne na rok. Mimo że jeszcze leczenie nie jest zakończone zostałam wezwana na komisję lekarską o jednorazowe odszkodowanie. Przeszłam badanie na którym lekarz orzekł 10 % trwałego uszczerbku na zdrowiu...  Nr poz w tabeli 158A...  Czy to nie jest za mało? Mam niestabilność kolana, zanik mięśni uda, brak pełnego wyprostu, niepełne zgięcie ok 110*... Warto się odwoływać? Proszę o poradę 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj