Skocz do zawartości

Zdjęcie

Cielaki z firmy BATOR

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share RENOJACEK

RENOJACEK

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów
  • Zainteresowania:Moje hobby to rolnictwo.

Napisany 09 kwiecień 2016 - 20:38

Cielaki z firmy BATOR

Chce kupić cielaki z firmy Bator ze Skulska k. Konina.Czy ktoś z Was kupował tam?

Czekam na opinie.Firma duża a opini bardzo mało na forum.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Cielaki z firmy BATOR Dzisiaj, 01:14
  •  

#2 Share prasa45

prasa45

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 09 kwiecień 2016 - 21:19

Cielaki z firmy BATOR

Ja mam mieszane wrażenia po tej firmie, mi cielaki udawało cię kupić zdrowe więc to na plus :)  ale słyszałem też że zdychają.

Ja kupowałem na koniec dnia jak po całym dniu zbierania jechały na bazę zjeżdżał do mnie z autostrady i wybierałem z 30 na samochodzie najładniejsze jak ktoś chce kupić z 5 to kupi ładny towar ale jak z 30 wybrać z 20 to trzeba się liczyć z gorszymi sztukami ;[  . Jak dzwoniłem do firmy i  składałem zamówienie  z 30 sztuk mięsnych to tak tak mamy piękne sztuki  będzie pan zadowolony a na miejsce przyjeżdża to mieszańce i muszę powiedzieć że liche sztuki jak się zamawiało mięsne :blink: .

Jakbym miał komuś doradzić i właściciel by się zgodził to najlepsze rozwiązanie jest takie że jak nazbiera cały samochód na konie dnia i wraca do firmy to żeby po drodze zjechał i kupić te cielaki, mamy wybór z 30 sztuk i cielaki nie czekały na sprzedaż u niego w oborze i to jest bardzo ważne bo tam najczęściej łapią najwięcej wirusów. Jak do tej pory przez 2 lata kupiłem od niego 100 sztuk i padły 2 wiec to jest nic. Ogólnie to na czyimś miejscu rozważył bym możliwość zakupu powinniście być zadowoleni. :)

#3 Share krzychuuuuu

krzychuuuuu

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 283 postów

Napisany 09 kwiecień 2016 - 21:46

Cielaki z firmy BATOR Kazdy by chcial z 30 wybrac 5 najlepszych. A co ma pozniej zrobic z tymi srednimi i slabszymi?

#4 Share Farmerski

Farmerski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 10 kwiecień 2016 - 20:54

Cielaki z firmy BATOR

pierwszy wybierze 5 największych to potem ktoą następny jak wybiera to znów wybiera te pozostałe największe i tez zadowolony ze wybrał największe. Kociaki potem sprzedadzą za grosze i interes się kreci :D

#5 Share prasa45

prasa45

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 10 kwiecień 2016 - 21:15

Cielaki z firmy BATOR Pozostałe cielaki jadą na bazę gdzie puźnjej są dalej sprzedawane. Cena byczka jest ustalana na miejscu u rolnika. Telefoniczne ustala się że są w przedziale tym i tym a na miejscu jes tak jak napisałem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Luki2000

Luki2000

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 25 kwiecień 2016 - 18:37

Cielaki z firmy BATOR

Mógłby ktoś jeszcze coś powiedzieć o tej firmie ?

#7 Share huliszek1990

huliszek1990

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 27 kwiecień 2016 - 08:27

Cielaki z firmy BATOR

kupujesz 6szt z tego masz 2-3 miesne reszta czarno białe cena 1250. Nie polecam...

#8 Share przemek28_28

przemek28_28

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 29 kwiecień 2016 - 18:23

Cielaki z firmy BATOR Byłem kiedyś u nich bo mam 30 kilometrów, na bazie towar lipny, same szczury i chcieli po 1200 złotych. Właściciele nie grzeszą uprzejmością sa zarozumiali i cwaniakują. Potrzebowałem dokupić 4 sztuki a miał 6 słabych to powiedział ze ktoś jak kupuje 4 to nie klient dla niego, kuzyn pojechał innym razem chciał 6 ale były słabe i drogie, nie wziął to na odjazd usłyszał żeby wiecej nie przyjeżdżał bo kiepski klient z niego.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share same110

same110

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 161 postów
  • Zainteresowania:Technika rolnicza

Napisany 31 maj 2016 - 21:16

Cielaki z firmy BATOR Bator zajmuję się odchowem cieląt od małego czy na czym polega ich działalność.