MAVERICK232

pług obraca do połowy

Polecane posty

MAVERICK232    1

Witam.
Kupiłem pług landsberg 4 obrotowy. Odpisałem 1 korpus .
Gdy chce obrócić to musze ruszać dźwignią 2 razy. Jest zamontowany nowy zawór obrotu -kostka . Obrót na 2 węże. Czy ktoś wie co trzeba zrobić aby obraca za 1 przycisnieciem ? Domyślam się że trzeba wyregulować kostkę? Czy ktoś już to robił

post-64392-0-38291400-1460049011_thumb.jpg

Edytowano przez MAVERICK232

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianus2222    119

mialem podobnie w ursusie c385a plus overum 3 skiby. Przy obrocie na 2 węże musiałem raczka do gory i gdy byl w polowie to w drugą strone. Okazalo sie ze wszystko chrzanil zatrzask w ursusie. Po podczepieniu do zetora wajcha wciskana jest obraca sie sam po czym samochynni3 odskakuje wajcha...


sprzedam rozsiewacz amazone 800l 1600zł. Talerzówke famarol 1,8m siewnik poznaniak 2,7m tanio! pisać na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAVERICK232    1

Mój ciągnik to nh td90d . Muszę jutro to sprawdzić ale wydaje mi się ze ja rączkę musze cały czas trzymać. Dzięki za podpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawuss    1

Cześć, czy może rozwiązałeś problem?? Mam taką samą sytuację u siebie i nie umiem rozwikłać tej zagadki. Próbowałem już zmieniać ciśnienie obrotu ale nic to nie dało. Zostało jeszcze zmienić położenie koła podporowego bo z drugim ciągnikiem jest to samo.


 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Baldek
      Witam Wszystkich , chciałbym kupić pług obrotowy ,znalazłem kilka ogłoszeń kuhn ,powie mi ktoś czym różni się  kuhn master 120 od kuhn MULTI master 120,121??? Czy polecacie kuhny czy inne marki???
    • Przez ptaszyna
      Witam chciałbym zapytać czy ktoś ma pług Agro Masz z ramieniem do wału, chodzi o pług obrotowy na resorze i to ramię; http://www.agro-masz.eu/index.php?menu=oferta&kategoria=orka&podkategoria=POR&tab=opis. Moja prośba polega na tym by zrobić kilka zdjęć jak to jest zamocowane i podanie kilka wymiarów. 
    • Przez Radzio86
      Witam. 
      Drodzy forumowicze, powiedzcie mi proszę czy Zetor 7211 bez przedniego napędu poradzi sobie z pługiem zagonowym Kverneland 3 skibowym  16 calowym ? Ziemia mieszana - od ciężkiej gliny po piaski.
      Jestem też ciekawy jak duży pług obrotowy może poradzić taki ciągnik ? 
       
    • Przez Radzio86
      Kupię pług z odkładnicami sprężynowymi, do Zetora 7221  70 KM.
      Tel   794 584 759  (najlepiej wieczorem)
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj