UrsusCzesio

Wladimirec T-25 LEDA-Opinie i informacje

Polecane posty

bartus16    10

czlowieku poczytaj sobie wczesniejsze posty i nie dopytuj sie glupio po kilka razy... :)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No ile, 2 drzwi, z lewej i z prawej, otwierana tylna szyba, dach, kabina ,,Sokółka"


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamilo124    0

30 kilometrów o demnie była firma leda co robiła wladimirce bez przedniego i z przednim te po 30 koni i te po 45 koni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jozek    0
30 kilometrów o demnie była firma leda co robiła wladimirce bez przedniego i z przednim te po 30 koni i te po 45 koni

 

 

masz jakies foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil360    0

mój dziadek ma Lede z 2003 roku nie jest wcale gorsza od oryginału bo wszystkie

podzespoły są z Rosji w Polsce to składają i zakładają kabinę już krajową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

Panowie, każdy z was pisze co innego i tylko paru dobrze. Władimirec Leda były produkowane od 1996 i jeszcze dziś można kupić nowego, ale w Polsce ciężko o to. Ja mam Władimirec T-45A i Ledę- są to sprzęty nie do zajechania, mocne silniki jak i konstrukcje. Pracuję nimi u stóp BABIEJ GÓRY głównie w lesie, ale w polu też coś podoram- pług 4-skibowy za T-45 idzie bez problemu biorąc pod uwagę teren. W Ledzie trochę słaba jakoś wnętrza kabiny, ale po dobrym konserwowaniu nic się nie dzieje- po wszystkim innym widać, że to porządne ciągniki.


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slawek3220    656

u nas w agromie był kiedyś do sprzedania T25 z przednim napędem i wspomaganiem super wyglądał ten traktorek a koła z przodu to jeśli nie mylę się to 18 były


" No to po małym " - powiedział rolnik wyciągając jaja z sieczkarni.

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atyjas    0

kolo mnie bała firma ledy i robili wladimirce widzialem nawet te z przednim napędem co maja 30 koni spoko maszyny

Witam!

Czy mógłby mi Pan podpowiedzieć co to znaczy "koło mnie" - t.j. gdzie dokładniej szukać tego producenta - bardzo mi na tym zależy!

 

Pozdrawiam

 

Maciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akadaka    0

Widzę, że temat o moim ciągniku :D. Firma Leda nie produkowała ciągników a tylko je składali z ruskich części importowanych i szły na polskie składnice. Leda niczym szczególnym się nie różni od zwykłego. Ma trochę polskich części jak opony, instalację pneumatyczną, opcjonalnie kabinę z Sokółki (mój ma ruską z otwieraną szybą), mają inne światła, później miały też tarczowe hamulce. Reszta podzespołów to ruskie. Na reflektorach roboczych mam jeszcze CCCP. Silnik i skrzynie mam w kolorze czarnym. Ojciec jak go kupował to miał do wyboru dwa: Z ruską kabiną i czarnym silnikiem i z polską kabiną i czerwonym silnikiem. Wziął oryginała bo polska kabina była gorzej wyposażona. Ursusczesio chyba że chodzi Ci o te nowe z okragłymi maskami to nie wiem, bo się z takim nie spotkałem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vladimir    21

Koledzy Leda Ledą, ale były też Ledy T30A80???!!! :D kurde im więcej czytam o tym ciągniku tym bardziej mnie pozytywnie zaskakuje :P B)

Tą Ledę raczej na allegro już widzieliście??? lux maszyna

 

http://allegro.pl/wladimirec-t-30a-80-leda-i2031493370.html

 

Czy ktoś z Was spotkał się już z takimi Ledami? :rolleyes: bo nas z ojcem garnie za 2 lata ściągnąć T30 albo T45 z Rosji, ale zobaczymy jak z kasą będzie ;)


Ruskie sprzęty mam i radę sobie dam.
Jestem Z KPK Kumurum Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witek2010    33

Tak wszystko pięknie tylko ceny tego są jak za mtz a wiadomo ma się już wtedy większą moc za te same pieniądze. :rolleyes:


"Wizualnie prezentował się naprawdę ładnie: szerokie nadkola, agresywne kształty i ultranowoczesne rozwiązania powodowały, że kobiety piszczały na sam jego widok" -> T-25 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PassatTDI    0

Wladimirca w polsce skladali od 1994r na początku do 1996r nazywal sire tylko wlafimirec t25a miał starą kabine ale juz inne kierunkowskazy okrągłe ,lampy tylne z uaza siedzenie polskie inny licznik plastikowy I wyzej umieszczony opony byly polskie stomila takie jak w c330, zmieniono hamulce, instalacje I troche silnik inne filtry bagnet od oleju w innym miejscu swiece zarowe w glowicy i jeszczepare rzeczy w 1996 r zmieniono kabine I wtedy zaczą sie nazywac wladimirec t25a leda I juz do konca prokukcji nic nie niezmiano co do jakosci moim zdaniem byla taka sama jak w tych produkcji zsrr mam takiego od nowosci  z1995r jeszcze z stara kabina I złego slowa nie moge na niego powiedzieć przez 19 lat pracował na 10 ha pola I 3 ha łąki jako jedyny traktor I w zimie przy zrywce drzewa teraz od 6 lat prcuje tylko na 5 ha pola I jeszcze niemiał nigdy remontu ani skrzyni ani silnika I jeszcze ma moc I nie pije oleju jedynie co sie wnim zepsulo to 3razy urwalo sie tylne koło I 2 razy przednie ale to pewnie dlatego ze robi w zimie w lesie I ma ciezka I hamulce ten nowy typ bardzo sie psuja I wedlug mnie pridukcji polskiej jest leprzy niz zsrr bardziej komfortowy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwekx25    5549

Wrzuć foty tego władka do galerii , jak @ursusczesio zajrzy kiedyś na af i znajdzie ten temat to się ucieszy bo z 10 lat temu bardzo poszukiwał informacji i zdjęć tego ciągnika.😁😅


 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaczorekk    0
Dnia 6.02.2020 o 23:53, PassatTDI napisał:

Wladimirca w polsce skladali od 1994r na początku do 1996r nazywal sire tylko wlafimirec t25a miał starą kabine ale juz inne kierunkowskazy okrągłe ,lampy tylne z uaza siedzenie polskie inny licznik plastikowy I wyzej umieszczony opony byly polskie stomila takie jak w c330, zmieniono hamulce, instalacje I troche silnik inne filtry bagnet od oleju w innym miejscu swiece zarowe w glowicy i jeszczepare rzeczy w 1996 r zmieniono kabine I wtedy zaczą sie nazywac wladimirec t25a leda I juz do konca prokukcji nic nie niezmiano co do jakosci moim zdaniem byla taka sama jak w tych produkcji zsrr mam takiego od nowosci  z1995r jeszcze z stara kabina I złego slowa nie moge na niego powiedzieć przez 19 lat pracował na 10 ha pola I 3 ha łąki jako jedyny traktor I w zimie przy zrywce drzewa teraz od 6 lat prcuje tylko na 5 ha pola I jeszcze niemiał nigdy remontu ani skrzyni ani silnika I jeszcze ma moc I nie pije oleju jedynie co sie wnim zepsulo to 3razy urwalo sie tylne koło I 2 razy przednie ale to pewnie dlatego ze robi w zimie w lesie I ma ciezka I hamulce ten nowy typ bardzo sie psuja I wedlug mnie pridukcji polskiej jest leprzy niz zsrr bardziej komfortowy 

Zmiany mechaniczne typu silnik hamulce to ruscy zmienili nie polacy nasi tylko kabine dołożyli i opony instalacja pneumatyczna od c-330 była montowana za dopłatą już wcześniej kierunki okrągłe z przodu też są z uaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ZETORRRRRR
      Witam mam taki problem nie wiem co jest wymienialiśmy pompę olejową bo się klin wyrobił na nową silnik jest ustawiony jak mówi książka na 1,5 do 3,5
      jest ustawiony na 3 złapie lekko tem. i szaleje ciśnienie skacze i maleje.
      Co jest jak je dobrze ustawić co może być wadą może regulator. Piszcie czy mieliście takie problemy i jak mieliście jak je rozwiązaliście. Pozdrawiam
    • Przez MarcinKdziak
      założony nowy docisk i łożysko oporowe i dalej nie chce wysprzęglać.Bez odpalonego ciągnika jak jest bieg wrzucony i wciśnie się sprzęgło ,to nadal jest na biegu i wogule nie wysprzęgla tylko czuć załączony bieg .
    • Przez pronarek
      mam pytanie jak zamontowac rozdzielacz hydrauliczny we władku i czy według was jest sens montowania masztu od widlaka na przód czy wytrzyma os itd.
      czekam na odpowiedzi mój tata mówi ze to spokojnie wypali.(i tak zaraz złożymy wniosek na tura do mtz ale jeszcze nie wiem jakiego wybrac)
    • Przez Tomaszzt25
      Witam!
      Przy jakiej temperaturze i obrotach docierać? 
    • Przez leszeksz2
      Witam. Przy okazji naprawy hamulców zauważyłem że na kole zębatym blokady mam uszkodzone zęby. Rozkręciłem śruby mocujące i wyjąłem kołki mocujące do korpusu mechanizmu różnicowego. Próbowałem zdjąć tą zębatkę, ale ani drgnie (ściągaczem, obstukiwanie itp.). 
      Jak zdjąć tą zębatkę. Czy trzeba wyjmować cały mechanizm różnicowy ze skrzyni?
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj