adhock

Serwis ciągników - podkarpackie

Polecane posty

adhock    2

Czołem koledzy,

 

Tak jak w temacie, znacie/polecacie jakieś serwisy maszyn rolniczych w podkarpackim??? Chodzi mi raczej o nowsze ciągniki zachodnich marek...

 

 

Edytowano przez adhock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd dokładnie jesteś? Bo najprędzej taki dobry i fachowy serwis znajdziesz np pod Rzeszowem jeżeli chodzi o Podkarpacie,ale poczekajmy aż wypowiedzą sie Użytkownicy z tego regionu,może polecą kogoś sprawdzonego z którego usług już korzystali.

Edytowano przez ZaopatrzenieRolnictwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POM Tyczyn. Z tego co wiem zajmują się wprowadzaniem części i naprawa. Kolega zawozil tam silnik o ciągnika 60-tki. Zadzwoń i zapytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O jaki ciągnik czy maszynę konkretnie pytasz i czy silnik, skrzynie ,hydraulikę ,czy elektronikę ,bo ciężko o taki warsztat w całej Polsce co wszystko ogarną a co dopiero na podkarpaciu ,a skąd bardziej konkretnie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Nabyłem paleciak z wagą, która ma zbity wyświetlacz. Powiedzcie, czy wyświetlacz (PLOTECH E169497) który znalazłem w Chinach będzie pasował do mojego? 



      Ewentualnie gdzie mogę taki znaleźć?
       
    • Przez tomas318
      Witam wykonuje naprawy elementów hydrauliki siłowej tz. pompy rozdzielacze siłowniki itp wiecej inforamcji udziele prywatnie 
    • Przez fireseba
      Witam
      Szukam naprawde dobrego serwisu w województwie. Podlaskim. Jaki serwis pecacie?
    • Przez pawcio21
      witam mam pytanie bo słyszalem ze mozna wsawic stary cep w klepisko zeby bylo rowne jak jest krzywe ? Czy ktos cos takiego robil i jak to wstawic prosze o odpowiedz . Podobno lepiej mlóci tak slyszalem ale mechanik juz nie zyje to co robił  
       
    • Przez 9997jarek
      Witam tak jak w tytule PROBLEM z elektryka w 512 (nie czyta: polbiegow , napędu na wszystkie koła, wałka przekaznika, obrotów silnika i oka ) skrzynia działa tylko mechanicznie jak się włączy awaryjne tryb. Bezpieczniki i mikrobezpiecznika działają. Byl odpalany rozruchem. Może zna ktoś z was dobrego mechanika? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj