Skocz do zawartości

Zdjęcie

MF 3060 przedni most

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share adrianurban

adrianurban

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 04 kwiecień 2016 - 19:30

MF 3060 przedni most

Witam. Od niedawna jestem posiadaczem Mf 3060 z ładowaczem. Gdy go kupowałem nie miał tura założonego ale gościu miał na stanie 5 turów i kazałem mu od razu założyć żeby mieć zakładanie z głowy, sam i tak pewnie bym nie dal rady. Oglądałem go dokładnie i nie było nigdzie żadnych wycieków itd ale teraz po kilku dniach użytkowania leci olej z prawej strony mostu w miejscu gdzie połoś wychodzi  z mostu, za krzyżakami przy zwolnicy jest sucho, z drugiej strony tez sucho. Czy to wina tura ze jest inny nacisk na przednia os i inaczej sie poloski "ukladaja". narazie cieknie niewiele ale boje sie ze moze wiecej leciec i tu moje pytanie, jak sadzicie zmieniac olej na bardziej gęsty czy narazie poczekac, wydaje mi  sie ze troche jest polos podrobiona i dlatego tak moze byc bo bardzo lata jak ja przesune w bok, chyba ze zrobic tak jak pisal jeden uzytkownik ze wymieszal  smar z olejem i bylo to geste i nie cieklo ale robil to w zwolnicach a nie w przednim moscie jak to ma u mnie miejsce. bardzo prosze o pomoc

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
MF 3060 przedni most Dzisiaj, 23:27
  •  

#2 Share JD1052

JD1052

Slůnzok

• Members
  • PipPipPip
  • 1186 postów

Napisany 04 kwiecień 2016 - 19:40

MF 3060 przedni most

Dobre hehe most sie inaczej ułożył przy turze tzn. zgiał sie według ciebie hehe... Świetne pomysły... Uszczelniacz padł/półoś wyrobiona badź tulejka. I co za następne pomyłśy z mieszaniem smaru z olejem :lol:

Edytowany przez JD1052, 04 kwiecień 2016 - 19:41.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2232 postów

Napisany 04 kwiecień 2016 - 19:55

MF 3060 przedni most

oddaj to do mechanika  bo mam 100% pewności, że nawet zwolnicy nie zdejmiesz. Półos ewentualnie można próbować chromować bo raczej pewne że będzie już rowek pod uszczelniaczem

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Pietras892

Pietras892

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 489 postów
  • Zainteresowania:kopanie w ziemi