Skocz do zawartości

Zdjęcie

Problem z ursusem c360

2 odpowiedzi na ten temat

#1 Share AgroKolo

AgroKolo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 02 kwiecień 2016 - 14:48

Problem z ursusem c360

Witam. Ostatnio mam dosyc duży problem z c360 poniewarz coś sie dzieje ze skrzynią biegów. Otóz wyżuca mi 3 bieg (szosowy) odrazu po wrzuceniu (ledwo się puści sprzęgło i wypada). Przy tym coś tak jak by tarło, huczało  w moście. Olej w skrzyni jest w normie. Oprócz tego gdy sie jeździ na terenowych biegach tez skrzypie most. Nie wiem co dalej robi. Prosze o pomoc.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Problem z ursusem c360 Dzisiaj, 02:21
  •  

#2 Share Karol445

Karol445

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 856 postów

Napisany 02 kwiecień 2016 - 15:50

Problem z ursusem c360

Jak to co robić?? Rozbierać i naprawiać! I tak musisz na moście rozpołowic więc wielkiego wyboru nie ma. Rozbierzesz i będzie wiadomo co jest. Możliwe że łozysko igiełkowe sie posypało albo cos innego rozbierzesz to zobaczysz.  Pisząc na forum nie naprawisz go a i nikt ci na 100% nie powie co sie zepsuło bo ile skrzyń tyle awarii.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share AgroKolo

AgroKolo

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 58 postów

Napisany 02 kwiecień 2016 - 21:15

Problem z ursusem c360

Jak to co robić?? Rozbierać i naprawiać! I tak musisz na moście rozpołowic więc wielkiego wyboru nie ma. Rozbierzesz i będzie wiadomo co jest. Możliwe że łozysko igiełkowe sie posypało albo cos innego rozbierzesz to zobaczysz.  Pisząc na forum nie naprawisz go a i nikt ci na 100% nie powie co sie zepsuło bo ile skrzyń tyle awarii.

Dobrze mówisz. Moim zdaniem most jest napewno do wymiany bo nawet przy zakupie mechanik mówił a jest u nas od czerwa i zrobiła 120 mth. Dzieki za pomoc.  pozdrawiam

Dodaj odpowiedź