Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pytanie Owczarek Niemiecki

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Weronika20

Weronika20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 01 kwiecień 2016 - 18:09

Hejka wszystkim piszę do Was z pytaniem jaką karmę podawać owczarkowi niemieckiemu od małego aż do dużego psa. I oprócz karmy jakie inne jeszcze jedzenie można mu dodawać? w jakiej ilości?? Proszę o dokładne i szczere odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pytanie Owczarek Niemiecki Dzisiaj, 02:16
  •  

#2 Share Majcin

Majcin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 01 kwiecień 2016 - 19:04

Mój od wieku 6tyg do ok ~1.5 roku wcinał Brit care large junior ilość tak jak napisane na opakowaniu no może 100g więcej na dzień - teraz różnie Acana lub taste of the wild . Do ok 5go miesiąca dawkę dzieliłem na 3 (rano, południe, wieczór), później i teraz 2 dawki suchej. Jako przekąskę w południe dostaje makaron/ryż z mięsem wołowym(~ 400g). Za młodu dostawał też galaretę z kurzych łapek, oczywiście bez pazurków i tej długiej kostki ( teraz bez pazurków z kostką). Brata wychował się na Josera kids ( mój nie chciał jej jeść).

#3 Share Weronika20

Weronika20

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 26 postów

Napisany 01 kwiecień 2016 - 19:11

A CO MYŚLICIE O PODAWANIU TEMU PIESKOWI KARMY ROYAL CANIN?? I DO TEGO DODATEK RYŻ Z GOTOWANYMI WARZYWAMI? ( MARCHEW GOTOWANA I PIETRUSZKA). ?? NO I OCZYWIŚCIE STAŁY DOSTĘP DO WODY.      ?? PROSZĘ O ODPOWIEDZI

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#4 Share Majcin

Majcin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 116 postów

Napisany 01 kwiecień 2016 - 19:54

Nie wiem jak z pietruszką ( mój nie jada), ale surową czy gotowaną marchewkę to i owszem oraz jabłko bez skórki. Od RC już purina raczej lepsza albo eukanuba.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share Jaremkowa

Jaremkowa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 18 maj 2016 - 20:11

mój owczarek dostaje puszki chappi lub tańszy odpowiednik, co jakis czas ma suchą karmę Royal i nogi wieprzowe i golonki - chyba mu dieta odpowiada

#6 Share alavalex

alavalex

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 23 maj 2016 - 07:51

Przy wyborze karmy powinieneś zwrócić uwagę na jej skład. Najlepiej, by miała dużą zawartość mięsa (ale nie tłustego mięsa). Ze swojej strony mogę polecić ELITE Adult Lamb&Rice - http://karmy-granum....adult-lambrice/. Cenowo wypada całkiem nieźle, bo około 10 zł za 1 kg. Na pewno nie kupuj karm typu Pedigree, bo tylko zepsujesz zdrowie swojemu owczarkowi. Mają skład oparty na zbożach.

#7 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2715 postów

Napisany 23 maj 2016 - 08:50

Co nieraz dawaj surowe jajko - będzie lśnił jak powoskowaniu  :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share PaszeNasze_pl

PaszeNasze_pl

Użytkownik

• userphoto
  • Members
  • PipPip
  • 62 postów

Napisany 09 sierpień 2016 - 13:25

W sumie masz dwie opcje,albo dieta typu BARF,albo też wybór dobrej karmy suchej i mokrej o bogatym składzie,żadnych tanich podróbek z marketu bo to na pewno nie dostarczy Twojemu pupilowi odpowiednich witamin,dobra karma musi swoje kosztować.