marek82

Brak wskazań ciśnienia na gniazdach pomiarowych massey ferguson 3655

Polecane posty

marek82    0

Witam Wszystkich potrzebuje pomocy szukałem po forum i nic mi nie pomogło mianowicie mam problem z MF 3655 wymieniłem pompy hydrauliczne jednostopniowa po regeneracji a druga z prawej strony dwu stopniowa nowa wszystko pięknie działa oprócz wom ale problem jest chyba po stronie tej małej rurki w środku co łączy dekiel z sprzegłem chyba się wcisła i jest przeciek i przez to nie działa problem taki ze czujnik ciśnienia w skrzyni się święci po podłączeniu czujnika w gnieździe pomiarowym pokazuje mi 10 atm dopiero po skróceniu kół na maksa wskakuje mi ciśnienie 170 atm to jest na tym gnieździe koło czujnika a na tym drugim trochę wyżej też pokazuje 0 z tyłu na gniazdach pokazuje 190 atm wszystko działa pół bieg blokada napęd olej nowy agrol 10 W 30 filtry Nowe pomocy pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

ciśnienie masz bardzo dobre. Właśnie po skreceniu kół należy robić pomiar. Pewno czujnik walniety i tyle. WOM nie działa bo kontrolka świeci... masz sterownik 100% sprawny? bo tak kombinuje czy aby blokady mostu nie masz poza sterownikiem podpietej i dlatego jeszcze działa... Na próbe podłącz WOM na krótko.. a czy masz nieszczelność na WOM to trza by zmierzyć ciśnienie albo w miejscu czujnika albo w zaworze nad silnikiem.. włączasz WOM i patrzysz czy trzyma czy też nie trzyma 17bar

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

Lotos agrol stou Plus 10W30

 

Takiego oleju się nie leje !!   później się dziwisz czemu się takie rzeczy dzieją  . Czujniki później wariują   .

 

Jak już to zalej olejem   BP   Fuchs Mobil  takie sązalecane do tego ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaslukas    65

BP za reklamę Ci płaci? Weź się nie ośmieszaj po raz kolejny w tematach o traktorach. Olej jak najbardziej odpowiedni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys13    40

BP za reklamę Ci płaci? Weź się nie ośmieszaj po raz kolejny w tematach o traktorach. Olej jak najbardziej odpowiedni

 

nie płaci nie robie reklamy. bałbym się zalać skrzynię biegów  takim olejem polskiej produkcji   bo już w mojej okolicy były przypadki  zatarcia  łożysk na skrzyni  i innego typu kwiatki . Po za tym w instrukcji pisze jakich olei trzeba używać i jakiej firmy .

Edytowano przez soltys13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaslukas    65

dziwne żeby w instrukcji z 90 roku (gdzie w twojej wersji olej w skrzyni wymienia się co 250h) wymienili wszystkie oleje, które dzisiaj są oferowane w sprzedaży od bliżej niekreślonej liczby producentów a spełniające wymagania np MF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolas123    88

nie płaci nie robie reklamy. bałbym się zalać skrzynię biegów  takim olejem polskiej produkcji   bo już w mojej okolicy były przypadki  zatarcia  łożysk na skrzyni  i innego typu kwiatki . Po za tym w instrukcji pisze jakich olei trzeba używać i jakiej firmy .

Pokaz wyniki badan jakie przeprowadziłeś z których wynika, ze olej zaciera skrzynie. Moim zdaniem to fuchs jest gorszy od spiraxa i dynatransa i co z tego? Ktoś inny moze miec inne zdanie. Olej spełnia normę i mozna go lać nie obawiajac sie o nic. Czasy superolu cc dawno mineły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sitek012    0

Witam. czy ktoś z was orientuje się gdzie znajduje się rozdzielacz hydrauliczny od podnośnika w massey ferguson 3650?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez xzibit0000
      Witam. Podesłalby ktoś zdjęcie gdzie zamontować linkę od hamulca recznego? Albo jakoś logicznie podpowiedział gdzie ja zaczepić?
    • Przez Kawid
      Witam mam problem z dynashift w MF 3075 ponieważ sam przełącza tryby A, B ,C ,D podczas jazdy lecz gdy włączam światła wszystko się uspokaja
    • Przez Ajaa
      Witam mam pytanie podejdzie mi silnik z Massey Ferguson 690t do Massey Ferguson 3065?
    • Przez Szym_on
      Witam mam pytanie odnośnie rewersu ponieważ ciągnik po zdjęciu pokrywy i odblokowaniu biegów i ponownym założeniem pokrywy przestał się przełączać z A na B jak ręcznie wepchnąć siłowniczek to bez problemu jest przełączony i bezproblemowo załącza sią na biegi A a chcieć przełączyć na biegi b to jakby lekko wajcha jest zapierana i  co nie pozwala przełączyć siłownika na biegi B  Gdzie może być przyczyna ? może ktoś by mógł podpowiedzieć .
    • Przez Diabel1
      Witam mam problem ze sprzęgłem w moim maseyu. Jak się olej zrobi ciepły sprzęgło zaczyna nierówno brać to znaczy na wolnych obrotach robi się problem z ruszeniem. Zdarza się że pedał sorzęgła zwolnisz a ciągnik nadal stoi.Słabnie taż wspomaganie. Myślałem że to pompa,wymieniłem pompe, filtry , olej , i było troszke lepiej przez dwa dni i sytuacia wróciła.prosze o jakieś rady , wskazówki co robić.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj