Skocz do zawartości

Zdjęcie

Brak wskazań ciśnienia na gniazdach pomiarowych massey ferguson 3655

10 odpowiedzi na ten temat

#1 Share marek82

marek82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 31 marzec 2016 - 23:22

Brak wskazań ciśnienia na gniazdach pomiarowych massey ferguson 3655 Witam Wszystkich potrzebuje pomocy szukałem po forum i nic mi nie pomogło mianowicie mam problem z MF 3655 wymieniłem pompy hydrauliczne jednostopniowa po regeneracji a druga z prawej strony dwu stopniowa nowa wszystko pięknie działa oprócz wom ale problem jest chyba po stronie tej małej rurki w środku co łączy dekiel z sprzegłem chyba się wcisła i jest przeciek i przez to nie działa problem taki ze czujnik ciśnienia w skrzyni się święci po podłączeniu czujnika w gnieździe pomiarowym pokazuje mi 10 atm dopiero po skróceniu kół na maksa wskakuje mi ciśnienie 170 atm to jest na tym gnieździe koło czujnika a na tym drugim trochę wyżej też pokazuje 0 z tyłu na gniazdach pokazuje 190 atm wszystko działa pół bieg blokada napęd olej nowy agrol 10 W 30 filtry Nowe pomocy pozdrawiam

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Brak wskazań ciśnienia na gniazdach pomiarowych massey ferguson 3655 Dzisiaj, 14:13
  •  

#2 Share soltys13

soltys13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo jeździectwo motocykle fotografia podóże

Napisany 01 kwiecień 2016 - 01:47

zalany ferguson olejem fusch ??

#3 Share marek82

marek82

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 01 kwiecień 2016 - 03:55

Brak wskazań ciśnienia na gniazdach pomiarowych massey ferguson 3655 Lotos agrol stou Plus 10W30

#4 Share lukbold

lukbold

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2244 postów

Napisany 01 kwiecień 2016 - 06:36

ciśnienie masz bardzo dobre. Właśnie po skreceniu kół należy robić pomiar. Pewno czujnik walniety i tyle. WOM nie działa bo kontrolka świeci... masz sterownik 100% sprawny? bo tak kombinuje czy aby blokady mostu nie masz poza sterownikiem podpietej i dlatego jeszcze działa... Na próbe podłącz WOM na krótko.. a czy masz nieszczelność na WOM to trza by zmierzyć ciśnienie albo w miejscu czujnika albo w zaworze nad silnikiem.. włączasz WOM i patrzysz czy trzyma czy też nie trzyma 17bar

Edytowany przez lukbold, 01 kwiecień 2016 - 15:01.

#5 Share soltys13

soltys13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 01 kwiecień 2016 - 11:43

Lotos agrol stou Plus 10W30

Takiego oleju się nie leje !!   później się dziwisz czemu się takie rzeczy dzieją  . Czujniki później wariują   .

Jak już to zalej olejem   BP   Fuchs Mobil  takie sązalecane do tego ciągnika

#6 Share lukaslukas

lukaslukas

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 01 kwiecień 2016 - 14:54

BP za reklamę Ci płaci? Weź się nie ośmieszaj po raz kolejny w tematach o traktorach. Olej jak najbardziej odpowiedni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Brak wskazań ciśnienia na gniazdach pomiarowych massey ferguson 3655 Dzisiaj, 14:13
  •  

#7 Share ppiotr

ppiotr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 555 postów

Napisany 01 kwiecień 2016 - 18:16

Ja w swoim mam agro stou już 8 lat i wszystko dobrze chodzi.

#8 Share soltys13

soltys13

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 207 postów

Napisany 02 kwiecień 2016 - 23:54

BP za reklamę Ci płaci? Weź się nie ośmieszaj po raz kolejny w tematach o traktorach. Olej jak najbardziej odpowiedni

nie płaci nie robie reklamy. bałbym się zalać skrzynię biegów  takim olejem polskiej produkcji   bo już w mojej okolicy były przypadki  zatarcia  łożysk na skrzyni  i innego typu kwiatki . Po za tym w instrukcji pisze jakich olei trzeba używać i jakiej firmy .

Edytowany przez soltys13, 02 kwiecień 2016 - 23:56.

#9 Share lukaslukas

lukaslukas

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 09:12

dziwne żeby w instrukcji z 90 roku (gdzie w twojej wersji olej w skrzyni wymienia się co 250h) wymienili wszystkie oleje, które dzisiaj są oferowane w sprzedaży od bliżej niekreślonej liczby producentów a spełniające wymagania np MF

#10 Share karolas123

karolas123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 497 postów

Napisany 03 kwiecień 2016 - 14:45

nie płaci nie robie reklamy. bałbym się zalać skrzynię biegów  takim olejem polskiej produkcji   bo już w mojej okolicy były przypadki  zatarcia  łożysk na skrzyni  i innego typu kwiatki . Po za tym w instrukcji pisze jakich olei trzeba używać i jakiej firmy .

Pokaz wyniki badan jakie przeprowadziłeś z których wynika, ze olej zaciera skrzynie. Moim zdaniem to fuchs jest gorszy od spiraxa i dynatransa i co z tego? Ktoś inny moze miec inne zdanie. Olej spełnia normę i mozna go lać nie obawiajac sie o nic. Czasy superolu cc dawno mineły.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share sitek012

sitek012

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 04 wrzesień 2016 - 19:30

Brak wskazań ciśnienia na gniazdach pomiarowych massey ferguson 3655 Witam. czy ktoś z was orientuje się gdzie znajduje się rozdzielacz hydrauliczny od podnośnika w massey ferguson 3650?