Skocz do zawartości

Zdjęcie

zdrowa żywność

5 odpowiedzi na ten temat

#1 Share KrystynaNawijka

KrystynaNawijka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 31 marzec 2016 - 20:06

zdrowa żywność

Czy polecić możecie jakąś sprawdzoną, zdrową żywność? Chodzi mi o suche produkty, takie jak kasza, mąki, ale ze sprawdzonego źródła. Co myślicie o produktach VIVIO, znalazłam ich stronę i jestem ciekawa, a nie ukrywam, że wraz z wiosną chciałoby się zrzucić parę kilo. Pomóżcie!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zdrowa żywność Dzisiaj, 17:20
  •  

#2 Share HenioZ

HenioZ

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 01 kwiecień 2016 - 19:03

zdrowa żywność

Ja niby też powinienem zrzucić parę kilo. Jednak mam jeden problem. Nie smakuje mi zdrowe jedzenie :( Np. takie naleśniki z maką żytnią sa nie dobre. Duzo lepsze są z pszenną.

#3 Share KrystynaNawijka

KrystynaNawijka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 01 kwiecień 2016 - 20:35

zdrowa żywność

Hm, niekoniecznie! Takie naleśniki zawsze można wzbogacić fajnym farszem, albo po prostu kupić syrop klonowy i nie dodawać zwykłego cukru. Zamiast cukru można dodać słodzik VIVIO, widziałam, że na ich stronie można poradzić się specjalisty, ciekawe, czy warto? 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Ansja

Ansja

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 186 postów
  • Zainteresowania:ogrodnictwo,zdrowe odzywianie,sport,

Napisany 06 sierpień 2016 - 23:06

zdrowa żywność

Slodziki mimo,ze sa polecane odradzam stosowac,lepszy cukier brazowy lu trzcinowy.

#5 Share MasterRoj

MasterRoj

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 81 postów
  • Zainteresowania:mechanika, elektryka

Napisany 06 sierpień 2016 - 23:36

zdrowa żywność

Ja niby też powinienem zrzucić parę kilo. Jednak mam jeden problem. Nie smakuje mi zdrowe jedzenie :( Np. takie naleśniki z maką żytnią sa nie dobre. Duzo lepsze są z pszenną.

Jedz połowe co do tej pory i powinno zadziałać.
.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Magronowa

Magronowa

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 16 sierpień 2016 - 12:43

zdrowa żywność

Rzeczywiście w Vivio mają sporo ciekawych produktów i całkiem przyzwoite ceny, ale większość z tych rzeczy da się teraz kupić w każdym większym markecie, a u mnie to nawet na targu jedna babeczka sprzedaje i to w jeszcze lepszych cenach. Ja wolę tradycyjne zakupy, choć zdarzało mi się swego czasu zamawiać w większych ilościach kasze i różne "super foods" na allegro. A co do zrzucania paru kilo - jedz mniejsze porcje, co 3-4 godziny, unikaj smażonych produktów, chipsów, słodzonych soków, zacznij regularnie uprawiać jakiś sport, choćby bieganie i kg same polecą. A jak nie to koniecznie zrób badania, bo może masz coś nie tak z hormonami.