Polecane posty

traktorpolo    0

witam  mam problem z podnośnikiem international 956 83r  mianowicie jedna dzwignia co reguluje prace np. pługa działa bez problemu ale ta druga co się podnosi na full znaczy do transportu przestała działać  jak mocno docisnę i pociągnę to dźwiga ale jak puszcze to opada,  po 2 dniach pracy na pusto bez obciążenia zaczęła podnosić i nie opada   jak ma np. przy rozsiewaczu ładunek 330kg to podniesie do góry i ładnie się zawiesi cos tam stuknie puknie i jest ok   lecz jak zapne np. agregat większe obciążenie to już niestety nie podniesie  podkreślam ze dotyczy to wajchy od podnoszenia na full do transportu znaczy   koledzy pozdrawiam i czekam na odpowiedzi za które będę bardzo wdzięczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mistrzsieci    0

wymiana filtrów to podstawa. Czysty olej i filtry drożne i nic się nie zatnie w case/international. Można by spróbować zmienić olej i filtry hydrauliki i może samo się odblokuje ale to nie jest pewny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez lukasz0920
      Witam szukam instrukcji obsługi i katalogu części do case mx 135, sporo szukałem i nic darmowego nie znalazłem. Jeżeli nic nie znajdę będę musiał coś kupić. Może jakiś dobry użytkownik by udostępnił elektroniczna wersję np na Dropbox?
    • Przez Tomcase5130
      Witam koledzy. Mam problem z case 5130 rok 1996. Podczas jazdy gdy skrece koła na max traktor sie zatrzymuje. Gdy olej się nagrzeje. (częściej to występuje podczas cofania do tyłu). Może ktoś miał podobny przypadek? Czy może być to pompa na wykończeniu? 
      Pozdrowienia
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
    • Przez gandi77
      Witam mam taki problem mam chyba zepsuty termostat w case mx 135 ponieważ silnik osiąga niską temperature pracy wczoraj przy agregacie ledwie przekroczył żółte pasmo na wskaźniku, czy może ktoś mi napisać gdzie ten termostat się znajduje w którym jest miejscu?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj