Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam użytkowników MF

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kristoferson

kristoferson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 29 marzec 2016 - 21:14

Szukam użytkowników MF

Witam.Poszukuję użytkowników kombajnu MF serii 30 którzy pomogli by przy obdukcji kombajnu przed zakupem.

Kombajn jest w Swietokrzyskim i najlepiej jak by ktoś  był z tych okolic i zechciał swoim bystrym okiem i doświadczeniem pomóc w zakupie kombajnu MF 32 z 1994r. 

Kombajn jest w okolicach Staszowa więc tutaj upatruję ewentualnych użytkowników,ale koledzy z woj.ościennych też sa mile widziani.

85fa957624c5.jpg

9b0a8b51bc7c.jpg

e9141c3bbcaa.jpg

a5441e2c3417.jpg

d1e3b69d040b.jpg

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Szukam użytkowników MF Dzisiaj, 21:24
  •  

#2 Share waldi76

waldi76

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 30 marzec 2016 - 17:23

Szukam użytkowników MF

Witam kolego ja jestem z tych okolic, z tym modelem akurat nie miałem do czynienia ale użytkuję mf 27 a to jest chyba jego następca, gdzie dokładnie stoi ten kombajn ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share kristoferson

kristoferson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 30 marzec 2016 - 20:07

Szukam użytkowników MF

Stoi w Staszowie ale dokładnie to nie wiem gdzie.Dzwoniłem dziś do gościa i powiedział że klepisko jest w regeneracji bo coś go wygruzowało.Powiedział ze można przyjechać nawet w niedzielę.

Posiadasz w swoim komputer taki jak w tym kombajnie? Bo to w sumie ważna kwestia,żeby wiedzieć jak odczytać dane z tego komputera...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share waldi76

waldi76

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 85 postów

Napisany 30 marzec 2016 - 21:03

Szukam użytkowników MF

Podejrzana sprawa z tym klepiskiem, przy 1400 godzinach pracy nie powinno się nic zużyć, miałem wcześniej claasa senatora który miał ponad 4000 i klepisko było dobre, cepy się zużyły a klepisko nie. Takiego komputera nie znam ale zajmowałem się tłumaczeniem instrukcji do tych starszych kombajnów 27, 29,31 tam jest inny trochę UNICONTROL tylko że w nim jest taki myk że godziny pracy nie dodają się automatycznie, dopiero operator przed zgaszeniem kombajnu powinien dodać godziny z danego dnia naciskając odpowiednie przyciski, ciekawe jak jest w tym modelu, bo jeżeli zrobili to tak jak w poprzednikach to nie ma co patrzeć na komputer tylko na stan kombajnu. A co do podstawowej obsługi tego komputera to myślę że po prostu naciska się te przyciski z boku i on wyświetla różne dane jak prędkość jazdy, czy obroty poszczególnych wałów.