AGROursus360__YT

Główny nowy ciągnik 100-115km jaki polecacie???

Polecane posty

corrado    401

Ile chcesz na niego przeznaczyć?


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
massey76    6

może cos z Massey Ferguson styl i wygoda a jak coś tańszego to deutz dobra jakość do ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Jeśli cena nie gra roli to znaczy że temat jest założony dla jaj. Bo w tym przedziale mocy cena będzie się wahać powiedzmy od 150tys. ( bo chyba forterra 120 to koszt od 180tys. zł ) do około 500tys zł ( 412 Vario cena bodajże nie całe 500zł ) jak nie trochę więcej. Wiec o czym tu rozmawiać.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Źle to określiłem mówiąc cena nie gra roli mialem tu na myśli o wybranie, doradzenie modelu ciągnika z średniej półki. Zastanawiam się nad case maxxum 110cvx lub droższym jd 6110r na średniej ramie również na przekładni bezstopniowej bo nie chcę brać np. new holanda t5,115 lub case farmall 115u bo te ciągniki za główny ciągnik roli nie zdadzą.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basior    7

jeśli tak to z całą pewnością i czystym sumieniem polecam Case! Pracowałem nim i wiem ze to najwyzsza półka i z pewnością warty swojej ceny. Takze moj głos na CASE;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5532

Ile ziemi ten traktor ma obrobić i jakimi maszynami? więcej danych potrzeba by ci dobrze doradzić. Jakich dealerów masz masz w pobliżu?.


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulman    5532

A co będzie robił w tych usługach i na jakim areale?


Kazdy problem ma rozwiązanie. Jeśli nie ma rozwiązania nie ma i problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGROferajna    1

Zastanów się nad fendtami serii 600 (niezniszczalne ciągniki )  Odpowiedniki coś mniej więcej ciężkiej serii ursusa ale 10x wytrzymalsze 10x wygodniejsze 10x mniej awaryjne 10x silniejsze od nowych ciągników :)  Nie ma co.

Fendt 611   110 kobył 6 grów i silnik MVM  Coś pięknego jak to chodzi mhmhm.

Szwagier sam może w przeciągu miesiąca kupi fendta 611 a swojego zetora sprzeda i będzie miał ursusa c 330 ursusa 1222 6 garów i fendta 611 6 garów w zamian za zetor 9540.

Sam zetora 8011 robił na 6 cylindrów (bez turaba) bo ma inna kulturę pracy i mniej pali jak 4.

Jak na razie w każdej pracy 6 pali mniej od 4 z uwagi na to że chodzi na niższych obrotach.,

Tak samo jest z fendtami plus patrz linijka 1 i 2.

 

Lub jest alternatywa na fendta serii 500.

Nowocześniejsza wersja serri 600 z większą ilością bajeru i odrobiny elektryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli 100-115 km to nie John Deere 6R czy 6M . Główną wadą modelu do 6135R są 4 cylindry + turbo :( Dopiero od 6140R masz 6 cylindrów + turbo + intercooler. Ale masz pełną ramę i skrzynia tylko Power Quad .

Więc ta seria odpada. Tak jak wyżej Case , bardzo fajne ciągniki , fendty vario .

Edytowano przez LukaszJohn6930

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ale teraz tak bardziej sie zagłębiłem co do tej przekładni cvx i nw czy nie zastanowić się nad 120 bo wiadomo spadek mocy jest to lepiej mieć ich trochę więcej niż mniej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

Te fendty są mocne,bezawaryjne,tanie w eksplatacji ale te nowe są ładniejsze a tymi starymi fendami to mnie w wiosće by wyśmieli jak większość jeżdzi nowymi na PROW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj