Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault 103.14 Kupno

1 odpowiedzi na ten temat

#1 Share MlodyRolnik5

MlodyRolnik5

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa

Napisany 28 marzec 2016 - 13:48

Renault 103.14 Kupno

Witam planuję kupić w najbliższych dniach taką renówkę ( dopłaty wpłyneły ): Powiedzcie na co zwrócić uwagę mam jedną upatrzoną za 34 000 w miarę wygląda opony i ogólnie, jedynie co mnie martwi to lekki wyciek z rozdzielacza hydraulik pod kabiną, jedna strona w przednim napędzie bardziej wyrobiona i mam jeszcze pytanie czy wałek od przedniego napędu powinien mieć lekki luz na podporze czy powinien być sztywny. Hamulce są sprawne biegi i zakresy wchodzą lekko rewers może trochę wyrobiony silnik nie ulany pompa daję radę na co jeszcze zwrócić w nim uwagę nie miałem jeszcze doczynienia z tą marką, a w przyszłości chcę założyć do niej tura. 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault 103.14 Kupno Dzisiaj, 04:15
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault 103.14 Kupno Dzisiaj, 04:15
  •  

#2 Share arek_124711

arek_124711

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 25 postów

Napisany 04 kwiecień 2016 - 19:00

Renault 103.14 Kupno

przecieki to nie problem, na wałku od napędu nie powinno być luzu, ale to nie nowy ciągnik wiec tragedii nie ma, tam chyba jest łożysko albo tuleja teflonowa już teraz nie pamietam, z turem bedzie dawał ładnie rade sobie. A na co zwracać uwage... tak naprawde dopiero dowiesz sie co kupiłes jak kupisz i troche popracujesz. Ja bym sprawdził wode czy nie tłusta (dostaje sie olej) sprawdz olej czy nie biały(miałem tak jak przegnił korek od płynu pod głowicą, płyn dostawał sie do oleju) standardowo przedmuchy korkiem od wlewu (wiadomo troche moze dmuchac a nawet musi ale zeby reki nie odpychalo) :D i konieczn ie sprawdz czy naped ciągnie pod obciążeniem bo w moim nie ciągnął jak dostawał jakiekolwiek zajecie gdzie ten przód był potrzebny.

Co do minusów, wcale nie pali tak mało jak to wszyscy mówią... i czesci drogie ale jak ktos potrafi pokombinować i podorabiać to super :)

Pozdro