Skocz do zawartości

Zdjęcie

New Holland TM 135

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Parich

Parich

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 28 marzec 2016 - 10:27

New Holland TM 135

Czesc, do czego sa te wtyczki umnieszczone pod kabina w okolicach sprzegla? Jest taka mozliwosc, ze jest wspolna instalacja dla kilku wersji wyposazenia i te wtyczki sa u mnie nie wykorzystane?

DSC_2517.JPG

DSC_2518.JPG

Jest jeszcze jedna 3 pinowa

DSC_2507.JPG

Jak podciagnac hamulec reczny?

Do czego sluzy duza galka od ehr z symbolem sinusoidy mniej lub bardziej rozciagnietaj oraz regulacja na "myszy" ze znaczkiem pluga cos jak by glebokosc reagowania pluga na opor?

Mam tez na slupku z prawej strony wlacznik ze znaczkiem walka wom z wezykiem pod spodem do czego jest ten wylacznik?

Mozna jakos zaprogramowac na jakim biegu ma cofac czy jest tylko opcja, ze skrzynia sama dobiera bieg wsteczny w zaleznosci od tego jaki byl do przodu?

Gdzie moge podlaczyc wolny splyw hydrauliki?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
New Holland TM 135 Dzisiaj, 00:03
  •  

#2 Share MateuszZaczyński

MateuszZaczyński

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 284 postów

Napisany 01 kwiecień 2016 - 17:20

New Holland TM 135 Ta gałka od EHR to jest regulacja siłowa ustawisz tam reagowanie na opór , na myszy ustawisz głębokość orki, ten włącznik raczej jest od inteligentnych obrotów wałka, można programować biegi, wysłałem zdjęcie gdzie jest wolny splyw
RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

#3 Share Parich

Parich

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 01 kwiecień 2016 - 19:50

New Holland TM 135

Na gorze myszy jest suwak do regulacji pozycyjnej a ten na boku myszy od regulacji silowej?

#4 Share MateuszZaczyński

MateuszZaczyński

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 284 postów

Napisany 01 kwiecień 2016 - 20:22

New Holland TM 135 Dokładnie tak
RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

#5 Share Parich

Parich

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 30 październik 2016 - 21:19

New Holland TM 135

Mam maly problem. Amortyzacja podnosnika szwankuje. Podczas jazdy np. z plugiem podnosnik ustawiony na zablokowany. Podnosnik skokowo popuszcza maszyne i za chwile ja podnosi. Powinno to jakos plynniej regowac. Gdzie zaczac poszukiwania bolaczki?

Jak sprawdzic czy akumulator hydrauliczny jest sprawny?

Edytowany przez Parich, 28 marzec 2017 - 07:05.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Parich

Parich

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 28 marzec 2017 - 07:06

New Holland TM 135

Zmienilem akumulator hydrauliczny. Nie mryga kontrolka cisnienia oleju\zapchania filtra podczas zminy biegu, troche plynniej zmienia biegi ale amortyzacja podnosnika tak samo szwankuje. Za chwile zmieniam olej w skrzyni i filtry potem kalibracja szkrzyni ale gdzie szukac przyczyny wadliwego dzialania amortyzacji podnosnika?

#7 Share romkos96

romkos96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 27 czerwiec 2017 - 22:47

New Holland TM 135 Kolego gdzie znajduje się akumulator hydrauliczny?, wymieniles go na nowy czy dałeś "nabic"?. Mam problem z moim tm135, mruga kontrolka ciśnienia skrzyni i zbyt mocno nagrzewa się tylni most

#8 Share Parich

Parich

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 02 lipiec 2017 - 09:22

New Holland TM 135

U mnie  jest miedzy prawym tylnym kolem a podestem, wyglada jak maly zbiornik od dolu dochodza weze od gory zaslepka. Jak go wymontujesz to jesli masz oryginalny to masz na nim nabite parametry. Powinno byc 10 bar Azotu. Ja kupilem nowy zamiennik z przesylka 320 zl, nabite do cisnienia jakie powinno byc. Orginal jak pamietam chyba 1400 zl. Przy zamawianiu sprawdz jaki masz gwint i jak wyglada sprawa montazu. Ja musialem zalozyc poprzez redukcje i akumulator poszedl troche wyzej i nie jest tak dobrze trzymany przez opaske jak oryginal.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share romkos96

romkos96

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 03 lipiec 2017 - 08:07

New Holland TM 135 Zbyt mocno nagrzewajacy się tylny most to może oznaczać uszkodzenie pompy??