grzechuu007

Jaki kupić ciągnik od 80 do 90 km

Polecane posty

grzechuu007    1

Możecie mi pomoc w wyborze ciągnika 80-90 km chodzi mi mianowicie o to aby był dobry do paszowozu aby był niższy z wydajna pompą zeby nie był za bardzo a najlepeij wcale wyciagany na turbinach i tych innch czipów dodajocych mu koni. Cena jaka mnie interesuje to do 120tys netto i chcaiłbym zeby był to nowy ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufojola    1

witam najbardziej polecam ci ciągnik C -385 jest to ciągnik nowy dostępny w Polsce bardzo wydajny i zwrotny cena tego ciągnika to około 99 600 tyś +podatek VAT 23% bardzo go cenię i polecam bardzo mało pali. godny uwagi polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati999    112

nie chcesz ursusa? no to może Turecki new holland/steyr/case?
a może taki belarus? olx.pl/i2/oferta/ciagnik-belarus-mtz-820-wyprzedaz-rocznika-kredyt-fabryczny-2-82-CID757-IDe01nX.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja ci bym polecił Ursusa C382. Cenowo się zmieści na spokojnie, gabarytowo powinien ci odpowiadać i nie ma żadnych dpf, ad blue itp.
Ale jak nie chcesz Ursus to nie nalegam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

belarus, jest trochę wysoki bo koło 2.8m, ale za to prosty jak cep, albo New Holland TD, w 120k powinieneś się zmieścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaschels    130

deutz fahr 5080 ecoline albo agrolux. oba mają bardzo dobre opinie, mechaniczne solidne ciągniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stannis    0

Ale model c385 power jeszcze chyba nie wszedł do produkcji. A co do case i new hollanda to prawie to samo, ja słyszałem wiele opinii że case jakościowo lepszy, A ile w tym prawdy to nie wiem. Ja sam spotkałem się z tym że case jx jest mniej awaryjny od nh td ale różnie to może być.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ursusa nie chcesz a o Solisa się pytasz ? :lol: 
 Za dużo się nie dowiesz bo jest bardzo mało użytkowników tej marki, ale za tą cenę kupić taki wynalazek to trzeba mieć coś nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Czyli ma to być ogólnie prosty ciągnik bez elektroniki i głównie będzie pracować z paszowozem? Z czymś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris94    23

Solis to chyba indyjska firma a cenowo wcale nie są aż tak dużo tańsze, ja bym na nie nawet nie patrzył. Co do Nowego C385 z niskim dachem to jeszcze nawet nie wszedł do produkcji a już polecacie żeby kupić ? Poza tym to C380 kosztuje 99600 netto a C385 będzie kosztował sporo więcej. 

ufojola - piszesz że cenisz sobie Ursusa i bardzo mało pali - posiadasz ten ciągnik ? Znasz dokładne spalanie ? Z tego co się orientowałem to wcale takie bardzo oszczędne nie są a piszesz że farmtrac bardzo awaryjny - ciekawe skoro 80% lub więcej części ursus i farmtac mają takie same, ludzie mają już dość długo i raczej nie ma poważnych problemów tylko zdarzały się awarie skrzyń ale to ponoć wina miarki i trzeba cały czas trzymać olej na max i jest ok. Więc ja bym nie pisał że Ursus super a Farmtrac bardzo awaryjny bo to w sumie praktycznie to samo co nie zmienia faktu że wybierając spośród nich wolę Ursusa bo wg mnie wygląda dużo lepiej i kabina mi bardziej pasuje.

Kubota ma teraz również spore promocje i model M8560 - 95KM, podnośnik 4100kg, z wydajną pompą widziałem ostatnio za jakieś 132-135tyś netto, pewnie można by jeszcze coś urwać a w wyposażeniu posiada praktycznie wszystko za co w innych markach - szczególnie w zetorze musisz dopłacać (w podstawie rewers hydrauliczny - bezsprzęgłowy, klimatyzacja, fotel pneumatyczny, pneumatyka do przyczep, komplet zaczepów i obciążniki z przodu). Do orki czy ciężkich prac polowych nie bardzo się nadaje bo jest lekki ale do ładowacza, paszowozu, prasy czy innych maszyn jako pomocnik wydaje się bardzo dobry, tylko że posiada EGR i DPF - ponoć bezproblemowe w tej marce ale jednak są i niestety niedługo będą w praktycznie każdym nowym ciągniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam markę Landini Technofarm 80 użytkownikiem jego jest mój znajomy co prawda ma tylko 74 KM ale jest bardzo fajnie skonfigurowany, bez żadnych turbin wolnossący Perkins ponadto jest niski mój znajomy ma do niego założonego Tura i podobno zdaje mu bardzo dobrze egzamin ten ciągnik. Słyszałem też właśnie że mają jakieś wyprzedaże na te modele więc możliwe że będzie można go zakupić w fajnej cenie.


A co do Solisa to one wchodzą na rynek dopiero ale mogą nieźle zawojować bo są skonstruowane sprawdzonych ogólnodostępnych podzespołach typu skrzynie włoskie Carraro pompowtryski Boscha jakieś tam części Zetora. Jedyne co na minus to że ta produkcja odbywa się w Indiach ale teraz nawet John ma produkcje w Chinach więc wszystko jest do przebolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kajtek_1    13

solis taki tani nie jest pytałem ostatnio z ciekawości dilera o 60 konnego z klimą 102000 brutto ale teraz dorzucić zaczep drabinkowy, szersze opony, pneumatykę bo niema jej w standardzie i parę innych pierdół i mamy 120000 a za te pieniądze mamy nowego c380. a solis ma silnik sonalika na licencji zetora taki jak w zetorach 5211 na pompie rzędowej Boscha a nie na pompowtrysku. plusy solisa to bardzo prosta konstrukcja prostsza niż w ursusie i metalowa maska i błotniki co jest teraz już niespotykane 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez przekręt
      https://www.olx.pl/oferta/kola-420-85r34-i-340-85r24-16-9r34-13-6r24-komplet-nowe-felgi-opony-CID757-IDzLlu9.html
    • Przez Cezar81
      Pod uwagę biorę :
      https://www.olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-same-rubin-150-CID757-IDzM5um.html
      nowy świeżo zamieszczony i z wyglądu mało sponiewierany, zastanawiam się również nad:
      https://www.olx.pl/oferta/case-cvx-130-tuz-sprowadzony-CID757-IDzFYYG.html
       
      nad którym lepiej się zastanowić - do końca miesiąca muszę coś wybrać więc dla mnie zabawa się skończyła, będę bardzo wdzięczny na wszelkie rady
       
      Ewentualnie https://www.olx.pl/oferta/mccormick-xtx-185-xtra-speed-sprowadzony-orginal-mtx-tylko-5000-godzin-CID757-IDzFAnf.html
    • Przez raffik4
      Witam jaki polecacie ciagnik na małą działkę chce zaorać.przejechac glebogryzałką,kultywatorem i odświeżyć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj