Skocz do zawartości

Zdjęcie

Podajcie strony gdzie można zamówić środki ochrony roślin.

21 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kasia5172

kasia5172

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 26 marzec 2016 - 13:16

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Podajcie strony gdzie można zamówić środki ochrony roślin. Dzisiaj, 03:23
  •  

#2 Share kamil_dz_MF_255

kamil_dz_MF_255

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 26 marzec 2016 - 13:33

Podajcie strony gdzie można zamówić środki ochrony roślin. np. fungichem.pl

#3 Share wojtal24

wojtal24

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1694 postów

Napisany 26 marzec 2016 - 13:40

Właśnie podłacze sie do tematu kupuje ktoś opryski przez internet i może polecić sprawdzone strony, bo sie nad tym zastanawiałem i znajomi odradzili mi twierdząć że sa w internecie podrabiane nie orginalne i przemrożone jak ktoś kupuje to niech podzieli sie informacjami 

ZETOR TEAM

#4 Share Edin

Edin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 26 marzec 2016 - 13:44

alibaba.com

HerbFarm.pl - Surowce Zielarskie - tel. 791 955 494 w sprzedaży nasiona i sadzonki: kozłek, lubczyk, arcydzięgiel, mniszek, nasiona i owoc dyni

#5 Share agroyoko

agroyoko

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 26 marzec 2016 - 14:09

Podajcie strony gdzie można zamówić środki ochrony roślin. W tym roku mialem zamiar pierwszy raz skorzystac z takiej opcji, ale "mój" punkt zaopatrzenia w środki produkcji będzie posiadać w ofercie to, czego akurat potrzebuje.. Przez internet to mozna majtki kupowac, a nie Ś.O.R.

#6 Share kamil_dz_MF_255

kamil_dz_MF_255

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 26 marzec 2016 - 15:12

Podajcie strony gdzie można zamówić środki ochrony roślin. w sumie jak by nie patrzec agroyoko ma racje. szczerze powiem ze sam kupuje w sklepie 2 wioski dalej i mają wszystko co potrzebne do nawożenia i ochrony roślin i nawet konkurencyjne ceny maja. niższe nic w blizszej odległości od mojego miejsca zamieszkania

#7 Share agroyoko

agroyoko

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 26 marzec 2016 - 15:29

Podajcie strony gdzie można zamówić środki ochrony roślin. Ale zaznaczam, ze to moja opinia.. Wiem ze niektorzy w ten sposob kupują i są zadowoleni.. Jednak ryzyko bezpieczenstwa i skutecznosci jest wedlug mnie wieksze, niz w sytuacji zakupu "tradycyjnego" w sprawdzonym i znanym punkcie sprzedazy. Ceny, wliczając koszty przesylki, nie roznią sie zasadniczo od cen powrzechnie spotykanych.. A jezeli są wyjatkowo "atrakcyjne", to tymbardziej powinno dać do myslenia w czym tkwi tego przyczyna.. Osobiscie nie bede ryzykował.

#8 Share kamil_dz_MF_255

kamil_dz_MF_255

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisany 26 marzec 2016 - 16:01

Podajcie strony gdzie można zamówić środki ochrony roślin. ja tez sam kiedyś myślałem żeby kupować przez internet ale dowiedziałem się o tym sklepie i właśnie tam się zaopatruje i jako stały już klient mam upusty

#9 Share tc5070

tc5070

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 26 marzec 2016 - 16:12

Podajcie strony gdzie można zamówić środki ochrony roślin. jak kupować to w sprawdzonych sklepach internetowych .A nie brać z Allegro lub Olx

#10 Share Edin

Edin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 26 marzec 2016 - 16:14

Przez internet to mozna majtki kupowac, a nie Ś.O.R.

Pokaż mi sklep stacjonarny który uwzględni ci reklamację po opuszczeniu jego punkt.

Wiadomo że nie można kupować byle gdzie, trzeba po prostu mieć zaufanych kontrahentów.

Coraz więcej punktów stacjonarnych sprzedaje przez internet, mając znacznie niższe ceny. W niedalekiej mojej okolicy ten sam sklep stacjonarny w internecie sprzedaje np. Select 15% taniej.

Więc mi nie mów że w internecie można tylko majtki kupować.

HerbFarm.pl - Surowce Zielarskie - tel. 791 955 494 w sprzedaży nasiona i sadzonki: kozłek, lubczyk, arcydzięgiel, mniszek, nasiona i owoc dyni

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share agroyoko

agroyoko

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 26 marzec 2016 - 16:25

Podajcie strony gdzie można zamówić środki ochrony roślin. No i sam sobie odpowiedziales.. On line najczesciej sprzedaje sie produkty trefne: albo z kombinowanym przedluzaniem terminu waznosci, albo srodki po "niewlasciwym zimowaniu" itp. W moich okolicach zaden z dystrybutorow, a jest ich kilku, nie bawi sie w sprzedaz internetowa. Zaopatrują powaznych odbiorcow, a przy okazji mniejszych takze. Wlascicielami i jednoczesnie doradcami sa glownie rolnicy, producenci mat. siewn. Jako praktycy, służą solidnym i obiektywnym doradztwem. nie tak jak Pan, czy Pani w sklepie, ktorzy wczesniej byli dostawcami pizzy albo zajmowali sie akwizycją majtek.

#12 Share Edin

Edin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 29 marzec 2016 - 19:32

W czym sobie odpowiedziałem? Że sprzedawcy w sklepach stacjonarnych rżną na marżach ile wlezie bo mają przywiązanych do siebie klientów takich jak np. ty? Co po ich wiedzy jak ich wiedza jest tylko wiedzą bez żadnej gwarancji. Czy Pan z obsługi w twoim sklepie podpisze Ci papier że środek który Ci sprzeda zadziała tak jak powinien. Nie nie podpisze tak samo jak nie podpisze ten z internetu. Jak wcześniej było już poruszone nie ważne gdzie kupować aby było to sprawdzone miejsce.

Bez sensu jest twój wywód, idąc tym tropem specjalista w sklepie stacjonarnym  z elektroniką jest znawcą wszystkiego a ten ze sklepu internetowego to debil. 

#13 Share agroyoko

agroyoko

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 29 marzec 2016 - 19:42

Podajcie strony gdzie można zamówić środki ochrony roślin. Skoncz juz pier**lic filozofie.. Kupuj nawet u swietego Antoniego! h*j mnie to obchodzi!

#14 Share Edin

Edin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 29 marzec 2016 - 22:29

Oj robaczku bo Ci żyłka skoczy i nic już nie kupisz, zacząłeś dyskutować to dokończ merytorycznie. Widzę kolejny co wszystkie rozumy pozjadał a najbardziej mi zajeżdża właścicielem stacjonarnego punktu sprzedaży :P 

#15 Share Wojtek987

Wojtek987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 967 postów

Napisany 01 kwiecień 2016 - 13:37

I tak się kończy dyskusja,  jak nie ma argumentów, ani co powiedzieć to weź spier....j i rób co chcesz :D

Gdyby znany mi sklep sprzedawał taniej przez internet, to nawet bym się nie zastanawiał tylko siedząc w fotelu robił bym zakupy ;)

#16 Share petrus87

petrus87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 47 postów

Napisany 06 kwiecień 2016 - 15:59

Podajcie strony gdzie można zamówić środki ochrony roślin. Jak ktoś znajdzie zaufane, pewne miejsce to czemu nie? ;) Tylko właśnie... czy ktoś w ogóle ma takie miejsce?

#17 Share Bikon87

Bikon87

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 14 kwiecień 2016 - 13:42

Możecie się burzyć ile chcecie, ale przez internet też trzeba umieć kupować. Sklep to jedno, ale allegro, olx czy alibaba? Duże ryzyko...Mitem jest też że jak przez internet to taniej. Czasami różnica w cenie jest tak niewielka, że wolę podjechać do hurtowni 3km i mieć z głowy. 

#18 Share Tomek90

Tomek90

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3194 postów

Napisany 14 kwiecień 2016 - 15:39

Ale zaznaczam, ze to moja opinia.. Wiem ze niektorzy w ten sposob kupują i są zadowoleni.. Jednak ryzyko bezpieczenstwa i skutecznosci jest wedlug mnie wieksze, niz w sytuacji zakupu "tradycyjnego" w sprawdzonym i znanym punkcie sprzedazy. Ceny, wliczając koszty przesylki, nie roznią sie zasadniczo od cen powrzechnie spotykanych.. A jezeli są wyjatkowo "atrakcyjne", to tymbardziej powinno dać do myslenia w czym tkwi tego przyczyna.. Osobiscie nie bede ryzykował.

Jesteś cienki bolek jak liczą Tobie jeszcze za przesyłkę. Mało tego mam dostarczone pod magazyn, nie musze tachac z sklepu, dodatkowo darmowa wizyta przedstawiciela/doradcy na polu (chodz wiadomo jaki on moze byc kumaty)

Kwestia dogadania. A to że środek przemarznięty, przestań bo wszędzie może tak być niestety. 

#19 Share Edin

Edin

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 274 postów

Napisany 14 kwiecień 2016 - 17:30

Możecie się burzyć ile chcecie, ale przez internet też trzeba umieć kupować. 

Nie tylko przez internet trzeba umieć kupować. W "realu" też co chwila jakieś kwiatki :) Nie mówię o Pani Jadzi z małego miasteczka gdzie nie bardzo może sobie pozwolić na jakieś szwindle, ale wielkie sieci robią to nagminnie. Wystarczy poczytać opinie na FB, ceneo itp. stronach. Kupno --> Reklamacja--> Odrzucenie --> bujaj się pan :)

A to że środek przemarznięty, przestań bo wszędzie może tak być niestety. 

Na szczęście coraz mniej sklepów ma nieocieplone i nieogrzewane magazyny.

A tak z ciekawości. Musieliście kiedyś reklamować jakiś ŚOR? Jak udowodnić że coś nie tak? Myślałem o zostawianiu np. iluś tam mm/gram środka do badań ale wtedy co w sytuacji jak powiedzą ale Pan żeś przecież nie zastosował pełnej dawki skoro masz tu próbkę.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share agroyoko

agroyoko

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 203 postów

Napisany 14 kwiecień 2016 - 19:57

Podajcie strony gdzie można zamówić środki ochrony roślin. Widze ze u niektorych tutaj nadal króluje iście ułańska fantazja, albo posiadają 2 morgi cienia za stodołą..