mf550

255 slabnie po niewielkim obciazeniu schodzi z obrotow jaki jest tego powod

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mf550    0

mam problem ciagnik caly czas pracuje ale wyraznie slabnie przy jakim kolwiek obciazeniu schodzi z obrotow nierowno pracuje prosze o pomoc jezeli ktos mial podobny przypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo1150    8

filtry paliwa do wymiany kranik do czyszczenia może paliwa nie dostawać lub pompa pada jeśli nie dymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stodolny    0

witam kiedys miałem taki przypadek ze ta dzwigienka od gaszenia nie przesuwała sie do konca traktor tez wtedy nie miał mocy proponuje to sprawdzic 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisek    15

Albo dmucha uszczelkę pod głowicą bo jeżeli cały czas słabnie to dlatego że z dnia na dzień robi się większa szczelina i traci kompresje.. JA miałem taki przypadek że 3 msc dziwnie chodził i był słaby aż wkońcu ledwo żem do domu dojechał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1456

witam kiedys miałem taki przypadek ze ta dzwigienka od gaszenia nie przesuwała sie do konca traktor tez wtedy nie miał mocy proponuje to sprawdzic 

 

Potwierdzam- też tak miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez michu06
      Witam,
      Demontowal ktos pedal gazu w mf255 pekla mi sprezynka i pedal nie odbija. Z gory dziękuję za pomoc. 
    • Przez Krystian92
      Witam mam problem z moim mf 255 zapala chodzi kilka sekund i gaśnie. Gdy odkręcę śrubę od odpowietrzania chodzi normalnie gdy zakręcę to zgaśnie po kilku sekundach 
    • Przez ppiotr
      Może ktoś polecić dobry zakład naprawy pomp wtryskowych w powiecie Kaliskim lub w okolicy.
    • Przez Zetor9540iursusc330M
      Witajcie panowie i panie jestem w trakcie regeneracji ww wzmacniacza chetnie podziele sie informacjami na ten temat oraz zdjeciami 
    • Przez Mc3
      Witam, mam zapytanie do tych co naprawili luzy w układzie kierowniczym. Mf255. Co dokładnie trzeba wymieniać? Nie ukrywam że chcialbym kupić cała kolumnę kierownicza koszt 1350zl ponieważ słyszałem że wymiany pojedynczych części w kolumnie nic nie dają iz musi byc to fabrycznie spasowane do siebie. Tylko Jeżeli wymienię cała kolumnę, to co Jeszcze pozostaje do Spr lub wymiany przy przedniej osi? 
      Proszę podzielić się informacjami na ten temat jak już ktoś to przerabial. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj