MyEnergy

Wydzierżawimy grunty IV, V i VI klasy

Polecane posty

MyEnergy    0

Witam,

 

Jestem przedstawicielem firmy MyEnergy, w której zajmujemy się głównie inwestycjami związanymi z fotowoltaiką (dodatkowo instalacjami elektrowni wiatrowych i pomp ciepła). Wykonujemy dachowe instalacje PV na budynkach mieszkalnych, budynkach gospodarczych, jak również instalacje naziemne. Szukamy terenów, do wydzierżawienia pod tego typu inwestycje. Chodzi nam o tereny klas IV, V lub V, od 2 do 4 hektarów i najlepiej z woj. warmińsko-mazurskiego, podlaskiego i lubelskiego. Jesteśmy w stanie zapłacić 5 tys. zł / ha za rok. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam,
Łukasz Kiełbasiński
lukasz@myenergy.pl
www.myenergy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PatrykReich
      Witam, mam pytanie odnośnie przetargu na grunty rolne. KOWR wystawia na licytację działkę, która leży w sąsiedztwie mojej działki, jestem jej właścicielem. Na przetargu będzie wielu chętnych na tą działkę, Czy mogę się starać aby wydzierżawić tą działkę bez licytacji i w jaki sposób ? 
      Kiedyś, gdzieś w TV mowili o możliwości odstąpienia od licytacji lub przetargu jeżeli napisze się podanie do dawnego ANR jeżeli się sąsiaduje z tą działką i jest się jej właścicielem. 
    • Gość
      Przez Gość
      Witam nie wiem czy w dobrym dziale piszę, ale chciałbym dać ziemie w dzierżawę co mógłbym z tego uzyskać jeśli mam 12h 3-4 klasa tylko zboża były siane ziemia nie wyjałowiona itd. czy otrzymałbym więcej jeśli np. miałbym studnie głębinową i dogadał bym się z jakimś ogrodnikiem lub tym od drzewek woj.wielkopolskie
    • Przez rolnik32098
      Witam,
      Mam pytanie do osób, które posiadają instalacje fotowoltaiczne u siebie. Czy są one opłacalne, jak to wygląda w praktyce, jak z rachunkami za prąd, czy są awaryjne? Czy założylibyście ją ponownie teraz? I czy ogólnie jesteście z niej zadowoleni? Jaka firma najlepsza do zamontowania tych paneli? 
      Dzięki wielkie za każdą odpowiedź. 
       
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Otóz stoje przed podjeciem decyzji czy wydzierzawic ziemie pod panele słoneczne.Miałaby byc to umowa trwajaca 25 lat.Chca ode mnie wydzierzawic 3,7ha proponujac przy tym czynsz 10000zł rocznie za hektar . Nie ukrywam ze jest to dla mnie bardzo kuszaca propozycja poniewaz jest to łaka torfowa z krórej zbieram tylko 2 pokosy w sezonie w dodatku jest to łaka podmokła (zbiore 100 bel lub nie)
      Tak wiec chcem sie poradzic was czy mieliscie stycznosc z takim czyms lub obecnie jestescie w trakcie trwania takiej umowy.
      Jest to pracownia projektowa ENSPRO
      Czy bede musiał odprowadzac od tego jakis podatek?????
    • Przez kuba24051
      witam. ciotka chce wydzierżawić mi dzialkę rolną na której znajduje się jej gospodarstwo (dzialka ok 6ha i na kilku arach gosp.). jak to rozwiazac? chcialbym podpisac umowe na 10 lat i brac doplaty.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj