Skocz do zawartości

Zdjęcie

łdowacz czołowy faucheux F30 elektrozawory

3 odpowiedzi na ten temat

#1 Share maateusz2

maateusz2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 25 marzec 2016 - 12:00

witam mam taki ładowacz faucheux F30 też mam taki rozdzielacz z trzema elektrozaworami. Działa to u mnie tak że jest założone do ciągnika na dwa węże pod parę wyjść hydraulicznych i podnosząc tura gdy wduszam guzik nabieram łyżkę żeby wysypać łyżkę muszę dźwignią przy ciągniku zmienić obieg oleju. Chciałbym żeby działało to w ten sposób żeby podnosząc ładowacz i wciskając jeden guzik bym nabierał, a wduszając drugi guzik bym wysypywał (bez zmiany obiegu oleju). Da się takie coś zrobić? Na załączniku narysowałem podłączenie pierwszy elektrozawór jest od wychylania, nabierania a drugi podnoszenie opuszczanie jednak nie trzeba wciskać guzika  żeby podnosić i opuszczać wystarczy poruszać dźwignią przy ciągniku. Nie używam trzeciego elektrozaworu i myślałem czy by go nie wykorzystać założyć trójniki przy elektrozaworze od wychylania i wpiąć tam wyjścia od trzeciego elektrozaworu odwrotnie podłączone co wy na to? :)

Załączone miniaturki

• ładowacz czołowy.jpg

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
łdowacz czołowy faucheux F30 elektrozawory Dzisiaj, 14:23
  •  

#2 Share AlaCapone

AlaCapone

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1228 postów
  • Zainteresowania:Interesują mnie głównie kobietki i
    sporty ekstremalne

Napisany 28 marzec 2016 - 08:21

Jest to możliwe do wykonania, ale nie na jednym (tym na zdjęciu) elektrozaworze tylko na dwupołożeniowym zaworze rozdzielającym 5/2 sterowanym elektromagnetycznie, który zmienia kierunek przepływu (jak w zwykłym rozdzielaczu sterowanym ręcznie).

Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#3 Share karolas123

karolas123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 497 postów

Napisany 28 marzec 2016 - 13:16

Jednym słowem kup kompletny blok zaworowy nimco lub walvoil razem z linkami i joysticiem i nie mecz sie a jeden z tych elektrozaworów wykorzystaj jako trzecia sekcja.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share maateusz2

maateusz2

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 28 marzec 2016 - 17:37

łdowacz czołowy faucheux F30 elektrozawory Zobaczę spróbuję tanim kosztem dołożyć trójniki od trzeciej sekcji to może mało profesjonalne ale do większych prac używam ładowarki a ladowacza używam tylko w konieczności. Dzięki za zainteresowanie najlepszy byłby inny rozdzielacz na linki tak jak mówicie ale to już trochę kosztów się na zbiera, a to nie jest konieczność :)