Skocz do zawartości

Zdjęcie

uprawa truskawek na 10 ha

22 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Hubs0n

Hubs0n

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 30 kwiecień 2016 - 11:33

Spokojnie , pomierzone jest sporo więcej niż 3 ha.Najpierw proponuje przeczytać posty wyżej i dopiero prawić kazania. Wyraźnie jest napisane że 3 ha w tym młode, i o różnym term owocowania.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
uprawa truskawek na 10 ha Dzisiaj, 10:56
  •  

#22 Share rispekt

rispekt

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 57 postów

Napisany 30 kwiecień 2016 - 13:00

No to po co piszesz głupoty komuś ze zbierasz 3 h w 7 osób, jesli do zbioru masz 0,5 w danym czasie to w 7 osób spokojnie,Ja mam odmiany na przemysł i nie wyobrażam sobie mieć mniej niz 1 osobę na 10 arów i to jest najlepszy przelicznik, a nie prawienie jakiś dyrdymałów komuś kto zaczyna ze 3 h oberwie 7 osób . Pisz -  zbieram jednorazowo 0,5 a mam wszystkiego 3 ha. Od razu każdy zrozumie i nie będzie niepotrzebnych wypowiedzi.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#23 Share Hubs0n

Hubs0n

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 30 kwiecień 2016 - 17:11

No to po co piszesz głupoty komuś ze zbierasz 3 h w 7 osób, jesli do zbioru masz 0,5 w danym czasie to w 7 osób spokojnie,Ja mam odmiany na przemysł i nie wyobrażam sobie mieć mniej niz 1 osobę na 10 arów i to jest najlepszy przelicznik, a nie prawienie jakiś dyrdymałów komuś kto zaczyna ze 3 h oberwie 7 osób . Pisz -  zbieram jednorazowo 0,5 a mam wszystkiego 3 ha.Od razu każdy zrozumie i nie będzie niepotrzebnych wypowiedzi.

Nikomu nie pisałem że jest tak u mnie. Odnioslem sie tylko do konkretnego przypadku, a nie do założyciela tematu. Nadal jednak uważam że 10 osób na ha to za dużo, no chyba że "szypułkujecie" to wtedy inna bajka.